בס"ד


 

בוגדים עליך ישראל! בעלילת הדם נגד החייל אלאור אזריה, שוב התגלתה הבוגדנות של מערכת סרסורי שלטון הערב רב הנוכחי בישראל: בוגדים בעם ישראל לטובת האויב הערבי העמלקי!
קרב היום שבו יכריז אליהו הנביא על המשיח, ויצא בשליחות אל נקמות ה' לנקמה באויבי ה' ואויבי עם ישראל מקרב הגייס החמישי השולט במדינה, בצבא, במשפט ובתקשורת! היכונו לביאת הגליוטינה!
עדכוני ח' בטבת ה'תשע"ז / 6.1.2017


בוגדים עליך ישראל!

 

צמרת השלטון, המשפט והצבא בישראל שוב בוגדים בעם ישראל לטובת האויב הערבי העמלקי, כפי שהתגלה בעלילת הדם נגד החייל אלאור אזריה!

 

 

* בקרוב יכריז אליהו הנביא על מלך המשיח, ויצא בשליחות אל נקמות ה' לנקמה בכל מי שקם נגד ה' ותורתו ובגד בעם ישראל החל מהמעורבים בפרשה נגד אלאור אזריה וכלה במדברים על "שתי מדינות"!

 

* היכונו לביאת הגליוטינה: חשבון ה' עם הפשפשים הבוגדנים שקמו נגדו יהיה קשה ממאורעות האימים של ימי הגליוטינה העליזים במהפיכה הצרפתית!

 

* קץ חזירוני הערב רב הבוגדנים שכיום מנהיגים את "הדמוקרטיה" + "הבטחון" יבוא מיד ה', יחד עם קץ הגייס החמישי הצוהל של התקשורת בישראל - יקירת האויב הערבי הרצחני ימ"ש!

 

* פרשת אזריה היא עלילת דם שרקחה צמרת הערב רב השלטת בישראל כנגד העם בישראל: הוצאת דיבת העם רעה בעיני הגויים הטמאים!!

 

* עם ישראל! במקום לבחור ה' מלך ומשיח בן דוד עבדו, בחרתם בסרסורי הערב רב ביבי - בוז'י - ציפי - דרעי - נפתלי - ליצמן ועליכם מוטלת האחריות לעלילת הדם שנרקחה בידי החזירים שבחרתם כנגד כל עם ישראל! לא רק נגד אלאור אזריה!!

 

* חרב אליהו הנביא שהיכתה בקישון ב- 450 נביאי הבעל בימי שלטון אחאב ואיזבל תשוב ביום ה' הגדול והנורא ותביא את הקץ לעוכרי ישראל שדואגים למחבלים ערבים רוצחי יהודים נשים וטף

 

 


הגאון מוילנא תאר מראש שסמוך לגילוי המשיח, הערב רב הבוגדני ישלוט בעם ישראל:

 

הגאון מוילנא מתאר את הערב רב שישלוט בארץ ערב גילוי המשיח. "עיקר השאיפה של הערב רב היא לזווג את עשו וישמעאל כנגד עם ישראל..."
את החייל אלאור אזריה דקרו בגבו פעם אחר פעם: הרמטכ"ל, בוגי, ביבי, הפרקליטות הצבאית, מפקדיו בצבא.

עדכוני ז' באב ה'תשע"ו / 11.8.20161) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.