בס"ד


 

● תזכורת לנכתב בילקוט שמעוני לשנה שבה נגלה מלך המשיח "וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם": חמינאי הסביר בעבר כי הנשק הגרעיני רק יקדם את המהפיכה ואפילו את בואו של האימאם הנעלם המהאדי, האימאם ה-12 מבשר הגאולה!

● האיראנים מחכים לאימאם הנעלם, ומה איתנו?!
עדכוני י"ח בכסלו ה'תשע"ד / 21.11.2013


 

* לפני בערך 700 שנים נכתב בילקוט שמעוני על השנה שבה נגלה מלך המשיח:

 

אומות העולם: מתגרות זו בזו...

מלך פרס: (איראן): מתגרה במלך ערבי (ערב הסעודית)...

וחוזר מלך פרס: ומחריב את כל העולם...

ה' אומר לבני ישראל: אל תתיראו, הגיע זמן גאולתכם!...

 

א"ר יצחק שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה, מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארם ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומר להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך, ואומר להם בני אל תיראו כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם מפני מה אתם מתיראים אל תיראו הגיע זמן גאולתכם

 (ילקוט שמעוני, ישעיהו ס')

 

 

"ישראל היום" 15.11.13 / י"ב כסלו

 

 

יצא המרצע? המנהיג העליון של איראן, האייתוללה עלי חמינאי, הודה היום כי מדיניות החוץ של ארצו נועדה להטעות את העולם, ביום בו נפתח סבב שיחות הגרעין השני בז'נבה.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1019051

 

"שנה שמלך המשיח נגלה":

 

המשיח יתגלה בשנה שבא יתרחשו הארועים הדרמטיים בין פרס ל"מלך ערבי" וכו', כלומר אנחנו בעצם נמצאים בעיצומם של ארועים שיביאו במהלך השנה הקרובה לגילוי המשיח!

 

הכרזת המשיח הולכת ומתקרבת!

 

 

צפון קוריאה, מדינה מקצה העולם, בעלת יכולת גרעינית מאיימת על ארה"ב והעולם בלי חשבון.

גם צפון קוריאה תצא נגד ישראל במסגרת מלחמות גוג ומגוג.

 

 

המקובל הרב לוי סעדיה נחמני זצ"ל

 

המקובל הרב לוי סעדיה נחמני זצ"ל

 

המקובל הרב לוי סעדיה נחמני זצ"ל

 

להרצאה של הרב נחמני:

http://www.youtube.com/watch?v=XSzSrc5Cg3c

 

 

* הניסוי הגרעיני של צפון קוריאה: השוואה למלאי פצצות האטום והמימן שנמצאים בידי ישראל!
סין היא זו שעומדת מאחורי צפון קוריאה, הקשר לשנת הנחש הסינית

עדכוני ג' באדר ה'תשע"ג / 13.2.2013


* שימו לב למהפיכות האחרונות בעולם הערבי תוניס, לוב, מצרים, סוריה, תימן וכו'. ה' יביא בהמשך מדינות אלו ואחרות למלחמה על ירושלים כפי שמופיע בנביא זכריה י"ב:

 

{א} מַשָּׂא דְבַר ה' עַל יִשְׂרָאֵל נְאֻם ה' נֹטֶה שָׁמַיִם וְיֹסֵד אָרֶץ וְיֹצֵר רוּחַ אָדָם בְּקִרְבּוֹ: {ב} הִנֵּה אָנֹכִי שָׂם אֶת יְרוּשָׁלִַם סַף רַעַל לְכָל הָעַמִּים סָבִיב וְגַם עַל יְהוּדָה יִהְיֶה בַמָּצוֹר עַל יְרוּשָׁלִָם: {ג} וְהָיָה בַיּוֹם הַהוּא אָשִׂים אֶת יְרוּשָׁלִַם אֶבֶן מַעֲמָסָה לְכָל הָעַמִּים כָּל עֹמְסֶיהָ שָׂרוֹט יִשָּׂרֵטוּ וְנֶאֶסְפוּ עָלֶיהָ כֹּל גּוֹיֵי הָאָרֶץ:

(זכריה, י"ב)

 

 

* האיראנים מחכים לאימאם הנעלם, ומה איתנו?!

 

בושה לנו עם ישראל!

באיזו דבקות מחכים פראי האדם האיראנים "למשיח שלהם"...

בהשוואה אלינו: אפילו המשיחיסטים של חב"ד כבר מזמן נדם קולם! אין מודעות על משיח... אין דגלים... אין צעקות... ישנה אצלם רק נהירה ל"חב"ד טורס": נסיעה מטופשת ל-770 בניו יורק וחזרה!

כמו חלק מחסידי ברסלב שבמקום לפרסם משיח, נוסעים לציון באומן – "ברסלב טורס".

טמטום שאותו פיתח והאדיר הרב האנס שגידל חצר מושחתת שבה העולם התחתון חוגג: הרב ברלנד שמסתתר בחו"ל... במרוקו... באפריקה... לפי יעוץ שמקבל מאנשי עולם תחתון.

מעניין שהרב ברלנד היה "גיבור" לשלוח את חסידיו האהבלים לציון של קבר יוסף ללא תיאום בטחוני תוך סיכון חיים שבו נרצחו שניים מחסידיו, אחד מהם קרוב של השרה לימור לבנת... 

ברלנד האנס גיבור לשלוח אחרים לשכם שהופקרה לשליטת הפלסטינים ימ"ש, אבל בעצמו מסתתר עכשיו כמו פחדן בחו"ל, בורח כמו עכבר ממקום למקום: למה "הגיבור" ברלנד לא מתיצב לדין בישראל?

ממה הוא חושש: השם לא יעזור לו?!

שימו לב לדמות "החינוכית": חי על חשבון אחרים בפאר בבתי מלון, יום אחד בחייו לא עבד, בצבא לא שרת, ישן ואוכל טוב על חשבון הציבור, נאף עם צעירות תמימות על ימין ושמאל: זו לא תורת משה! זו לא דרכו של רבי נחמן!

זה הסטרא אחרא מחופש לרב, כמו סטרא אחרא הרב הראשי יונה מצגר, סטרא מקובל מעפולה הפדופיל דויטש יעקב, סטרא הרב האנס ההומו מוטי אילון, סטרא רב שקשור לעולם התחתון ונותן השוחד יאשיהו פינטו, סטרא יורם אברג'יל משגר פושעי עולם תחתון וכן הלאה!

 

הרב יונה מצגר

לחץ להגדלה

 

 

הרב מוטי אלון

 


הרב יאשיהו פינטו

 

הרב דויטש יעקב מעפולה

 

הרב אברג'יל

 

 

 

רשימת רבנים שהם נחשים, סוטים, חובבי כסף ושלמונים!

עדכוני ט"ז בתמוז ה'תשע"ג / 24.6.2013

 

במקום לבחור ב-ה' מלך ומשיח כמנהיג, בארץ עורכים שוב ושוב בחירות לממשלות ולעיריות: בוחרים סרסורים! זנאים! אנשי הון, שלטון ועולם תחתון! בחירות של סדום!

 

המשיח גם אם יתמהמה, בוא יבוא: רק אחרי שבני ישראל יצעקו בקול לבקשו! כמו בגאולה ראשונה במצרים, משה גואל ראשון נשלח: רק אחרי "שמעתי את צעקתם"!

 

כל אחד ואחת מתושבי ישראל ויהודי העולם יצעק בקרוב: צעקות עד לב השמים!

 

בבקשה סמנו במקום הנכון את התשובה לשאלה הבאה:

 

שאלה! אני מתחייב לצעוק לבקש משיח, רק אחרי:

 

תשובה:


!
!
!
!
!
!
!
!

 

הערה: לא נכללים בשאלון זה כל אלו שלא יוכלו לענות על הנ"ל

כי יקחו אותם לבית דין של מעלה, מבלי שיספיקו לצעוק!...

 

 עוד לפני שנים כתבנו: על ישראל לתקוף את איראן לפני שיהיה מאוחר! אם ישראל תתמהמה ותאחר את זמן התקיפה ישראל אכן תותקף בכמה פצצות אטום!
התאריך המקסימלי שנקבע לתקיפה כבר עבר מזמן!
● בימים אלו קולטים בישראל: אנו כבשה בודדה שעומדת מול שבעים זאבים! ● ביבי שקבע "קו אדום" לאיראן הוא זיקית מחליפת צבעים! ביבי הינו רודף בצע שיביא עצב: צבוע ושקרן שמייצג בארץ את האינטרס של אמריקה!

עדכוני י"א בכסלו ה'תשע"ד / 14.11.2013

 


דבר אליהו הנביא:
בסוריה מוסתרים בעומק האדמה כמויות טילים שאין לתאר! ● אירן תתקוף את ישראל ותורכיה תצטרף! ● מצרים הציגה לישראל "חטיפת 7 חיילים": כדי להכניס עוד כוחות צבא מצרים לסיני! ● מטוסי חיל האויר המצרי התגרו בישראל והתקרבו בסיני לגבול ישראל! התגובה של ביבי: לא להגיב! ביבי, צה"ל וחיל האויר: מפחדים!

עדכוני ט"ו בסיון ה'תשע"ג / 24.5.2013

מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.