בס"ד


 

אזהרה לסוכן האמריקאי נתניהו לקראת פגישתו עם נשיא ארה"ב טראמפ! רק ה' מלך העולם הוא הריבון שקובע: ארץ ישראל רק לעם ישראל! אם יעז נתניהו בפגישתו עם טראמפ לקום נגד ה' ואפילו רק להזכיר בדיבור "שתי מדינות" או "אוטונומיה" וכו': יגיע חשבון ה' עם בנימין נהנתניהו שקרניהו, קשה ונורא מזה שנעשה עם מגרשי היהודים מנחם בגין ואריאל שרון ימ"ש וזכרם! מודעת יוסף יצחק גוטניק: נכונה!
עדכוני י"ז בשבט ה'תשע"ז / 13.2.2017המיליונר היהודי מאוסטרליה יוסף יצחק גוטניק הוא האיש שמימן בבחירות 1996 את המבצע "רק נתניהו זה טוב ליהודים", ובאופן מפתיע ניצח נתניהו את שמעון פרס בהפרש זעיר!

 

 

מאז, התפכח גוטניק והבין שנתניהו הינו זיקית מחליפת צבעים: הוא זה שדוחף להתאבדות בשיטת "שתי מדינות"!

 

ביום ג' שעבר פרסם גוטניק מודעת עמוד בעתון "ישראל היום":

 

 

חזרנו על המסר המופיע במודעה הנ"ל לאורך שנים:

 

* בנימין נתניהו מבחירה חופשית - בוגד בעם ישראל ובארץ ישראל ומוכר אותנו בפגישות שערך הביבי עם אובמה ומנהיגים אחרים!

 

* אלמלא לחץ שמים שהופעל ומופעל עליו: כבר מזמן היו עומדים ביבי וזוגתו איזבל במדשאות הבית הלבן בטקס חגיגי של "שתי מדינות", כולל פרס נובל בהמשך!

 

"בנימין" = 162 = "צבע" = "בצע" = "עצב"!

 

נתניהו הינו זיקית מחליפת צבעים, מזגזג חסר עמוד שדרה, רודף בצע נהנתן שמביא עצב לעם ישראל יחד עם זוגתו השתיינית (שמפניה ורודה) הפסיכוטית מקן הקוקיה ברחוב בלפור: שרה!

 

לא במקרה שמר הנחש ביבי את תיק שר החוץ לשמאלן הקיצוני הרופס בוז'י, עמו תכנן הביבי לבצע מכירת חיסול למתנחלים "בחזון" של "שתי מדינות"!

 

כך גם מסר בזמנו הביבי את תיק המשפטים ליקירת הערבים, מגרשת היהודים הבוגדנית ציפי לבני ימ"ש: שתעשה עבורו את העבודה השחורה לקראת "שתי מדינות"!

 

 

אזהרת ה' לביבי ודומיו:

 

* אבוי למי שיסמוך על הקנה הרצוץ ארה"ב!

* אבוי למי שיוציא מפיו שוב מילים כמו "שתי מדינות"!

 

לא במקרה על שטר הדולר ("דולר" = 240 = "עמלק") יש תמונת הפירמידה במצרים:

 

 

לא במקרה סמל הנשר של ארה"ב זהה לסמל הנשר של מצרים הטמאה:

 


 

מי שסומך על הקנה הרצוץ מצרים ארה"ב, במקום לסמוך על ה' מלך העולם: אוי לו ואוי לעמו!

 

בקרוב תראו את נקמת ה' בגויים כחלק מחשבון יום ה' הגדול והנורא:

 

ארה"ב וחלקים מאירופה צוררת היהודים ישקעו תחת המים!

 

* ה' מלך העולם יכתוש את ארה"ב באסונות טבע ומלחמות: נקמה וחשבון על כל נשיאי ארה"ב ימ"ש שקמו נגד ה' וניסו להביא להתאבדות מדינת ישראל בשיטת "שתי מדינות" בסיוע בוגדים מבפנים כמו שמעון פרס, אריאל שרון, אולמרט, ואהוד ברק + עזרת יהודונים בוגדים בממשלי ארה"ב דוגמת הנרי קיסינג'ר ימ"ש, מרטין אינדיג וכו'!!

 

יהודי ארה"ב שלא ישובו מיד ארצה, יאבדו כפי שהושמדו 80% היהודים שבחרו בזמן פרעה בגלות מצרים במקום לצאת עם משה לגאולה: יהדות עגל הזהב הרופסת בארה"ב בסכנת חיים!

 

כבר כתבנו את אזהרת ה' לסוכן בנימין נתניהו בן צילה:

 

על כל המרידות שלך ב- ה' מלך העולם - בגרושי יהודים, בהריסות בתי יהודים, בהקפאות בניה ליהודים בשחרור עמלקים מחבלים מרצחי יהודים וכו': חשבון ה' עמך יהיה קשה מחשבון ה' עם אריאל שרון ימ"ש וזכרו!

 

ביבי טועה אם חושב שיוכל לברוח מ- ה' לארה"ב כפי שהציעה בזמנו שתיינית השמפניה הוורודה שרה:

 

 

* שרון מגרש היהודים נזרק לאישפוז קליני למשך 8 שנים!

* בגין נזרק מראשות הממשלה אחרי גירוש ימית ומסירת סיני לתשע שנות דכאון קליני והסתגרות נוראה: עד יום מותו!

 

* ראשי תיבות שמפניה - סיגרים = ש"ס...

 

בנימין ניתאי נתניהו גוייס והוכשר בעת שהותו בארה"ב כסוכן אמריקאי! בהמשך, קיבל ראש הממשלה יצחק שמיר אולטימטום מהאמריקאים: עליך לקדם את בנימין נתניהו לצמרת השלטון! כך עקף הטירון הפוליטי ביבי במהירות את הבכיר דוד לוי בצמרת הליכוד!...

עדכוני ז' באדר א' ה'תשע"ד / 7.2.2014

ממשלת ביבי, צה"ל והשב"כ מטשטשים כבר למעלה משנה! המוקד ממנו יוצאים המרצחים: חברון! ● מי מסר את חברון עיר האבות לצורר ערפאת ימ"ש לפני 19 שנים, אם לא: "רק ביבי טוב ליהודים"?! ● מי קורא למדינות העולם "להתאחד בתקיפות לנוכח הטרור העולמי" אם לא בנימין סמרטוטיהו הנכנע הסדרתי לטרור ששיחרר עשרות מרצחי יהודים כ"בונוס" לאבו מאזן ימ"ש! ● ביבי סוכן אמריקאי שמילא בצייתנות נרצעת פקודות מהצורר אובמה להקפיא בניה, לרדוף יהודים, להוציא צווים מנהליים נגד יהודים! ● ביבי כמשת"פ של הצורר אובמה איפשר במודע גרירת שנים של "מתן ומתן" עם האיראנים, כך שכיום ברשותם פצצות אטום שבבוא הזמן יפגעו בערי ישראל!

עדכוני י"ח בכסלו ה'תשע"ו / 30.11.2015


1) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.