בס"ד


 

הגאון מוילנא מתאר את הערב רב שישלוט בארץ ערב גילוי המשיח.
"עיקר השאיפה של הערב רב היא לזווג את עשו וישמעאל כנגד עם ישראל... קליפת הערב רב פועלת בדרך של אחיזת עינים..."

את החייל אלאור אזריה דקרו בגבו פעם אחר פעם: הרמטכ"ל אייזנקוט, בוגי יעלון, דובר צה"ל, בנימין נתניהו (זיגזג כרגיל), הפרקליטות הצבאית, מפקדיו בצבא.
עדכוני ז' באב ה'תשע"ו / 11.8.2016עם התקרב היום בו יוכרז המשיח...

 

יום שבו יחל ה' בניקוי והשמדת הערב רב שונאי ה', שונאי העם היהודי והתורה...

חשים הנחשים שסופם קרוב: והם משתוללים וחושפים את הארס שלהם! פרצופם האמיתי מתגלה!

 

הרמטכ"ל אייזנקוט קפץ בטרם המשפט: "החייל רוצח"! חרץ דין!

אותו אייזנקוט גם הוציא דיבת חיילי צה"ל רעה ואמר: תפסיקו לירות על "ילדה" (מחבלת) שמחזיקה מספריים ובאה לרצוח יהודים!

 

בוגי יעלון קפץ בטרם משפט: "החייל סרח"! חרץ דין!

 

דובר צה"ל עמוס הראל הזדרז להכפיש את החייל: בטרם משפט...

 

בנימין נתניהו: זיגזג כהרגלו...

 

באותה רוח בוגדנית, הנשיא אבו ריבלין: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"...

 

מנכ"ל מד"א אלי בין: " אם המחבלים (בפיגוע רצחני) פצועים קשה יותר נטפל בהם קודם"...

 

סגן הרמטכ"ל אלוף יאיר גולן: "בישראל 2016 יש תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו בגרמניה הנאצית"...

 

רון חולדאי ראש עירית ת"א: "רק פיגוע (רצחני) גדול (של הערבים ביהודים) יוביל למשא ומתן"...

 

 

מתואר בזוהר וגם בגמרא, שבאחרית הימים ראשי הציבור יהיו מהערב רב, כופרים: "המלכות תהפך למינות"...

 


כך כתב הגאון מוילנא עוד לפני יותר מ- 200 שנה!

 

 

התפקיד הכללי של שני המשיחין משיח בן יוסף וממשיח בן דוד יחד בכל הדורות הוא הגנה ומלחמה נגד שלשת ראשי הקליפות, עשו, ישמעאל וערב רב. תפקידו המיוחד של משיח בן יוסף נגד עשו קליפת השמאל, ותפקידו המיוחד של משיח בן דוד נגד ישמעאל קליפת הימין, ושניהם יחדיו נגד עשו וישמעאל שהם שור וחמור דטומאה. ההזדוגות של עשו וישמעאל הוא ע"י ארמילוס שר הערב רב, ויכולה להחריב את ישראל ואת כל העולם ר"ל. עיקר השאיפה של הערב רב הוא לזווג את עשו וישמעאל ולהפריד בין שני המשיחין וכאן ובזה עיקר עבודתנו ומלחמתנו אנו, לשבר ולמגר את כח הערב רב, קליפת ארמילוס הרשע, מישראל, הערב רב הוא שונאנו הכי גדול, הוא המפריד בין שני המשיחין, קליפת הערב רב פועלת רק בדרך של אחיזת עינים ובעקיפין לכן המלחמה בערב רב היא המלחמה הכי קשה ומרה ועלינו להתגבר בכל שארית כוחנו במלחמה זו, וכל מי שאינו עוסק בפועל במלחמה נגד הערב רב נעשה ממילא שותף לקליפת הערב רב ויהי' מי שיהי', מוטב לו שלא נברא.

(הגר"א "קול התור", פרק ב', חלק ב')

 

 

שני משיחים (בן יוסף ובן דוד) יקומו נגד שלושה אוייבים:

 

* עשו: הנוצרים...

* ישמעאל: המוסלמים

* הערב רב: "אויבים מבית", כביכול "יהודים" החיים בקרבנו והם גייס חמישי... אלופים באחיזת עיניים, נחשים בעור של כבש!

 

משיח בן יוסף: ילחם בעשו...

משיח בן דוד ילחם בישמעאל...

 

מי שיחבר בין עשו וישמעאל כדי שיתאחדו בהמשך לעלות על ישראל: יהיו דווקא הערב רב שחיים בתוכנו, כאשר ארמילוס הרשע ימ"ש הוא השר הממונה עליהם...

 

ממש כפי שרואים כיום איך השמאלנים הבוגדנים מעוררים את מדינות הנצרות והאיסלם לקום ביחד: על מדינת ישראל!!

 

 

שמעו דברים מזעזעים על הערב רב הבוגדני החי בתוכנו כיום בהרצאת הרב ינון קלזאן:

 

החל מדקה 59:00

 

הערב רב הבוגדני נמצא כיום כסרטן שונא ה', שונא תורה וארץ ישראל:

 

במערכת המשפט...

בצמרת צה"ל...

בצמרת השב"כ והמוסד...

בתקשורת הגייס החמישי...

בצמרת המשטרה...

בצמרת ההנהגה הדתית "החרדית" (ליצמן את דרעי)...

גם במפלגות ה"ימין" (ליברמן שטינקר של פוטין, חברי ליכוד "ימנים" וירטואלים וכו')

בצמרת האוניברסיטאות ומערכת "החינוך"...

 

כך מתאר הנביא מלאכי (פרק ג') את היום בו ה' שולח את אליהו הנביא ("מלאך הברית") ואת המשיח ("האדון אשר אתם מבקשים") לבער מן העולם את הפושעים והמורדים ב- ה' ותורתו:

 

{א} הִנְנִי שֹׁלֵחַ מַלְאָכִי וּפִנָּה דֶרֶךְ לְפָנָי וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר אַתֶּם מְבַקְשִׁים וּמַלְאַךְ הַבְּרִית אֲשֶׁר אַתֶּם חֲפֵצִים הִנֵּה בָא אָמַר ה' צְבָאוֹת: {ב} וּמִי מְכַלְכֵּל אֶת יוֹם בּוֹאוֹ וּמִי הָעֹמֵד בְּהֵרָאוֹתוֹ כִּי הוּא כְּאֵשׁ מְצָרֵף וּכְבֹרִית מְכַבְּסִים: {ג} וְיָשַׁב מְצָרֵף וּמְטַהֵר כֶּסֶף וְטִהַר אֶת בְּנֵי לֵוִי וְזִקַּק אֹתָם כַּזָּהָב וְכַכָּסֶף וְהָיוּ לַ- ה' מַגִּישֵׁי מִנְחָה בִּצְדָקָה:

(מלאכי, ג')

 

מצודת דודהנני שולח מלאכי. מוסב למעלה להשיב על תלונותן שאמרו איה אלהי המשפט ויאמר הנה בזמן הגאולה העתידה אשלח אני מלאך מן השמים והוא יפנה הדרך לפני ר''ל הוא יבער מן העולם הפושעים והמורדים לטהר את הארץ לפני בואי להשרות שכינתי בארץ : האדון וגו'. זהו מלך המשיח אשר עין כל אדם מצפה ומייחל לו ומבקש ביאתו : ומלאך הברית. כן יקרא אליהו הנביא כי הוא קנא על ברית המילה שמנעה מלכות אפרים כן ארז''ל : אשר אתם חפצים. שיבא לבשר הגאולה ולהחיות המתים כי הוא מעותד על הבשורה הזאת ועל התחיה כמ''ש בסוף הספר הנה אנכי שולח לכם את אליהו הנביא וכו' : הנה בא. אמר בלשון עבר כי כאשר יבא המשיח יהיה אליהו כבר בא כי הוא יקדים לבוא

 

ומי מכלכל. ומי יוכל לסבול את יום בוא המלאך המפנה הדרך ומי היוכל להתקיים ביום שיהיה נראה ונגלה המלאך ההוא והוא כפל ענין במ''ש : כי הוא. כי המלאך ההוא יהיה כאש המצרף את הכסף ושורף את הסיג וכבורית של המכבסים שמסיר כתמי הבגדים כי כן הוא ישמיד ויכלה כל הפושעים והמורדים

 

וישב מצרף. אמר בלשון הנהוג בבן אדם שהמלאך ההוא ישב כשופט להיות מצרף ומטהר כמו שמצרפין ומטהרין את הכסף מן הסיג והוא יטהר את בני לוי הם הכהני' בני לוי הנגשי' אל ה' אותם יטהר להסיר מהם בוזי שם ה' ויזקק אותם כזהב וככסף להיות נקיים מאנשי רשע והם יהיו לה' להגיש לפניו קרבן ותשורה בצדקה כדת וכראוי לא כמו עכשיו שמגישים על המזבח לחם מגואל ומתועב

 

 

שימו לב!

אליהו הנביא הקנא ל-ה' יטהר ויסלק גם את "בני לוי", אלו המתחזים "לדתיים" כמו דרעי ופושעי ש"ס שקמו נגד ה' ועם ישראל בהכשירם את פשע הדמים אוסלו, כמו ליצמן שליח אדמו"ר גור שבעבור אתנן שלמונים של 290 מיליון שקלים קם נגד ה' ומכר 10,000 אחים יהודים בגירוש מגוש קטיף...

 

סוף דבר

 

מיום ליום חושפים נחשי הערב רב את פניהם האמיתיות כשונאי ה', שונאי הארץ, שונאי העם והתורה...

 

ה' מלך העולם לא יתן לקרקס סדום ועמורה להימשך בארץ הקודש, בחסות הצבועים המחופשים "לדתיים" ליצמן את דרעי... בחסות "הימין" הבוגדני, בחסות נפתלי הכוכב העולה.

קץ השקר הבוגדני הצבוע הקרוי "דמוקרטיה": קרב!

 

אם העם בישראל לא יציל את עצמו במיידי בהוכחת רצונו למלכות ה' דרך משיח - בצעקה, בדגל, בשלט, בכינוס למשיח:

 

אזי ה' שולח על ישראל את השוט ישמעאל, שיביא צעקות גדולות בעם ישראל, צעקות עזרה נואשות ל- ה', ואז ישמע-אל את צעקתם וישלח ויגלה את המשיח שנמצא ופועל בארץ כבר שנים.

 

לא חבל שמדינת ישראל קמה רק אחרי שואה?!...

לא חבל שמשיח יתגלה רק אחרי...?!...

 

השקט הנוכחי מדומה! העם בישראל יתעורר בקרוב בהפתעה ליום הגדול והנורא, שבו ה' יביא את מלכותו דרך משיח "ביד חזקה בזרוע נטויה ובחימה שפוכה"!!

 

ה' מלך העולם, אל נקמות ה' לא יאפשר את המשך ההתעללות הבוגדנית של ראשי שלטון הערב רב בחייל הנאמן אלאור אזריה שאותו הפקירו ודקרו בגבו, כאשר כל המערכות במדינה התגייסו כסנגורים למען מחבל ערבי ימ"ש, רוצח יהודים - שלפי תורת ישראל: מצווה לאבדו!

 

 

כך גם בולשביק הערב רב "שר הבטחון" לשעבר בוגי יעלון הזדרז להאשים יהודים בהצתת הבית בכפר דומא עוד בטרם היה חשוד, בטרם נערך משפט: הוא חזר שוב ושוב בתקשורת והכפיש את עם ישראל בעולם!

המסית יעלון עלה דרגה והורה לשב"כ להוציא הודעות באשמה תוך שימוש באלימות, עינויים ואיסור על זכויות מינימליות של עצור ליעוץ עם עורך דין!

 מאחר וצמרת השב"כ כיום, במיוחד המחלקה האנטי יהודית שם מורכבת מערב רב של שונאי ה' ותורתו, הם בשמחה שיתפו פעולה עם גישתו הבוגדנית של אבו בוגי.

שימו לב שעד היום פרשת משפט דרייפוס של הכפר דומא לא הובאה לבית המשפט...

 

אבו בוגי גם התעלל ביהודים נאמני ארץ ישראל בשיטה בולשביקית של מעצרים מנהלים ממושכים בלי סיבה, תוך הסתה ואווירת לינץ' נגדם בתקשורת.

 

יעלון איבד את הצפון והורה לצמרת קציני צה"ל להביע דעות פוליטיות חופשי חופשי, זו הסתה למרד בשלטון.

 

יום אחרי עלילת הדם של ביבי – בוגי – אייזנקוט נגד החייל היורה: נהרג תת אלוף בצה"ל בתאונת מטוס!
● כמה שבועות אחרי עלילת הדם של ביבי – בוגי – שב"כ בפרשת דומא נגד קטינים יהודים: איש שב"כ נורה למוות בידי חברו ליחידה! ● "מקרה"?!... אם העם בישראל לא יבעט בממשל שמוכר את בניו ובוגד בעם ובתורת משה: ה' מלך העולם יעשה זאת! ● הסמל הבזוי של ממשלת סדום ועמורה, הוא שליחו של השטן היושב בכסא "שר": הפושע אריה דרעי אוהב הישמעאלים! ● מנגד! הוא היה גיבור, שנקם בישמעאלים שרצחו את אחותו: מאיר הר ציון!

עדכוני ו' בניסן ה'תשע"ו / 14.4.2016

 

בקרוב יעמדו ראשי צה"ל ומערכת (האין) בטחון בפני אוייבים מצפון, מדרום, ממזרח ומערב: ואז נראה את גבורתם של ראשי הערב רב!

 

 

 

רק בסדום ועמורה של ישראל הרופסת 2016 רודפים חייל יהודי שיורה במחבל , במקום לתת לו צל"ש!
חשבון ה' הולך וקרב עם החונטה של חובבי מחבלים, שיוצאים נגד חוקי התורה: ביבי – בוגי – בוז'י – ציפי – רובי - אייזנקוט: על ראשם הדם היהודי שנשפך ברחובות ישראל! אין אדם בעולם שקם נגד ה' וניצח אותו!

עדכוני י"ח באדר ב' ה'תשע"ו / 28.3.2016

עדכון מפורט על גלות ישמעאל (איסלם) הנקרא פרא אדם וזו הגלות הקשה מכולן!
בספר הזוהר תואר מראש את אשר יקרה בשנים אלו: ישמעאל (מדינות האיסלם) יביאו צרות נוראיות על ישראל! בעקבות הצרות נצעק ל- ה', אז ישמע- (ה)אל את זעקתנו ויגלה משיח צדקנו, בהמשך יתחברו ישמעאל (המוסלמים) ועשו (הנוצרים) ויעלו על ירושלים לקרב: הכל קרוב!!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ד / 12.8.2014

רבי משה שטרנבוך: "אנחנו מקובלים איש מפי איש עד הגר"א שמלכות רוסיה תתגבר קודם ביאת משיח, ובשעה שהרוסים יכנסו בשערי איסטנבול בירת טורקיה, יש למהר ללבוש בגדי שבת ולצפות למשיח ● "אם משיח לא יבוא עכשיו, עלולים לבוא צרות עצומות שלא היה מאז הייתה ישראל לגוי" ● גם הצרות מבני ישמעאל הם בכלל חבלי משיח, ולא יישאר מבני ישמעאל שריד ופליט בשעה שנעשה תשובה ונחיש את ביאת משיח

עדכוני כ"ב בכסלו ה'תשע"ו / 4.12.2015

 1) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.