בס"ד


 

* מעניין! מי התלמיד החכם שכתב לרב יוסף מזרחי איך להביא את המשיח כבר היום!

* הרב אמנון יצחק עונה על השאלה: האם המשיח קרוב

* ילדים בבית הכנסת בשילה, צועקים בתמימות ל- ה' שישלח לנו משיח ברחמים!
עדכוני ז' בתמוז ה'תשע"ו / 13.7.2016בשיעורו של הרב יוסי מזרחי לפרשת קורח, מזכיר הרב שהגאולה הסופית לה אנו מחכים בגילוי המשיח תהיה כמו גאולה ראשונה:


{כג} וַיְהִי בַיָּמִים הָרַבִּים הָהֵם וַיָּמָת מֶלֶךְ מִצְרַיִם וַיֵּאָנְחוּ בְנֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעֲבֹדָה וַיִּזְעָקוּ וַתַּעַל שַׁוְעָתָם אֶל הָאֱלֹ-הִים מִן הָעֲבֹדָה: {כד} וַיִּשְׁמַע אֱלֹ-הִים אֶת נַאֲקָתָם וַיִּזְכֹּר אֱלֹ-הִים אֶת בְּרִיתוֹ אֶת אַבְרָהָם אֶת יִצְחָק וְאֶת יַעֲקֹב...

 

{ז} וַיֹּאמֶר ה' רָאֹה רָאִיתִי אֶת עֳנִי עַמִּי אֲשֶׁר בְּמִצְרָיִם וְאֶת צַעֲקָתָם שָׁמַעְתִּי מִפְּנֵי נֹגְשָׂיו כִּי יָדַעְתִּי אֶת מַכְאֹבָיו: {ח} וָאֵרֵד לְהַצִּילוֹ מִיַּד מִצְרַיִם וּלְהַעֲלֹתוֹ מִן הָאָרֶץ הַהִוא אֶל אֶרֶץ טוֹבָה וּרְחָבָה אֶל אֶרֶץ זָבַת חָלָב וּדְבָשׁ אֶל מְקוֹם הַכְּנַעֲנִי וְהַחִתִּי וְהָאֱמֹרִי וְהַפְּרִזִּי וְהַחִוִּי וְהַיְבוּסִי: {ט} וְעַתָּה הִנֵּה צַעֲקַת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בָּאָה אֵלָי וְגַם רָאִיתִי אֶת הַלַּחַץ אֲשֶׁר מִצְרַיִם לֹחֲצִים אֹתָם: {י} וְעַתָּה לְכָה וְאֶשְׁלָחֲךָ אֶל פַּרְעֹה וְהוֹצֵא אֶת עַמִּי בְנֵי יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם...

(שמות פרק ב' פסוקים כג', כד', פרק ג' פסוקים ז' עד ט').


וכפי שמופיע במוסף לשבת

הוּא אֱלֹהֵינוּ, הוּא אָבִינוּ, הוּא מַלְכֵּנוּ, הוּא מוֹשִׁיעֵנוּ, הוּא יוֹשִׁיעֵנוּ וְיִגְאָלֵנוּ שֵׁנִית, וְיַשְׁמִיעֵנוּ בְּרַחֲמָיו לְעֵינֵי כָּל חַי לֵאמֹר, הֵן גָּאַלְתִּי אֶתְכֶם אַחֲרִית כְּרֵאשִׁית לִהְיוֹת לָכֶם לֵאלֹהִים, אֲנִי ה' אֱלֹהֵיכֶם: וּבְדִבְרֵי קָדְשְׁךָ כָּתוּב לֵאמֹר יִמְלֹךְ ה' לְעוֹלָם, אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר, הַללוּיָהּ:


נגאלנו בזכות שצעקנו ל- ה', וכך גם ניגאל ונזכה לראות את המשיח, בתנאי שנעמוד ונצעק ממש!


הרב יוסי מזרחי טוען שהוא מקבל דרישות חוזרות ונשנות "מתלמיד חכם" שאומר לו: אתה ודרשנים אחרים יכולים להביא את המשיח היום, אם תאספו את הציבור בבתי הכנסת ותצעקו בקול: "ריבונו של עולם רוצים כבר משיח נמאס הגיעו מים עד נפש"

אם לא תביאו את המשיח עכשיו בסוף לא יהיה למי להביא אותו.אבל מודה הרב מזרחי:

"אין לי את כוחות הנפש להענות לבקשתו של אותו תלמיד חכם שכתב לי זאת"!


הקשיבו לגילוי הלב של הרב:

https://youtu.be/hVWfPFkDP_w


נלקח משיעור הרב מזרחי בפרשת קורח התשע"ובני ישראל תתעוררו היום! כי מתקרב החלק הקשה מצד בני ישמעאל, ואז הצעקה תהיה מתוך בכי נורא:עדכון מפורט על גלות ישמעאל (איסלם) הנקרא פרא אדם וזו הגלות הקשה מכולן!
בספר הזוהר תואר מראש את אשר יקרה בשנים אלו: ישמעאל (מדינות האיסלם) יביאו צרות נוראיות על ישראל! בעקבות הצרות נצעק ל- ה', אז ישמע- (ה)אל את זעקתנו ויגלה משיח צדקנו, בהמשך יתחברו ישמעאל (המוסלמים) ועשו (הנוצרים) ויעלו על ירושלים לקרב: הכל קרוב!!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ד / 12.8.2014

לרב יוסף מזרחי יש לפחות את היושרה להודות שיש ציווי חמור לצעוק ממש בקול רם ורק אז יתגלה המשיח...

אבל הרב יוסף מזרחי בעברית פשוטה: מתבייש! חושש "מה יגידו"?!


הרב יוסף מזרחי צריך לפחד כמו כל אחד מאיתנו מהיום בו יתגלה המשיח, שישאל אותו כמו בבית דין שמים "ציפית לישועה"?!גם הרב אמנון יצחק חוזר על המתכון לגילוי המשיח היום: “ויצעקו אל השם"


https://youtu.be/fhg6_GYtr8wסרטון מופלא איך לקרב את הגאולה!

ילדים בבית הכנסת בשילה, צועקים בתמימות ל- ה' שישלח לנו משיח ברחמים!מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:

(תהילים, ח')* כל הכבוד ליהודי שמנהל את צעקת הילדים, האיש מגלה מסירות נפש בצעקה מכל הלב בכינוסים רבים ברחבי הארץ!


* מדוע הנשים(“בזכות נשים צדקניות") לא עוברות בגני הילדים ובאישור הגננות: צועקות כל יום עם הילדים לבקש משיח?!

האם לא רואים כמה גזירות ואסונות יש עם ילדים?!

רק אחרי שישראל צעקו הם נגאלו: מקורות תורה, נביאים, כתובים, חכמים ורבנים המוכיחים את הטענה: רק אחרי שישראל צעקו – רק אז הם נגאלו !
רק אם ישראל יצעקו – רק אז הם יגאלו!


מה נעשה כדי שהמשיח יתגלה היום

עדכוני כ"ד בסיון ה'תשע"ו / 30.6.2016

גזירות, אסונות וטרגדיות רצופות בסדרות במגזר הדתי והחרדי: נענים באדישות ובאטימות לב הגובלת בטמטום!?
"רבנים" + "גדולי דור" מצפצפים על הציווי של הרמב"ם לצעוק ל- ה' בעת צרה – ועדר הכבשים משלם בדם!

עדכוני ו' באלול ה'תשע"ד / 1.9.2014

לא להאמין מה שאנשים כאן מפסידים ומחמיצים,: ה' מלך העולם בכבודו ובעצמו מוכן להיות עד לטובתך בבית המשפט בשמים, אם רק תעשה השתדלות פשוטה!

עדכוני כ"ח בסיון ה'תשע"ה / 15.6.2015

● הרב ברוך רוזנבלום על חשיבות הצעקה ל- ה' שמשנה את גזר דינו של אדם, במיוחד לקראת הימים הנוראים איך כל אחד ישנה את גורלו לשנה הקרובה ● הרב זמיר כהן על קולות השופרות שנשמעים בעולם לאחרונה: "צריך להתכונן למשיח!" ● 10 המכות שהביא הקב"ה על המערב - כעונש על יחסם לישראל

עדכוני כ"ט באלול ה'תשע"ד / 24.9.2014

1) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.