בס"ד


 

1) הרב דניאל סטבסקי וארגון "הסנהדרין החדשה" אומרים את האמת המרה עליה הצבענו לפני שנים: המחלקה נגד יהודים של השב"כ חוזרת ומארגנת פרובוקציות יזומות עם ערבים, כדי להכפיש את היהודים החפצים במדינה יהודית בארץ ישראל! כל "הודעות האשמה" שמוציאה מחלקת פושעים זו כנגד יהודים תוך הפעלת אלימות ואיומים: בטלות ובשקר יסודן!
2) עדות מזעזעת של הנער עמירם בן אוליאל על עינויים נוסח השב"כ העותומני, שב"כ סדום ועמורה של בנימין ארדואן איש "הימין" שבפועל מוכר את ארץ ישראל ועם ישראל: גרוע מהשמאל הקיצוני!
3) מצפון (קוריאה) תפתח הרעה: הרב נחמני!
4) עימות צבאי צפוי בין סעודיה לאיראן, מאמת את הנאמר בילקוט שימעוני לפני 800 שנים.
עדכוני כ"ט בטבת ה'תשע"ו / 10.1.2016


הסנהדרין המתחדשת פסקה:"המחלקה נגד יהודים של השב"כ מבצעים עינויים קשים ואכזריים נגד חפים מפשע

"פושעי ומפעילי המחלקה נגד יהודים – לדין" הרב דניאל סטבסקי תוקף בחריפות את המחלקה היהודית בשב"כ

 

ארגון "הסנהדרין המתחדשת" קיים לפני מספר ימים מושב בסוגיית העצורים ב"פרשת העינויים" וההחלטה שהקריא הרב דניאל סטבסקי לאחר המושב הכתה גלים בתקשורת.

 

 

בהחלטה נאמר: "המחלקה נגד יהודים של השב"כ מבצעים עינויים קשים ואכזריים נגד חפים מפשע... על כל יהודי אשר נשמה יהודית בקרבו לומר ולהכריז: כל ההודאות שהוציאו האכזריים מפיהם של המעונים אין להם כל תוקף הלכתי וחוקי בשום צד ואופן והן משולות כעפרא דארעא".

 

בהמשך הדברים, הרב סטבסקי מאשים את "המחלקה נגד יהודים" של השב"כ, כפי שהוא מכנה את 'המחלקה היהודית', בכך שפרובוקטורים שלה מבצעים פעולות כנגד ערבים על מנת להכפיש את הנערים בגבעות.

 

דבריו של הרב סטבסקי עלו בכמה וכמה אתרי חדשות שניסו להכפיש את שמו. יתירה מזו, באתר ynet ניסו לקשר בין הדברים לבין כך שהוא היה הרב שסידר את החופה והקידושין בחתונה בה צולם הריקוד "זכרני נא".

 

דברים ברוח דומה כתב הרב סטבסקי במכתב שפרסם לציבור הרחב.

 

נוסח המכתב המלא:

 

י' טבת התשע"ו שנה ראשונה לשמיטה הראשונה ביובל בירושה שלישית רמת בית שמש א' יע"א

 

ימי פשעי אוסלו ופשע גירוש יהודי גוש קטיף וצפון השומרון חוזרים ושבים.

 

חירויות האדם היהודי נשללות ונרמסות באכזריות תחת מערכות השלטון הבינלאומי השולט בארץ ישראל תחת מנגנוני הסדר העולמי החדש של מגדל בבל הלוחם בעם ישראל הבלתי מתבולל בארץ ישראל.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת כארגון טרור אנטישמי אשר מטרתו לחסל את ההתיישבות היהודית במדינת כל אזרחיה.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת כארגון פשע אכזרי המשרת את מטרות אנשי הסדר העולמי החדש הפאשיסטי.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת כארגון טרור אנטישמי המרגל ופועל לטובת האויב בארץ ישראל.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת כמנגנון פאשיסטי הממלא את המדיניות של האיחוד האירופאי, האו"ם, משרד החוץ האמריקני ושאר מנגנוני הסדר העולמי החדש עם עושי דברו וסוכניו במערכת הפוליטית הישראלית.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ הוקמה על מנת לשמר את הקביעה שאין כאן מדינה יהודית אלא "מדינת כל אזרחיה" בינלאומית, למרות שלא ניתן לעם ישראל את הזכות להישאל להחליט על כך אלא כפו זאת על העם היושב בציון באופן של כפיה דיקטטוריאלית פאשיסטית.

 

מאחר שהמחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת בשירות כוחות אופל זרים בינלאומיים ע"י הפעלת סוכניו בארץ ישראל, "שלטון החוק" במדינת השב"כ פועל בשטח באופן חופשי ובלא כל סייגים בפעולותיו. הוא קובע את החוקים ומנהל את שופטי המערכת כרצונו על מנת לדכא כל ביטוי ורצון של עצמאות יהודית תורנית בארץ ישראל.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ משמשת ככלב השמירה של "מדינת כל אזרחיה" שנועדה לחסום את האפשרות של מדינה יהודית בארץ ישראל, וע"כ מדכא ומענה את תומכי המדינה היהודית וממציאה להם תיקים פליליים שקריים.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מתנהלת כמנגנון טרור גזעני אנטי יהודי הפועל לטובת האויב ומחזק בדרכי מרמה אלימות את האחיזה הערבית האסלמית הקיצונית והנוצרית המיסיונרית בארץ ישראל.

 

המחלקה נגד יהודים של השב"כ מחזקת בדרכים אפלות את אחיזת הארגונים האסלמיים הדוגלים בהשמדת ישראל בארץ ישראל, וכן את אחיזת הארגונים הנוצרים הקאתוליים והפרוטסטנתים השונים במוסדות ומשרדי הממשלה והמדינה.

 

החוקים בהם פועלים מייסדי ומפעילי המחלקה נגד יהודים של השב"כ הם חוקי פשע בלתי חוקיים הפועלים בשיתוף כל מערכות הרשע נגד יהודים בלבד.

 

במרתפים האפלים של המחלקה נגד יהודים של השב"כ מבצעים עינויים קשים אכזריים נגד חפים מפשע, וכן הטרדות מיניות ופשעים אכזריים נגד האנושות.

 

על כל יהודי אשר נשמה יהודית בקרבו לומר ולהכריז: כל הודעה שהוציאו האכזריים מפיהם של המעונים - אין לה כל תוקף הלכתי וחוקי בשום צד ואופן! הכל שקר גמור ואין לה ממשות כלל והיא משולה כעפרא דארעא!

 

וידוע שכל המעשים המבקשים לייחס ליהודים – ערבים עשו, ואף חלקם הפרובוקאטורים של המחלקה נגד יהודים של השב"כ עשו ע"מ להפלילם!

 

וכאשר בסופו של דבר יוודע שיד הערבים בדבר, בוודאי מאוכזבים מאד יהיו מייסדי ומפעילי המחלקה נגד יהודים של השב"כ.

 

בשטחי ישראל המשוחררים מהכובש הערבי ביהודה ושומרון מתנהל כבר שנים שלטון משטר צבאי דיקטטוריאלי נגד התושבים היהודים. שלטון הדיקטטורה הצבאי מפלה את היהודים לרעה ופועל לטובת האויב הערבי וקובע וממציא ימים לבקרים חוקים גזעניים נגד התושבים היהודים על מנת להצר את צעדיהם, כמסורת אויבי ישראל לדורותיה.

 

זה כבר מעל לעשרים שנה שמערכות השלטון קובעות ומלמדות את מנגנוני הביטחון של ישראל לכל אגפיו, חיילים ושוטרים וחוקרים ושופטים ומטפלים ועובדים חברתיים וכל השאר, כי האזרח היהודי החפץ במדינת יהודית עפ"י חוקים וערכים יהודיים מקוריים – הוא האויב והוא המפריע לשלוות ההתבוללות המדינית של ישראל החדשה בין האומות. כלומר: האזרח היהודי הוא האויב של מנגנוני השלטון ב"מדינת כל אזרחיה".

 

זהו המסר ואלה החוקים העוברים לכל מפעילי מנגנוני ומערכות השלטון הישראלי.

 

קנוניית שלטון השב"כ בארץ ישראל נועדה לדכא את עם ישראל המקורי ואת שובו לציון.

 

אך לא לעולם חוסן. בורא עולם אלה'י ישראל אבינו ומלך עולם, הוא זה שהשיבנו לאחר אלפי שנים לארץ החיים, והוא יתברך מחולל את מהפכת השיבה של עם ישראל למולדתו ולתורתו המקורית ומקדם אותה למרות כוחות הריאקציונרים הפאשיסטים והגזענים הקמים על ה' ועל משיחו, וע"כ יכולים רק לעכב אך לא לעצור את מפעלות ה'.

 

אנו קוראים:

 

פושעי מקימי ומפעילי המחלקה נגד יהודים של השב"כ לדין! ישפטם ה' אלוקי ישראל ביד חזקה ובזרוע נטויה וישחרר את עמו מפניהם ויפיצם מעל פני האדמה סלה.

 

נתפלל על ילדי ונערי ואברכי ישראל החפים מפשע הנמקים במרתפי העינויים של בני עוולה, וה' המלך הטוב ישמע לתפילותינו ויצילם ויוציאם לחירות ונשוב אליו באמת ויושיענו אכי"ר.

 

 

 


 

חדשות וואלה: מדינת סדום בראשות השפנים ביבי את בוגי

 

״הנאשם״ בהצתה בדומא: ''הכניסו חוקרת אישה, שנגעה בי והטרידה אותי''

בתצהיר שהגישו פרקליטי עמירם בן אוליאל לפני הגשת כתב האישום והגיע לוואלה! NEWS כתב הנאשם ברצח כי הודה רק בשל עינויים: "חוקרים התחילו להכות אותי, לתת לי סטירות, לאיים שישברו לי את העצמות. נזכרתי בסיפורים על סדום ועמורה. צרחתי מכאב, הרגשתי שטוב מותי מחיי".

עמירם בן אוליאל, הנאשם המרכזי בפיגוע ההצתה בכפר דומא, הודה במעשה רק בעקבות עינויים שעבר על ידי חוקרי השב"כ – כך עולה מתצהיר שהגישו עורכי דינו של תושב ירושלים בן ה-21 לבית משפט השלום בפתח התקווה לפני כשבועיים, שהגיע לידי וואלה! NEWS . בארגון הכחישו את הדיווחים על עינויים קשים שעוברים החשודים בפרשה, שהחלו לצוץ בשבועות האחרונים. לפי חומרי החקירה, לא רק הודאתו הובילה להגשת כתב האישום אתמול, אלא ראיות נוספות.

בתצהיר כתב בן אוליאל, הנאשם בשלושה מקרי רצח, בכתב ידו: "לפני כשבועיים נעצרתי ונלקחתי באלימות לחקירות בשב"כ. במהלכן פגעו בי ובשמירת התורה והמצוות שלי, השפילו ורמסו אותי. חקירות רצופות מתישות, ובחלק מהימים לא נתנו לי לישון. גם הלילה ישנתי בקושי שעתיים. במהלך החקירות הכניסו חוקרת אישה, שנגעה בי והטרידה אותי. לאחר ימים רבים אמרו לי 'מחר לא תשתוק', ואכן נכנסו לחדר ארבעה חוקרים. הם התחילו להכות אותי, לתת לי סטירות, לצעוק ולאיים שישברו לי את העצמות, ושאני לא יודע מה זו חקירת שב"כ".

 

 

אוליאל המשיך לתאר את העינויים שעבר לכאורה במהלך חקירתו. "הם קשרו אותי, הניחו על ידי תחבושות מאורכות בצורות צמידים ואזיקים על הרגליים", כתב. "הושיבו אותי על כיסא בתנוחה שראשי מגיעה לרצפה, מה שיצר כאבי תופת. ככה הייתי שרוע. בשלב מסוים נזכרתי בכל הסיפורים שקראתי על סדום ועמורה. צרחתי מכאב, צעקתי לקדוש ברוך הוא, אך הם לא הפסיקו והמשיכו להתעלל. הם שינו תנוחות, הורידו והרימו אותי שוב ושוב. הרגשתי שטוב מותי מחיי, שאני מעדיף למות מלספוג את אותם עינויים. ולכן, ביקשתי שיפסיקו ואמרתי שאני אודה. המצאתי גרסה ושקרתי בכוונה כדי שיפסיקו".

לדברי בן אוליאל, "הייתי מותש פיזית ונפשית אחרי ימים ארוכים ללא שינה, אחרי פגיעה באמונתי היהודית ואחרי שהיה ארוכה בלי לפגוש אנשים מלבד החוקרים שהתעללו בי. סיפרתי את מה שהם רצו לשמוע, אבל זה לא הספיק להם. הם ידעו שאי אפשר לעשות את המעשה לבד, ולכן דרשו שאפליל אחרים במעשים שהם לא עשו ואני לא עשיתי. קשרו אותי במיטת סדום, עיקמו ידיים והעמידו אותי בתנוחות שונות ובלתי-אפשריות, תוך כדי שהם מכים אותי ונותנים לי סטירות. הודיתי בעוד אירועים, ובכל פעם שהודיתי הם נרגעו קצת. בכל פעם שלא הפללתי אחרים, הם החזירו אותי למיטת העינויים".

לבסוף, כתב: "בימים האחרונים לא ישנתי. הם דרשו שאלך לשחזור ושאעבור פוליגרף, ובכל פעם שהתנגדתי הם איימו בעינויים, ובחלק מהמקרים קיימו. אפילו ביומיים האחרונים, כשעשיתי פוליגרף וכביכול נכשלתי (כך לדבריו אמרו לו החוקרים ש.ב.), הם העמידו אותי בתנוחות מכאיבות, קשרו אותי למיטת העינויים, וגם כשצרחתי מכאב הם אמרו לי: 'לא מתרגשים מהצעקות שלך'. הודיתי במעשה שלא עשיתי. לא יכולתי לעמוד בהתעללות שעברתי. התעללות פיזית ונפשית".

 

http://news.walla.co.il/item/2921896

 


 

במקום שנתניהו והשב"כ ילחמו בטרור הערבי:

 

הם מסיתים את מדינות העולם נגדנו בעלילות הדם שיוזמת המחלקה נגד יהודים בשב"כ שוב ושוב:

 

 כך "הבטיח" בנימין נתניהו כמועמד הליכוד לראשות הממשלה:

 

 

* פצצות האטום של צפון קוריאה, שנמצאת בקשר צבאי ומדעי עם איראן – רמז: "מצפון (קוריאה) תפתח הרעה"!

 

לפני 15 שנים מסר הרב הצדיק המקובל לוי סעדיה נחמני זצ"ל:

 

צפון קוריאה תגיע לכאן! האטום!

 

זה יהיה יותר גרוע מהשואה!

 

 

הולך וקרב היום הגדול והנורא!

 

שבו לא יעזרו לכם לא ביבי, לא השב"כ, לא צה"ל, גם לא הרבנים!

 

 

מי ישאר בסוף מישראל?! רק מי שיעשה הנאמר:

 

בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.

 

עדכון מפורט על גלות ישמעאל (איסלם) הנקרא פרא אדם וזו הגלות הקשה מכולן!
בספר הזוהר תואר מראש את אשר יקרה בשנים אלו: ישמעאל (מדינות האיסלם) יביאו צרות נוראיות על ישראל! בעקבות הצרות נצעק ל- ה', אז ישמע- (ה)אל את זעקתנו ויגלה משיח צדקנו, בהמשך יתחברו ישמעאל (המוסלמים) ועשו (הנוצרים) ויעלו על ירושלים לקרב: הכל קרוב!!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ד / 12.8.2014

 * עימות צבאי צפוי בין סעודיה לאיראן, מאמת את הנאמר בילקוט שמעוני לפני 800 שנים.

 

א"ר יצחק שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה, מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארם (אדום) ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומר להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך, ואומר להם בני אל תיראו כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם מפני מה אתם מתיראים אל תיראו הגיע זמן גאולתכם

 (ילקוט שמעוני, ישעיהו ס')1) בילקוט שמעוני מתוארת השנה בה יתגלה מלך המשיח: מלך פרס מתגרה במלך ערבי... והולך מלך ערבי ליטול עצה ממלך אדום: המלך המודאג של ערב הסעודית סלמאן אכן נסע למנהיג אדום (הנוצרים) אובמה ליטול עצה בנוגע למלך הפרסי שבידיו יכולת החרבת עולם, אטום!

2) לפי הרב המקובל חיים שבילי זצ"ל: רוסיה היא גוג, ועתידה לפלוש מסוריה לישראל דרך רמת הגולן.

עדכוני כ"ד באלול ה'תשע"ה / 8.9.2015

 

נחשפה תכניתה של איראן לכבוש את סעודיה והמפרץ הפרסי ולהקים שם ממלכה שיעית, כפי שמובא בילקוט שמעוני "מלך פרס מתגרה במלך ערבי"! ● רוסיה תמכור לאיראן טילים מתקדמים! ● עיר האלילים נמרוד בעיראק נהרסת בידי דאע"ש: הנשיא גוג שיעלה למלחמה על ירושלים בא מגלגול נמרוד!

עדכוני כ"ז בניסן ה'תשע"ה / 16.4.2015

 
1) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.