בס"ד


 

החלום שחלמה איריס (שומרת מצוות ומצפה למשיח): "המשיח כועס ובוכה שרוצה להתגלות ולא מאפשרים לו! אמר שהוא עומד להתגלות גם בלי עזרה של אף אחד! במהלך החלום היה לי פחד גדול מדבריו! אני לא יכולה להעביר אפילו במעט איזה פחדים הרגשתי! גם עכשיו (אחרי החלום): איני נרגעת מהחלום"
עדכוני כ"א באב ה'תשע"ו / 25.8.2016


שלחו לנו חלום שחלמה איריס ביום כ' באב (24.8.16) שהוא גם יום ההילולה של הצדיק יצחק לוי שניאורסאהן האבא של הרבי מלובביץ' שפעל כידוע רבות לאחד את העם בציפייה למשיח.

 

 

 

תאור החלום

 

חלמתי לפנות בוקר על המשיח שנמצא בגן ילדים וראיתי אותו כועס ובוכה והוא אמר לי בחלום: "תדעי שאני המשיח, ואני עומד להתגלות ואתם לא עושים מה שצריך לעשות". היה לי צער גדול, בכיתי המון!

המשיח אמר שהוא עומד להתגלות בלי עזרה של אף אחד והיה לי פחד גדול מזה בחלום, ידעתי שאם המשיח יתגלה עכשיו - אני לא אוכל לעמוד בפניו...

בקיצור, אני לא יכולה להעביר אפילו במעט איזה פחדים הרגשתי! אני לא נרגעת מהחלום!

 

 

הרי הנביא יואל מתאר שלפני יום ה' הגדול והנורא: "ונבאו בניכם ובנותיכם זקניכם חלמות יחלמון בחוריכם חזינות יראו".

 

{א} והיה אחרי כן אשפוך את רוחי על כל בשר ונבאו בניכם ובנותיכם זקניכםחלמות יחלמון בחוריכם חזינות יראו: {ב} וגם על העבדים ועל השפחות בימים ההמה אשפוך את רוחי: {ג} ונתתי מופתים בשמים ובארץ דם ואש ותימרות עשן: {ד} השמש יהפך לחשך והירח לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא: {ה} והיה כל אשר יקרא בשם ה' ימלט כי בהר ציון ובירושלם תהיה פליטה כאשר אמר ה' ובשרידים אשר ה' קרא:

(יואל, ג')

 

הנביא מצווה בשם ה' לערוך עצרות ולזעוק ל- ה':

 

{יד} קַדְּשׁוּ צוֹם קִרְאוּ עֲצָרָה אִסְפוּ זְקֵנִים כֹּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ בֵּית ה' אֱלֹהֵיכֶם וְזַעֲקוּ אֶל ה': {טו} אֲהָהּ לַיּוֹם כִּי קָרוֹב יוֹם ה' וּכְשֹׁד מִשַׁדַּי יָבוֹא

(יואל, א')


 

{א} תִּקְעוּ שׁוֹפָר בְּצִיּוֹן וְהָרִיעוּ בְּהַר קָדְשִׁי יִרְגְּזוּ כֹּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ כִּי בָא יוֹם ה' כִּי קָרוֹב: {ב} יוֹם חֹשֶׁךְ וַאֲפֵלָה יוֹם עָנָן וַעֲרָפֶל כְּשַׁחַר פָּרֻשׂ עַל הֶהָרִים עַם רַב וְעָצוּם כָּמֹהוּ לֹא נִהְיָה מִן הָעוֹלָם וְאַחֲרָיו לֹא יוֹסֵף עַד שְׁנֵי דּוֹר וָדוֹר

(יואל, ב')

 

שימו לב שבחלום, המשיח היה בגן ילדים, רמז ברור לארגן מיד ובדחיפות את ילדי ישראל שיצעקו בעת צרה ליעקב לבקש משיח:

 

מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:

(תהילים, ח')

 


צעקה עם ילדי ישראל - רוצים משיח עכשיו

http://bshch.blogspot.com/2016/07/blog-post_326.html


 

הנביא יואל בפירוש מצווה ליום ה' הגדול והנורא לקבץ זקנים ולאסוף עוללים ויונקי שדים לעצרות זעקה!!

 

{טו} תִּקְעוּ שׁוֹפָר בְּצִיּוֹן קַדְּשׁוּ צוֹם קִרְאוּ עֲצָרָה: {טז} אִסְפוּ עָם קַדְּשׁוּ קָהָל קִבְצוּ זְקֵנִים אִסְפוּ עוֹלָלִים וְיֹנְקֵי שָׁדָיִם יֵצֵא חָתָן מֵחֶדְרוֹ וְכַלָּה מֵחֻפָּתָהּ:

(יואל, ב')

 

לא לשכוח שהנביא יואל מתאר שלפני בוא יום ה' הגדול והנורא "השמש יהפך לחשך והירח לדם" ואכן ארעה סדרה של 4 ליקויי ירח אדום (Blood moon ) לאורך תקופה של שנה וחצי, שהסתיימה בחג סוכות ה'תשע"ו (28.9.15).

 

ליקוי ירח אדום (ירח דם), הרביעי בסדרה, בחג הראשון של סוכות ט"ו בתשרי 28.9.15: "הירח יהפך לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא" כדברי הנביא יואל!
ישראל תעמוד בקרוב במרכז ארועים דרמטיים, בסכנות, איומים ותרחישים במימדים מבהילים, שבסופם אכן יתגלה המשיח: כי כולם יצעקו ל-ה' לבקש את מלכותו דרך משיח!

עדכוני י"ב בתשרי ה'תשע"ו / 25.9.2015

 

גם על שקיעת ארה"ב וחלק מאירופה תחת המים יש חלום ששלח לנו אביאל:

 

 

בס"ד

שלום וברכה ראיתי את האתר שלך: דבר אליהו הנביא

אני גר בצפון, וחלמתי על הגאולה ושמישהו הראה לי מהחלל את כדור הארץ והוא היה כולו מכוסה מים חוץ מארץ ישראל שנהייתה יבשת אחת ענקית .

תוכל בבקשה לתת דעתך?

תודה מראש: אביאל

 

ארה"ב וחלק ממדינות אירופה אכן יקבלו את חשבון ה' עמם: הם ישקעו תחת המים!

יום זה קרוב ולא רחוק: כל הלועגים, שיזכרו מה היה סופם של חותני לוט שלעגו לו על האזהרה שסדום תחרב במיידי...

 

{י} וַיִּשְׁלְחוּ הָאֲנָשִׁים אֶת יָדָם וַיָּבִיאוּ אֶת לוֹט אֲלֵיהֶם הַבָּיְתָה וְאֶת הַדֶּלֶת סָגָרוּ: {יא} וְאֶת הָאֲנָשִׁים אֲשֶׁר פֶּתַח הַבַּיִת הִכּוּ בַּסַּנְוֵרִים מִקָּטֹן וְעַד גָּדוֹל וַיִּלְאוּ לִמְצֹא הַפָּתַח: {יב} וַיֹּאמְרוּ הָאֲנָשִׁים אֶל לוֹט עֹד מִי לְךָ פֹה חָתָן וּבָנֶיךָ וּבְנֹתֶיךָ וְכֹל אֲשֶׁר לְךָ בָּעִיר הוֹצֵא מִן הַמָּקוֹם: {יג} כִּי מַשְׁחִתִים אֲנַחְנוּ אֶת הַמָּקוֹם הַזֶּה כִּי גָדְלָה צַעֲקָתָם אֶת פְּנֵי ה' וַיְשַׁלְּחֵנוּ ה' לְשַׁחֲתָהּ: {יד} וַיֵּצֵא לוֹט וַיְדַבֵּר אֶל חֲתָנָיו לֹקְחֵי בְנֹתָיו וַיֹּאמֶר קוּמוּ צְּאוּ מִן הַמָּקוֹם הַזֶּה כִּי מַשְׁחִית ה' אֶת הָעִיר וַיְהִי כִמְצַחֵק בְּעֵינֵי חֲתָנָיו: {טו} וּכְמוֹ הַשַּׁחַר עָלָה וַיָּאִיצוּ הַמַּלְאָכִים בְּלוֹט לֵאמֹר קוּם קַח אֶת אִשְׁתְּךָ וְאֶת שְׁתֵּי בְנֹתֶיךָ הַנִּמְצָאֹת פֶּן תִּסָּפֶה בַּעֲוֹן הָעִיר: {טז} וַיִּתְמַהְמָהּ וַיַּחֲזִקוּ הָאֲנָשִׁים בְּיָדוֹ וּבְיַד אִשְׁתּוֹ וּבְיַד שְׁתֵּי בְנֹתָיו בְּחֶמְלַת ה' עָלָיו וַיֹּצִאֻהוּ וַיַּנִּחֻהוּ מִחוּץ לָעִיר: {יז} וַיְהִי כְהוֹצִיאָם אֹתָם הַחוּצָה וַיֹּאמֶר הִמָּלֵט עַל נַפְשֶׁךָ אַל תַּבִּיט אַחֲרֶיךָ וְאַל תַּעֲמֹד בְּכָל הַכִּכָּר הָהָרָה הִמָּלֵט פֶּן תִּסָּפֶה...

(בראשית, י"ט)

 

השנה מלאו 240 שנים לעצמאות לארה"ב

 

"דולר" = 240 = "עמלק" = "ספק"

 

"אמריקה" = 356 = "פעור" =  "אשמדאי" = "כופרים"

 

הצורר חוסיין אובמה קבע חוק ברוח סדום ועמורה לפיו אפשרי בארה"ב נישואי אותו מין!

בושה ששופטים בבית המשפט העליון שם שאישרו את חוק סדום הזה, הם יהודים.

קרוב חשבון ה' עם מדינת סדום אמריקה שגם לוחצת על הסמרטוט ביבי ועל קודמיו לחלק את ירושלים, להקפיא בניה, לשחרר מרצחי יהודים וכו'

 

לא במקרה קיבלה מדינת רומא אסון קשה ברעידת אדמה בחודש אב:

זהו החודש שבו הרומאים ימ"ש החריבו את בית המקדש השני!

האימפריה הרומאית עם סמל הנשר ייצגה את ממלכת אדום, וכיום ארה"ב עם סמל הנשר היא ממלכת רומא החדשה המחכה לקץ שלה בקרוב ממש.

 

 

המקובל חיים שבילי מתאר לפי הנביאים יחזקאל, זכריה ויואל כחלק מארועי גוג ומגוג: מסגד עומר ושאר המסגדים והכנסיות בירושלים, יעלמו באדמה ברעידת האדמה הגדולה בירושלים! האם ביבי ובוגי כבר מכינים מעצר מנהלי לנביאים יחזקאל, זכריה ויואל?!

עדכוני כ"ז בחשון ה'תשע"ו / 9.11.2015

 

סוף דבר

 

הפחד הנורא שאותו חוותה איריס בחלום וגם אחריו היה צריך להיות אצל כל אחד ואחת מכם: תתעוררו!

 

הכל יבוא בפתאומיות! סבלנות שמים לעם ישראל שלא מוכיח ציפייה מוחשית למלכות ה' דרך המשיח: נגמרת! אוזל הזמן!

 

{א} הִנְנִי שֹׁלֵחַ מַלְאָכִי וּפִנָּה דֶרֶךְ לְפָנָי וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר אַתֶּם מְבַקְשִׁים (משיח) וּמַלְאַךְ הַבְּרִית (אליהו הנביא) אֲשֶׁר אַתֶּם חֲפֵצִים הִנֵּה בָא אָמַר ה' צְבָאוֹת: {ב} וּמִי מְכַלְכֵּל אֶת יוֹם בּוֹאוֹ וּמִי הָעֹמֵד בְּהֵרָאוֹתוֹ כִּי הוּא כְּאֵשׁ מְצָרֵף וּכְבֹרִית מְכַבְּסִים:

(מלאכי, ג')

 

כמו שקיבלה איריס בחלום, המשיח עומד להתגלות בלי עזרה של אף אחד: כי כמעט אף אחד לא ממש מבקש משיח - בצעקה, בפרסום, בדגל, בשלט, בכינוס!

 

"בלי עזרה של אף אחד" פירושו שהמשיח יגיע בכפיה נוראית: גאולה בעיתה מלווה בגזירות ודינים, הפוך ממה שהיה יכול להיות בגאולה אחישנה עם יותר רחמים והמתקת דינים.

 

חַי אָנִי נְאֻם אֲדֹ-נָי ה' אִם לֹא בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה וּבְחֵמָה שְׁפוּכָה אֶמְלוֹךְ עֲלֵיכֶם:

(יחזקאל, כ')

 

אוי ואבוי איך יצעקו כאן ל- ה' לבקש משיח אחרי מה שיעוללו פראי האדם הישמעאלים והאדומים בני עשו!

 

מי שרוצה להינצל יעשה מיד הנאמר כאן:

 

מה לעשות כדי להינצל

 


אסון רעידת האדמה בנפאל: אזהרה לעם ישראל!
הקב"ה מביא פורענות על אומות עובדי האלילים, כדי שישמעו ישראל וייראו! ● חשבון ה' עם הגויים מתחיל: אין ליהודים מה לעשות מחוץ לישראל!
רעידת האדמה חשפה את סוטי המין הישראלים שמנצלים עובדות פסלים עניות בנפאל והודו כדי שימכרו גופן לחזירי הממון: בית חרושת להרבעת עוברים!

עדכוני י"ב באייר ה'תשע"ה / 1.5.2015

חלומות וחזיונות מדהימים לפני גילוי המשיח
1) חלום של עמרי: "אם נצעק ונבקש משיח, הר הבית יהיה שלנו, בית המקדש יוקם מחדש והמשיח יתגלה!"...
2) חלום של יפה: בבקשה תפיצי שהמשיח עומד להתגלות ממש עכשיו ותבקשי מכולם לעשות תשובה ומהר!"...

עדכוני י"א בסיון ה'תשע"ה / 29.5.2015

1) בחלום של ילדה בת 8 היא התבקשה להגיד למורה שלה ולבנות כיתתה ש- ה' מודיע שעומדת להיות מלחמה!
2) הרבנית סעדה בכינוס זעקה לעורר למלכות ה' ומשיח!
3) הרב אברהם אשלג הזהיר עוד לפני שנבחר אובמה לראשונה: "תחת שלוש רגזה הארץ, על עבד כי ימלוך"!

עדכוני ט' באלול ה'תשע"ה / 24.8.2015
1) מה יעשה אדם כדי להינצל מארועי מלחמת גוג ומגוג ושאר האסונות שלפני והופעת המשיח?!

2) מה באופן מעשי עלי לעשות כדי שאוכל לעמוד בבית דין שמים ולענות על השאלה "ציפית לישועה"?!


בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!מקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.