בס"ד


 

1) בחלום של ילדה בת 8 היא התבקשה להגיד למורה שלה ולבנות כיתתה ש- ה' מודיע שעומדת להיות מלחמה!

2) הרבנית סעדה עורכת כינוס זעקה לעורר למלכות ה' ומשיח!

3) הרב אברהם אשלג הזהיר עוד לפני שנבחר חוסיין אובמה בפעם הראשונה: "תחת שלוש רגזה הארץ, על עבד כי ימלוך"!
עדכוני ט' באלול ה'תשע"ה / 24.8.2015


 

1) בחלום של ילדה בת 8 היא התבקשה להגיד למורה שלה ולבנות כיתתה ש- ה' מודיע שעומדת להיות מלחמה!

 

בס"ד.                        ברה"ק

נשים יקרות אני חייבת לשתף אתכן בחלומה של ביתי בת ה8, שחלמה לפני יומיים (ב' באלול התשע"ה).

"חלמתי עלי על אמא, רעות, נעה( דודות שלי), אוריאל, נחמן( אחים שלי), וסעדה!

היינו כולנו במקום שאנחנו לא מכירים( מקום דיי שומם), היה בו בניין גדול מאוד( רחב וגבוה מאוד), עם מדרגות עד למעלה. סעדה נתנה לי יד ועלתה איתי עד למעלה.

למעלה היה גשר צר מאוד, היה בו מקום רק לשני אנשים, בכל פעם. סעדה ואני הלכנו לאט, כי יכולנו ליפול, פתאום ראינו ראש שחור ומפחיד מאוד ,סעדה ואני לא ידענו מה לעשות (אם להמשיך ללכת לכיוון הראש או לא), כי ידענו שרק מי שאין לו עברות יכול להמשיך ומי שיש לו עברות הראש לא נותן לו לעבור והוא נופל למטה. המשכנו ללכת והראש לא נתן לי ולסעדה להמשיך ביחד. סעדה המשיכה ואני לא ידעתי מה לעשות, לפני שסעדה הלכה היא אמרה לי שזה תלוי בי ושאני לא יכולה לחזור אחורה, שאני חייבת להמשיך ישר! המשכתי ישר עברתי את הראש המפחיד, ואז ראינו מקום מפחיד ולמטה מתחת לגשר היו המון המון אנשים מתים, הגשר היה ארוך מאוד וכל הדרך אני רואה אנשים נופלים ומתים, הגענו כמעט עד סוף הגשר כשאנחנו לא מפסיקות לראות אנשים מתים למטה. היו המון המון אנשים מתים. החלטנו לחזור חזרה ושוב עברנו את הראש המפחיד, והתחלנו לרדת מהבניין הגבוה.

וכל הזמן הראש רדף אחרינו וניסה שנעשה עברות, ואז הבנתי שזה הס.מ. כשהגענו למטה לא ידענו איך לחזור הביתה. במקום הזה שהיינו בו לא היה לנו אוכל ושתיה.

ראינו מקום קטן שהיה בו 4 אבנים קטנות שיושבים עליהם, ועוד אבן אחת גדולה שאוכלים עליה והיה שם 4 תפוחים, והיו עוד כמה מקומות כאלה בדיוק עם 4 אבנים קטנות שיושבים עליהם שולחן אחד ו 4 תפוחים.

נעה רעות אמא ואוריאל אכלו מהתפוחים, סעדה אני נחמן ואבא לא אכלנו, חיפשנו את היציאה עד שמצאנו אותה, אבא היה באוטו ולא היה מספיק מקום לכולם אז הוא לקח אותי את נחמן ואוריאל למקום עם גינה שנחכה לו,

בזמן הזה הוא לקח את אמא רעות נעה וסעדה הביתה, כשאבא חזר לקחת אותנו טעינו בדרך ושוב הגענו לבניין הגבוה והמפחיד ,המשכנו לחפש את היציאה מהמקום ואז מצאנו והגענו הביתה".....

 

נשים יקרות אני לא חושבת שיש מה להוסיף / להסביר,

נראה לי שהדברים כ"כ כ"כ ברורים שזה מפחיד...

ראוי לציין שזה חלום שלישי שהיא חולמת!

את שני החלומות הקודמים  היא חלמה בשבת, כאשר היא

קמה בהתרגשות שחלמה על הקב"ה על אליהו הנביא המשיח רבי נחמן אדל ( הבת של הבעש"ט וסבתא של רבי נחמן) ורחל אמנו שכל אחד מהם דיבר איתה והעביר לה מסר אישי ,משפחתי וכללי.

 

הכללי : היא התבקשה להגיד למורה שלה ולבנות כיתתה שה' מודיע שעומדת להיות מלחמה.

 

* בבקשה נשים יקרות אני מתחננת עם למישהי יש אפשרות להגיע/לארגן את כל נשות האדמור"ים ורבניות משפיעות, כדי להביא את כל נשות עם ישראל לכנס אחדות וזעקה להשם יתברך ,בבקשה וצעקה עם שופרות וחצוצרות למלכותו ולגילוי משיח בן דוד ברחמים ולבניין בית המקדש, אשריה ואשרי חלקה .בואו יחד נעשה מאמץ לארגן כנס כזה של אחדות אמיתית שאין ספק שתגרום להשם נחת וישלח לנו משיח בן דוד ברחמים מיד!!!

 

 

 


המדור לחיפוש קרובים מבקש את עזרת הציבור בחיפוש אחר רבנים שחפצים במלכות ה' דרך משיח!

המוצא הישר ידווח מיד לתחנת המשטרה הקרובה.

בבקשה לא לדווח על רבנים מזויפים שמשתכרים עשרות אלפי שקלים בחודש , טובות הנאה, בונוסים, שלטון ושררה, ולכן ברור שהם הולכים בדרכו של קורח ועדתו: לא חפצים בגאולה!

 

 

עולם השקר או שרייך סוררים וחברי גנבים..

מאת הרב חיים אמסלם

 

לאחרונה הטהרנים והצדקנים מקרב החרדים ושדרי רדיו שללו מרב העיר שוהם הרב דוד סתיו את התואר ״רב״. נו נו הוא מזרחניק ידוע וזה מותר הרב דוד יוסף הצדיק הידוע והצנוע אמר עליו גם שהוא רפורמי...

אלא ש...

רבנים אשר הואשמו בפלילים וישבו בכלא לא נלקח מהם התואר רב.

רבנים החשודים בניאוף לא נלקח מהם התואר רב.

רבנים שצברו מליארדים בהונאת המון העם והולכתו שולל, לא נלקח מהם התואר רב.

רבנים מאחזי עינים, מוציאי דיבוקים, רואי כתובות, רואי מזוזות, ״מקובלים״, מוכרי מים קדושים וקמיעות מזוייפים, ממציאי קברי צדיקים שלא היו ולא נבראו, בורים ועמי הארץ, לא נשלל מהם תואר רב.

רבנים מתחמקי חקירות, נרדפי אינטרפול, חשודים בחשדות חמורים לא נשלל מהם תואר רב.

רבנים מחוברים לאנשי מאפיה ועולם תחתון לא נשלל מהם תואר רב.

״אדמורים״ שהמציאו את עצמם ואימצו לעצמם שושלות לא נשלל מהם התואר רב.

אבל מי שאומר את האמת שלו שאינה נעימה למקהלה הצבועה, ממנו נשלל התואר.

״שרייך סוררים וחברי גנבים״

צבועים נמאסתם!!!

http://bshch.blogspot.com/2015/08/blog-post_395.html

 

 

 

מסר חשוב: השעה קרובה מאוד ישנם רבנים ומוקדי כוח רוחניים ומהסט"א שסיימו את תפקידם.. שעון החול הולך ואוזל כל מי שמפריע לגילוי של משיח יסתלק,

חלקם יסתלקו מן העולם חלקם בפרשיות מטונפות ורק הרבנים שיעודדו לבקש ולהתחנן על גילוי משיח ישארו.. גורו לכם מהרבנים שעסוקים בלשמור על כבודם וקהילתם ובטיולים לשוייץ כי מצב קשה ואיום יעבור על יושבי העולם בכלל והפליטה בארץ הקודש יעברו יסורים קשים קורא אני לכולם לבוא ולזעוק על משיח בעז"ה מתארגנת תפילה מידי יום חמישי בבני ברק בביהכנ"ס צאנז בבני ברק, לבוא לתפילה מידי יום חמישי בשעה 9 וחיצי בערב

 

יו"ל ע"י בת קול ישראל 0538233307

שלמה ישראל זית

 

 2) הרבנית סעדה עורכת כנס זעקה ל- ה' למלכותו וגילוי משיח:

 

 

 
3) דברים שאמר הרב אברהם אשלג מבני ברק לפני שנבחר חוסיין אובמה בפעם הראשונה:

 

 

שלום עליכם

בליל יום הכיפורים תשס"ט!!! אחר תפילת כל נדרי וערבית, ביקשתי מכל הקהל לשבת כי יש לי משהו כבד על הלב ואני רוצה לשתף אותם בזה.

ואכתוב בקיצור הכי נמרץ מה שאמרתי להם:

א. בעוד כחדשיים אמורות להיות בחירות באר"הב ואחד המועמדים הוא "חוסיין ברק אובאמה", אם הוא ייבחר לנשיאות, אז יש לנו לזכור הפסוק "תחת שלוש רגזה ארץ, על עבד כי ימלוך"!! אובאמה הוא כושי, הכושים הם עבדים, כפי שנח קילל את חם בנו ואמר "עבד עבדים יהי-ה לאחיו" ובני חם הם: "כוש, מצרים, פוט כנען" ולכן אם הוא ייבחר אז יהיו מהפכות בעולם כי "רגזה ארץ".

ב. אובאמה הוא מוסלמי, כי אם הי-ה ממיר את דתו מאיסלם לנצרות, אז בו ביום היו הורגים אותו, אלא הוא הציג עצמו כנוצרי בכדי שיוכל עם הלשון החלקלקה שלו ובהופעתו המרשימה, להגיע לנשיאות אר"הב, וכנשיא, ישחק ב4 השנים הראשונות כאילו אוהב ישראל, אך יחתור מתחת האדמה נגדנו, וב4 השנים השניות יצא בגלוי נגד ישראל ויחתור למחוק את ישראל מהמפה העולמית (ח"ו) ןזאת מפני שמוחמד ימ"ש כתב בסוף הקוראן: כל מה שכתוב בקוראן זוהי האמת, ההוכחה לכך, זה, שלעם ישראל לעולם לא תהי-ה מדינה (מלכות), ואם היהודים יקימו מדינה ותחזיק מעמד 70 !!! שנה !!! אז כל מה שכתבתי בקוראן זה שקר!!, לכן אובאמה בשליחות מליארד וחצי מוסלמים בעולם רוצה לחתור למחוק את ישראל מהמפה, בכדי לשמור על כבודו של מוחמד ימ"ש, וזאת אמרתי, שב4 השנים השניות שלו, יעלה ויתן כח עצום (בדרכים עקיפות) לאיסלאם הקיצוני בכדי שהוא ייקרא המצביא הגדול שהציל את כבוד מוחמד.

ג. הצגתי לפני הציבור את פרק ל"ח בספר יחזקאל, המדבר במלחמת גוג ומגוג, שבפסוק השני מה"א" שבהמילה "נשיא" עד ה"ה" שבשם "הוי-ה" נספור כל 7 אותיות ויצא לנו השם "א ו ב א מ ה", כלומר, אם הוא ייבחר אז יביא את מלחמת גוג ומגוג ע"י חורבן ח"ו.

ד. אמרתי לקהל הק', שאני חושש ממוצאי שביעית, שזו שנת תשע"ו ואמרתי: הלוואי שבליל הסדר תשע"ו עוד נהי-ה פה ונוכל לחגוג את חג הפסח בארצנו הק'.

לאור הנ"ל, הזהרתי הציבור וכך אמרתי: אם נחזק את לימוד הזהר הק' בציבור לומדי התורה הק' בצורה מסיבית ביותר, אז אני מבטיחכם שהכושי הזה לא ייבחר, אך אם לא תחזקו את לימוד הזהר הק', ח"ו הכושי ייבחר ויביא חורבן שלא הי-ה כדוגמתו בעולם, כי בידנו הדבר, כפי שכתוב בתיקוני הזהר הק' תיקון ל' נתיב תניינא "ביזה חרב והרג עניות ואבדון באים לעולם משום שלא לומדים את חכמת הקבלה - הזהר הק', והוספתי, שאם נחזק את לימוד הזהר הק' אז תתקיים הבטחת "רעיא מהימנא" (נשמת משה רבינו) לרשב"י, שעל ידי לימוד הזהר הק' "ייצאו מן הגלות ברחמים ונזכה לגאולה השלימה.

את הנ"ל אפשר לשאול את כל מתפללי ביהמ"ד אשלג, ששמעו והיו נוכחים בזמן שאמרתי זאת.

כולי תפילה שלא נחווה מלחמת יום כיפור מס. 2, צריכים הרבה רחמי שמים לכך, כי אני חושש, שברגע שההסכם האיראני יפול בקונגרס, יעודד אובאמה ימ"ש את כל המחבלים וארצות ערב לתקוף את ישראל מכל החזיתות ח"ו ואז יוכל להיות נקי כלפי העולם ולומר: אני דאגתי לישראל ע"י ההסכם, ויוסיף ויאמר, הזהרתי שאם לא ההסכם, אז טילים ייפלו על ת"א, ויאמר! הנה צדקתי!! זאת לא אשמתי!!

 

 

הערות שלנו

 

ללמוד זוהר זה נכון, חשוב, מועיל וכו'

 

המשיח לא יבוא בזכות לימוד הזוהר בלבד!

זוהי הונאה! הזיה! "תורה חדשה"!

 

כמו "התורה החדשה" כאילו נסיעת מתפללים לאומן או לציון של הלובביץ' "תועיל" לאדם הנוסע, יותר מאשר אם היה שם כספו בצדקה לחלשים או במודעה בעתון לעורר למלכות ה' דרך משיח, שומר מצוות, מוחה נגד מסירת שטחי ארץ ישראל וכו'

 

ישראל בסכנה קיומית...

"ידידי ישראל" כמו ארה"ב ואירופה בוגדים ונוטשים...

ישראל מאויימת בנשק אטומי, כימי, ביולוגי...

אסון רודף אסון גם במגזר החרדי: ילדים, נשים, אברכים מסיימים חייהם באופן טראגי! בקצב מחריד!

 

הרמב"ם הנשר הגדול הורה לעת צרה:

לצעוק ל- ה' בקול רם!

 

הרב אברהם שמחה אשלג מסרב לעשות כך, כמו כל שאר הרבנים בארץ, ועל כן: הם וחסידיהם מעכבים את הגאולה, ולא ישארו בה!

 

בקרוב יעמוד כל אחד מישראל למשפט נורא של מלך המשיח, גם בבית דין שמים ישאלו: מדוע עיכבתם את הגאולה ולא צעקתם כל יום ל- ה' לבקש משיח כפי שציווה ה'?! בסופו של דבר, ממילא יצעקו כולם בקרוב ממש כשיבואו אירועי אימים כמותם לא היו לעם ישראל בעבר! מקורות של גדולי ישראל: רק בצעקה יתגלה המשיח!!

עדכוני י' באב ה'תשע"ה / 26.7.2015

 

 

ה' מלך העולם יכה במדינה שבה ממשלת סדום הנוכחית רודפת יהודים, מלקקת לערבים, מוכרת שטחים, מחללת שבת בפרהסיה, מעודדת זנות ותועבה בחוצות, עוצרת מעצרים מנהלים יהודים אבל מלקקת לערבים ולבדואים ימ"ש שונאי ישראל!

 

ימח שמם של כל גורמי התקשורת בישראל שערכו פסטיבל פרסום למחבל שובת הרעב פעיל הג'יהאד האיסלמי מוחמד עלאן!

 

האם בימי מלחמת העולם השניה הבריטים שידרו ב- BBC בלי הפסקה ובהתלהבות ובחרדה על איזה טרוריסט נאצי ימ"ש שנמצא בידם והוא "שובת רעב"?

 

כאשר יגיע המשיח לשלטון בקרוב, הוא לא ישאיר כלב משתין בקיר מכל נחשי הגייס החמישי בתקשורת הישראלית וממערכת המשפט הבוגדנית אוהבת הערבים!

 

 

לא לשכוח מי הזהיר עוד לפני שנים רבות:

"מצפון תפתח הרעה" הכוונה במילה "מצפון" = צפון קוריאה!!

 

 

החרדים במלוא קלונם - הוכח שוב כי אנו גרועים מן החילונים

כבר מזמן קיים טשטוש ברחוב החרדי בין העיקר והטפל, נמצא איך שעל דרבנן חומרא או מנהג ייאבקו וילחמו בכל הכח, ואילו כשמדובר בדאורייתא יתעלמו או אפילו ירמסו אותו בריש גלי, היום מסתכלים על מי אתה לאיזה מחנה אתה שייך, ולא עוד על מעשיך, האם הם תואמים את ההלכה. אם אתה קורא לעצמך חרדי גם אם אתה רומס את ההלכה בריש גלי זה בסדר, אתה יכול לעבור על כל איסורי התורה ויעלימו עין ימצאו תירוצים להצדיק את מעשיך, וכשמי שאינו נמנה על מחניך יעבור על איזה חומרה או מנהג ירמסו אותו בחוצות כאילו שעבר על כל התורה כולה, כך ברחנו משיקול דעת אמיתי, מלבחון מה נכון ומה צודק, מה טוב ומה לא טוב, הטוב לא נקבע עוד על פי טוב ורע, אלא פי מוסכמות שבדרך כלל רחוקים מן האמת וההלכה, לשם כך בנו 'שיטה' ו'השקפה' שמטרתם לעקוף את ההלכה, כשאתה מעיר על איזה מעשה כזה או אחר עונים לך זה ה'שיטה' של הרבי זה ה'השקפה' של הראש ישיבה ופוטרים עצמם מלענות על האמת המרה, כי אתם רומסים את ההלכה

http://bshch.blogspot.com/2015/07/blog-post_1078.html

חלומות וחזיונות מדהימים לפני גילוי המשיח
1) חלום של עמרי: "אם נצעק ונבקש משיח, הר הבית יהיה שלנו, בית המקדש יוקם מחדש והמשיח יתגלה!"...
2) חלום של יפה: בבקשה תפיצי שהמשיח עומד להתגלות ממש עכשיו ותבקשי מכולם לעשות תשובה ומהר!"...

עדכוני י"א בסיון ה'תשע"ה / 29.5.2015

הנשיא גוג שיבוא נגדנו למלחמה הוא גלגול פרעה, שהוא גלגול סנחריב, שהוא גלגול נמרוד! נמרוד הבן של כוש: היה כושי! צורר היהודים חוסיין אובמה: כושי! הוא בן לנוצריה ומוסלמי: שתי האומות שיעלו עלינו בקרוב במלחמת גוג ומגוג – אדום וישמעאל!!

עדכוני ד' בניסן ה'תשע"ה / 24.3.2015

עדכון מפורט על גלות ישמעאל (איסלם) הנקרא פרא אדם וזו הגלות הקשה מכולן!
בספר הזוהר תואר מראש את אשר יקרה בשנים אלו: ישמעאל (מדינות האיסלם) יביאו צרות נוראיות על ישראל! בעקבות הצרות נצעק ל- ה', אז ישמע- (ה)אל את זעקתנו ויגלה משיח צדקנו, בהמשך יתחברו ישמעאל (המוסלמים) ועשו (הנוצרים) ויעלו על ירושלים לקרב: הכל קרוב!!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ד / 12.8.2014

לפי רבי שמעון בר יוחאי (מדרש שמואל ), אין ישראל רואים סימן ברכה לעולם עד שיחזרו ויבקשו את שלושתם: מלכות שמים, מלכות בית דוד (משיח) ובית המקדש!
איך ומתי יבקשו זאת: באחרית הימים! בימים אלו ממש: בעקבות פחד נורא! בושה! אכן ימי הפחד האטומי קרובים!

עדכוני ד' באב ה'תשע"ה / 20.7.2015
מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.