בס"ד


 

חלומות וחזיונות מדהימים לפני גילוי המשיח

1) חלום של עמרי: "אם נצעק ונבקש משיח, הר הבית יהיה שלנו, בית המקדש יוקם מחדש והמשיח יתגלה!"...

2) חלום של יפה: בבקשה תפיצי שהמשיח עומד להתגלות ממש עכשיו ותבקשי מכולם לעשות תשובה ומהר!"...

* הזמר אודי דוידי הוציא שיר חדש לגאולה: ראו באורי
עדכוני י"א בסיון ה'תשע"ה / 29.5.2015


 

חלומות וחזיונות מדהימים לפני גילוי המשיח

 

הנביא יואל מתאר שלפני יום ה' הגדול והנורא אנשים יקבלו חלומות וחזיונות לגבי ארועים ערב גילוי משיח:

 

{א} וְהָיָה אַחֲרֵי כֵן אֶשְׁפּוֹךְ אֶת רוּחִי עַל כָּל בָּשָׂר וְנִבְּאוּ בְּנֵיכֶם וּבְנוֹתֵיכֶם זִקְנֵיכֶם חֲלֹמוֹת יַחֲלֹמוּן בַּחוּרֵיכֶם חֶזְיֹנוֹת יִרְאוּ: {ב} וְגַם עַל הָעֲבָדִים וְעַל הַשְּׁפָחוֹת בַּיָּמִים הָהֵמָּה אֶשְׁפּוֹךְ אֶת רוּחִי: {ג} וְנָתַתִּי מוֹפְתִים בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ דָּם וָאֵשׁ וְתִימֲרוֹת עָשָׁן: {ד} הַשֶּׁמֶשׁ יֵהָפֵךְ לְחֹשֶׁךְ וְהַיָּרֵחַ לְדָם לִפְנֵי בּוֹא יוֹם ה' הַגָּדוֹל וְהַנּוֹרָא: {ה} וְהָיָה כֹּל אֲשֶׁר יִקְרָא בְּשֵׁם ה' יִמָּלֵט כִּי בְּהַר צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלִַם תִּהְיֶה פְלֵיטָה כַּאֲשֶׁר אָמַר ה' וּבַשְּׂרִידִים אֲשֶׁר ה' קֹרֵא:

(יואל, ג')

 

מצודת דוד>  כל אשר יקרא בשם ה' ימלט. ר''ל הקוראים בשם ה' המה ימלטו מן הצרה הבאה על העכו''ם : כי בהר ציון. ר''ל כי הפליטה תהיה בהר ציון לבד כמו שהבטיח ה' וגם שם לא לכולם כי רק בהנשארים המבוררי' שבהם אשר כל א' מהם קורא אל ה' וצועק אליו ומשים בו בטחונו:

 


 

1) החלום של עמרי אביב: בית המקדש יוקם והמשיח יתגלה אם תצעק חזק

 

אני לא חזק בתורה,לא יודע הכל ויכול להיות שלא יודע כמעט כלום.

לא חרדי ולא שחור לבן, אין לי זקן ארוך ואין לי פיאות. אינני מודע להמון חוקים בתורה הקדושה ואיני יודע כיצד לקיים את כל המצוות. ובכל זאת, נזכרתי בחלום שהיה לי לפני כשנתיים שלא עוזב אותי והולך איתי יום אחרי יום שעה אחר שעה. "חלום של צדיק" רבנים אמרו לי למרות שאינני צדיק ולו מחצית מתואר זה.

 

בחלום הייתי בירושלים הקדושה, על חומות העיר העתיקה, סמוך מאוד לכותל המערבי לפי מה שהיה ביכולתי לראות. הסתובבתי לבדי והסתכלתי מסביב לי, תיארתי לעצמי איך כיפת הסלע לא נמצאת בהר הבית ואיך בית המקדש מחליף אותה מימים עברו לפני נפילת הבתים. תיארתי לעצמי ימים טובים יותר, קדושים יותר, טהורים יותר. צעדתי לתוך הכותל, היכן שמניחים את הפתקים וראיתי אדם מבוגר, טהור, מואר, עם זקן לבן ולבוש בגדים לבנים עומד על במה ומדבר אל קהל עצום של אנשים שהתאסף סביבו.

לא ייחסתי יותר מדי חשיבות מלבד יופיו וטוהרו של אותו אדם. בהיתי בו ולא הקשבתי למילה ממה שהוא אומר.

לרגע אחד אותו אדם נעצר, הסתכל עליי, הצביע לכיווני ואמר לי "תצעק, תצעק כמו שכולם צועקים,תצעק". לא חשבתי פעמיים והתחלתי לצעוק, לצעוק כמו שלא צעקתי בחיים, ללא מילים פשוט צעקה עצומה מתוך חדרי הלב.

 

הקהל העצום צועק, אני צועק, האדם הטהור מרים ידיו לשמיים וברעש גדול וסופה של ברקים, כמו מופע אור קולי השמיים מעל כיפת הסלע בהר הבית נפתחים ואני רואה את הדבר הכי מופלא שאדם יכול לראות. ראיתי את בית המקדש יורד מהשמיים,זהב טהור,אור עצום שאין בכדור הארץ, טוהר שכזה. וממש כמה שניות לפני שהוא נחת על כיפת הסלע ומחק אותה התעוררתי מהחלום.

 

עד היום אני מנסה להבין את משמעות החלום, בעיניי, בעיני אחרים,בעיני רבנים ובעיקר בעיני הקב"ה.

למה דווקא אני? האם ניסית לומר לי משהו אבא שבשמיים? להתריע? לעורר? אני לא יודע, הלוואי וידעתי. אבל אני בטוח בדבר אחד, אתה נתת לי את החלום הזה לא סתם, לא סתם לפנות בוקר, לא סתם "הפלת" עליי אותו כמו רעם ביום בהיר. אתה רוצה שאספר אותו לאחרים, שיבינו גם הם, זה לא חלום, זה אמת ואם אנחנו לא נצעק ונבקש אותך ונתפלל אליך ונבקש משיח, הר הבית לעולם לא יהיה שלנו, בית המקדש לעולם לא יוקם מחדש, העם שלך לא יהיה באמת מאוחד.

 

לכן אני מספר לכם את החלום שלי, שתעבירו אותו הלאה, שתאמינו, שאם נצעק ונתפלל מהלב ובלי בושה ובלי חרטה ועם כוונה גמורה, המשיח יגיע ובית המקדש יוקם מחדש, נזכה לגאולה שלמה בע"ה ונחיה פה בשלום והרמוניה. אבל אין שקט בלי סערה, וגם היא תבוא מתישהו.

 

זה החלום שלי,ואת הלילה הזה לא אשכח.

(מאת: עמרי אביב)

  

2) החלום של יפה קדוש: להפיץ לכולם שהמשיח עומד להתגלות, לעשות תשובה מהר!

 

אני מאמינה באמונה שלימה שהמשיח עומד להתגלות. לפני שבועיים חלמתי חלום טוב חלום שלום שאני משגיחה על תינוק בן חודש ולפתע מתוך גופו של התינוק מדבר קול של אדם מבוגר

ואמר בתחינה. בבקשה בבקשה תפיצי שהמשיח עומד להתגלות ממש עכשיו ותבקשי מכולם לעשות תשובה ומהר והקול המשיך להתחנן ממש להפיץ לכולם שמשיח עומד להתגלות.

 

ומאז בכל פעם שאני מספרת ומפיצה את החלום אני מאוד מתרגשת ומרגישה שזה מאוד קרוב

בע״ה נא להפיץ

(מאת: יפה קדוש)

 

 

* בזוהר הקדוש מובא שהקב"ה מודיע לנשמה בחלום על דברים שעתידים לבוא על העולם

 

בַּחֲלוֹם אֲדַבֶּר בּוֹ, זֶהוּ אֶחָד מִשִּׁשִּׁים בִּנְבוּאָה, כְּמוֹ שֶׁבֵּאֲרוּהוּ, וְהִיא הַדַּרְגָּה הַשִּׁשִּׁית מֵאוֹתָהּ הַדַּרְגָּה שֶׁל נְבוּאָה, וְהִיא הַדַּרְגָּה שֶׁל גַּבְרִיאֵל שֶׁמְּמֻנֶּה עַל הַחֲלוֹם...

 

מַה כָּתוּב? בַּחֲלוֹם חֶזְיוֹן לַיְלָה, כְּשֶׁבְּנֵי אָדָם שׁוֹכְבִים בְּמִטָּתָם יְשֵׁנִים וְהַנְּשָׁמָה יוֹצֵאת מֵהֶם. זֶהוּ שֶׁכָּתוּב בִּתְנוּמוֹת עֲלֵי מִשְׁכָּב אָז יִגְלֶה אֹזֶן אֲנָשִׁים. וְאָז הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מוֹדִיעַ לַנְּשָׁמָה, בְּאוֹתָהּ הַדַּרְגָּה שֶׁעוֹמֶדֶת עַל הַחֲלוֹם, אוֹתָם הַדְּבָרִים שֶׁעֲתִידִים לָבֹא עַל הָעוֹלָם, אוֹ אוֹתָם דְּבָרִים כְּפִי אוֹתָם הַהִרְהוּרִים שֶׁלּ לִבּוֹ, מִשּׁוּם שֶׁאָדָם נוֹטֵל דֶּרֶךְ שֶׁל תּוֹכְחוֹת הָעוֹלָם...

 

וְאֵין לְךְ דָּבָר בָּעוֹלָם שֶׁטֶּרֶם יָבֹא לָעוֹלָם שֶׁאֵינוֹ תָלוּי בַּחֲלוֹם אוֹ עַל יְדֵי כָרוֹז, שֶׁהֲרֵי נֶאֱמַר שֶׁכָּל דָּבָר וְדָבָר בְּטֶרֶם יָבֹא לָעוֹלָם מַכְרִיזִים עָלָיו בָּרָקִיעַ, וּמִשָּׁם מִתְפַּשֵּׁט בָּעוֹלָם וְנִתָּן עַל יְדֵי הַכָּרוֹז, וְהַכֹּל מִשּׁוּם שֶׁכָּתוּב (עמוס ג) כִּי לֹא יַעֲשֶׂה ה' אֱלֹהִים דָּבָר כִּי אִם גָּלָה סוֹדוֹ אֶל עֲבָדָיו הַנְּבִיאִים, בִּזְמַן שֶׁנְּבִיאִים נִמְצָאִים בָּעוֹלָם, וְאִם לֹא - אַף עַל גַּב שֶׁנְּבוּאָה לֹא שׁוֹרָה, חֲכָמִים עֲדִיפִים מִנְּבִיאִים, וְאִם לֹא - נִתָּן בַּחֲלוֹם, וְאִם לֹא - הַדָּבָר נִמְצָא בְּצִפֳּרֵי הַשָּׁמַיִם, וַהֲרֵי בֵּאֲרוּהָ.

(זוהר, בראשית, דף קפ"ג)

 

 

* כך גם ילדה קיבלה לאחרונה חזיון ובו מסר שבית המקדש קרוב

 

ילדה מספרת שאלוקים דיבר איתה: בית המקדש קרוב, הגאולה קרובה, תחיית המתים מתקרבת...

היזהרו מביבי ופרס! המשתחווים לאפיפיור נציג הטומאה!

עדכוני כ"ח באייר ה'תשע"ד / 28.5.2014

 

 

* גם אריאל שרון קיבל אזהרה בחלום לפני גירוש היהודים מגוש קטיף, כך העידה המזכירה שלו.

● אריאל שרון קיבל אזהרה בחלום יומיים לפני שביצע את תכנית ההתנתקות. ● פנינה כץ: "אולי באחרית הימים, בבואו של המשיח: נתניהו יהיה מסוגל להודות שטעה!"

עדכוני כ"ז בתשרי ה'תשע"ד / 1.10.2013לאחרונה הרבה אנשים חלמו על תהליך הגאולה וביאת המשיח, אבל מתביישים לספר.

רואים בחלום דברים מדהימים ונפלאים אבל שותקים כמו דגים!

 

* דבר אליהו הנביא:
המשיח נמצא בארץ! רבים ראו אותו בחלום!
המקובל אברהם כהן, דוד אבוחצירא, ואחרים יודעים המשיח נמצא בארץ!

עדכוני ט"ו באייר ה'תשע"ג / 25.4.2013
 

* הזמר אודי דוידי הוציא שיר חדש לגאולה ולמשיח: ראו באורי

 

 

 


וזה לשון רבינו בחיי (שמות ב, כ"ג): "ותעל שועתם אל האלהים מן העבודה" - כי אף על פי שהגיע הקץ כבר, לא היו ראויים לגאולה, אלא מרוב שצעקו אל ה' מן העבודה קיבל תפילתם... לרמוז כי [בזה] תלוי ביאת הגואל".

 

ומובא בספר עץ הדעת טוב, מרבינו חיים ויטאל זצ"ל, עה"פ בתהלים (קכ"ד) "לולי ה' שהיה לנו בקום עלינו אדם..." - "שזה מדבר אודות הגלות האחרונה באחרית הימים... ועתידין ישראל לצעוק צעקות גדולות בימי גלותו ואז ישמעם אל ויענם... ואין לנו תקוה אחרת... וזהו שנאמר עזרנו בשם ה'".


 


מדוע המשיח אמור להתגלות ולהנהיג בקרוב?!
כל הסימנים כבר ברורים, רק תפקחו את העיניים!

עדכוני ה' באייר ה'תשע"ד / 5.5.2014

● מדברי החפץ חיים: לאחר עשר שמיטות בתשע"ה תפרוץ מלחמה גדולה ולאחריה יבוא משיח
● והנה יש עוד עיקר גדול, דבר שמקרב את הגאולה והוא התפילה והצעקה ● יש לתבוע את הגאולה כפועל שכיר המבקש את שכרו ● עִקַּר מַהוּת מִלְחֶמֶת גוֹג וּמָגוֹג וְעִקַּר סַכָּנָתָהּ, הִיא מִלְחֶמֶת הָאֱמוּנָה לְעֻמַּת הַכְּפִירָה.

עדכוני י"ט באדר ה'תשע"ה / 10.3.2015

לפני מעל מאתיים שנים רמז ר' זלמן שניאור (1745 – 1812): הגאולה בשנת ה'תשע"ה = השנה הנוכחית!
● ישראל תחת איום קיומי ומונהגת בידי בוגדים.

עדכוני ג' בחשון ה'תשע"ה / 27.10.2014

● הרב יצחק כהן על הציפייה לביאת המשיח
● השומר מנתניה שמאמין בביאת המשיח ● מרים בנימיני: מלחמה בפתח?!

עדכוני י"ט בתשרי ה'תשע"ד / 23.9.2013

מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.