בס"ד


 

המשך מכות הטבע והאסונות המוזרים: נמשך בארה"ב!
עשרות הרוגים במפולת הבוץ ליד סיאטל במדינת וושינגטון בארה"ב ● חשבון ה' נמשך ויחמיר עם ארה"ב, שיוצאת נגד ה' ודורשת מישראל לוותר על שטחי ארץ חמדת אבות! מתקרב חשבון ה' עם איש הדמים ביבי משחרר המחבלים! ● הנביא יחזקאל מדבר על הזונה שנותנת אתנן למאהביה כדי שיכנסו למיטתה: זהו ביבי, זונת הסרסורים אובמה ואבו מאזן ימ"ש!
עדכוני ו' בניסן ה'תשע"ד / 6.4.2014


 

* בוושינגטון הר שלם קבר תחתיו שני עיירות

 

 

הרים כדונג נמסו מלפני ה' מלפני אדון כל הארץ

(תהילים, צ"ז)

 

 

כתבנו עוד בשנת 2006 – 2007: המלאך הממונה על ארה"ב גוסס... ובהמשך: הוא כבר מת!

 

מאז רואים איך ארה"ב קורסת, מתמוטטת: כלכלית, מדינית, וגם נרדפת באסונות של סופות וארועים מוזרים!

 

בארה"ב ובבריטניה גל מתמשך של אסונות – סופות ושטפונות: "בממדים תנ"כים"! ● המדענים שואלים: "האם מזג האויר בעולם השתגע?!" ● התשובה כבר כתובה אצל חז"ל: לעתיד לבוא (תקופת משיח) הקב"ה מוציא חמה מנרתיקה שנאמר "הנה היום בא בוער כתנור" וכו' ● אכן כבר הפעילו משמים את קוביות הדומינו של סדרת ארועי טבע קשים שרק ילכו ויגברו!

עדכוני ל' באדר א' ה'תשע"ד / 2.3.2014

 

זהו חשבון ה' עם אמריקה של הצורר חוסיין אובמה שהעז לקום נגד ה' שהבטיח: ארץ ישראל – רק לעם ישראל!!

 

* האסונות בארה"ב ובמדינות אירופה העוינות ימשכו ויגברו עד שארה"ב תשקע ברובה תחת המים: ישאר רק שליש משטחה על פני המים!

 

כך גם באירופה: מכה תרדוף מכה, שטפונות, רעידת אדמה וכו', והכל – במימדים תנ"כים!

 

 

Is California overdue for a big earthquake ?

Was the recent earthquake in Los Angeles a warning of more to come? 'Earthquake Storms' author John Dvorak shares his thoughts .

 

On March 17, a mild earthquake rattled countless Los Angeles-area residents awake shortly before their alarms went off at 6:30 a.m. The Monday morning temblor was the first notable L.A.-area quake in years .

 

A lengthy vacation from earthquakes certainly sounds nice. But John Dvorak, a geophysicist who now works at a astronomical observatory in Hawaii, warns that a quake break can just be the calm before the earthquake storm .

 

http://www.csmonitor.com/Books/chapter-and-verse/2014/0328/Is-California-overdue-for-a-big-earthquake

 

השבר של סאן אנדריאס הוא אחד השברים הטקטונים הפעילים בעולם. ספרים נכתבו איך בעוד כמה אלפי שנים קליפורניה תהיה באלסקה.

היום גיאו פיסיקאי מזהיר שיתכן ורעידת אדמה חמורה קרובה.

 

 

ב- 17 במרץ השנה חוותה לוס אנג'לס רעידת אדמה ראשונה מזה שנים, ובעקבותיה צופה הגיאו פיסיקאי ג'ון דבורק שאסון קשה של רעידת אדמה אמור לפקוד את ארה"ב בקרוב!

 

בינתיים פקדה את לוס אנג'לס רעידת אדמה נוספת בעוצמה 5.1 בסולם ריכטר...

 

 

חשבון ה' בוא יבוא עם מדינתו של צורר היהודים חוסיין אובמה ימ"ש שרוצה לאבד את מדינת היהודים, בסיוע הסוכן האמריקאי בנימין שקרניהו וזוגתו הפסיכוטית שרה איזבל נתניהו!

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

* בקרוב נסביר מדוע אנו חוזרים כל שנה על התאריך 17 במרץ כיום בו תתחיל השקיעה ההיסטורית של ארה"ב!

 

"אל תדאגו": בארה"ב כבר חוששים ולא צוחקים מכך!

 

האסונות בארה"ב ובעולם: רק גוברים!

 

 

דו"ח האקלים מנבא: סכסוכים, רעב ושיטפונות

במסמך מפורט מאין כמוהו מתריע פאנל מדענים של האו"ם מפני תוצאות הרסניות של העלייה המתמדת בפליטות גזי החממה במאה הנוכחית: קונפליקטים, שיטפונות באירופה ובאסיה, מחסור במים ופגיעה קשה בחקלאות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4505014,00.html

 

 

 


חשבון ה' יבוא עם המשת"פ הישראלי של הצורר אובמה: ביבי נתניהו שנענה בשמחה לכל דרישה בוגדנית לשחרור מרצחי יהודים מקרב המחבלים הפלסטינאצים ועד להימנעות מתמשכת מתקיפת פרוייקט הגרעין האיראני – דבר שיביא לכך שישראל תותקף בכמה פצצות אטום, לשביעות רצונו של המוסלמי ברק חוסיין אובמה!

 

נתניהו ויעלון שונאים מתנחלים - הורו להרוס בית ישראלי - ללא אזהרה

לפנות בוקר וללא אזהרה מוקדמת הגיעו מאות כוחות יס"מ צבא ומשטרה ליצהר והרסו את ביתם של משפחת לזר היושבים על אדמות שאינן אדמות פרטיות - ואין שום דרישה לפנותו. גרשון מסיקה: חציית קו אדום! בנימין נתניהו ומשה בוגי יעלון: אתם שונאים את ההתיישבות הישראלית בארץ ישראל.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=896458

 

 

תמונה מהבלוג של חיים שאולזון

 

בנימין ניתאי נתניהו גוייס והוכשר בעת שהותו בארה"ב כסוכן אמריקאי! בהמשך, קיבל ראש הממשלה יצחק שמיר אולטימטום מהאמריקאים: עליך לקדם את בנימין נתניהו לצמרת השלטון! כך עקף הטירון הפוליטי ביבי במהירות את הבכיר דוד לוי בצמרת הליכוד!...

עדכוני ז' באדר א' ה'תשע"ד / 7.2.2014

ארור הסוכן האמריקאי בנימין נתניהו בן צילה!

 

ארורים כל היהודונים שיושבים כיועצים בצוות של הצורר היהודון ג'ון קרי ושל אובמה: כל המרטין אינדיק וכל הדניס רוס ימ"ש למיניהם!

 

יום ה' הגדול והנורא: מתחיל...

 

אסון רודף אסון בעם ישראל: במגזר החילונים... במגזר החרדי... בחב"ד...

 

 

אבל המטומטמים, כמו עדר זומבים:

לא רואים?!... לא שומעים?!... לא קולטים?!...

 

עם ישראל בדור הזה מוכיח באדישותו להצעות השטניות של "החלפת פולארד תמורת מחבלים רוצחי יהודים":

 

דור זה הינו אספסוף בזוי שיורד לדרגה של זונה שמשלמת אתנן ללקוחותיה כדי שיבואו עמה בקשר:

 

{א} ויהי דבר ה' אלי לאמר: {ב} בן אדם הודע את ירושלם את תועבתיה... {לב} האשה המנאפת תחת אישה תקח את זרים: {לג} לכל זנות יתנו נדה ואת נתת את נדניך לכל מאהביך ותשחדי אותם לבוא אליך מסביב בתזנותיך: {לד} ויהי בך הפך מן הנשים בתזנותיך ואחריך לא זונה ובתתך אתנן ואתנן לא נתן לך ותהי להפך: {לה} לכן זונה שמעי דבר ה': {לו} כה אמר אד-ני ה' יען השפך נחשתך ותגלה ערותך בתזנותיך על מאהביך ועל כל גלולי תועבותיך וכדמי בניך אשר נתת להם: {לז} לכן הנני מקבץ את כל מאהביך אשר ערבת עליהם ואת כל אשר אהבת על כל אשר שנאת וקבצתי אתם עליך מסביב וגליתי ערותך אלהם וראו את כל ערותך: {לח} ושפטתיך משפטי נאפות ושפכת דם ונתתיך דם חמה וקנאה: {לט} ונתתי אותך בידם והרסו גבך ונתצו רמתיך והפשיטו אותך בגדיך ולקחו כלי תפארתך והניחוך עירם ועריה: {מ} והעלו עליך קהל ורגמו אותך באבן ובתקוך בחרבותם: {מא} ושרפו בתיך באש ועשו בך שפטים לעיני נשים רבות והשבתיך מזונה וגם אתנן לא תתני עוד: {מב} והנחתי חמתי בך וסרה קנאתי ממך ושקטתי ולא אכעס עוד: {מג} יען אשר לא זכרתי את ימי נעוריך ותרגזי לי בכל אלה וגם אני הא דרכך בראש נתתי נאם אד-ני ה' ולא עשיתי את הזמה על כל תועבתיך

(יחזקאל, ט"ז)

 

הראש והראשון בזונות ישראל: בנימין נתניהו הזונה הנרצעת של הסרסור המוסלמי חוסיין אובמה!

 

 

חשבון ה' עם המשת"פ נתניהו ועם משפחתו: הולך וקרב!

קרוב חשבון ה' עם העם בישראל השותף לזנות הבוגדנית של הקיסר קליגולה נתניהו: כל מדינות העולם יעלו על ירושלים!

כל הסרסורים יבואו לחשבון עם הזונה שמכרה את הארץ, מכרה את יונתן פולארד ואת החלש!

 

שימו לב לאדישות של "החרדים" הצבועים: לא אכפת להם מפולארד, גם לא אכפת להם שישחררו רוצחי יהודים, ולא שמקיימים שיחות על חלוקת ירושלים, לא מחילולי השבת, זנות בחוצות וכו'

הם שקועים: במבצעי השגת עוד ועוד "כספים יחודיים"!...

 

 

שואה יהודית בתל אביב מועצת העיריה אישרה פתיחת חנויות בשבת - ואף אחד מן הנציגים הדתיים והחרדים פורשים מן הקואליציה

http://bshch.blogspot.co.il/2014/03/blog-post_2335.html

 


 

אני מאשים - יונתן פולארד, מאת אסתר שניאורסון גרי

בשנתו ה-30 בכלא, דומני שהגיעה העת לזעקה שתפלח ותרעיד קירות בכל בית לבן ותחדור כל לב אטום ושיחרור יונתן פולארד אינו יכול להישאר רק הבעיה של קומץ המסור לדבר

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-91366-00.html
פשע בל יכופר - דרעי בהיותו שר הפנים לא הסכים בשום אופן לתת לפולארד אזרחות ישראלית התחנף לשמאל ולערבים

http://bshch.blogspot.com/2014/04/blog-post_2369.html

 

 

* אל תשכחו את ביבי הסמרטוט המתנצל:

 

* ביבי הנרצע שלח את שר הבטחון יעלון להתנצל לפני "ידידתנו" הבוגדנית ארה"ב, כי העז לומר את האמת שגם הסעודים וכל העולם רואה: ארה"ב חלשה! סמרטוטה!...

 

* ביבי הנרצע שלח את יעלון להתנצל לפני הבדואי הבוגדני עבדאללה מלך ירדן, על שבצדק חוסל ישמעאלי מירדן שהשתולל במעבר אלנבי!...

 

* ביבי הנרצע מתנצל לפני התורכים, ומכין הון לתשלום פיצויים לטרוריסטים שהתעללו וכמעט רצחו את חיילי צה"ל בספינת המרמרה!...

 

* ביבי הנרצע מוכן לשחרר מחבלים עם דם על הידיים, מאות מהם, בלי למצמץ, ראה 1027 מחבלים בעסקת שליט, ראה אישור שחרור 104 רוצחי יהודים.

אין לו זמן להיפגש עם המשפחות השכולות, אך לתכניות טלויזיה מטומטמות או סלבריטיאים מהוליווד הוא מתייצב מייד עם חיוך של זונה על פניו.


את כל ההתנהגות הבזויה הזו של השפלת מדינת ישראל והוכחה שאנו סמרטוטים, מבצע ביבי: לפי הוראת הסרסור המוסלמי שלו – אובמה חוסיין!

 

* ביבי גם מספק חשמל חינם לטרוריסטים בעזה...

 

 

סוף דבר

 

עם ישראל! תקראו שוב מה הבטיח ה' בדבריו הקשים לעם שנוהג כמו זונה!

 

{לז} לכן הנני מקבץ את כל מאהביך אשר ערבת עליהם ואת כל אשר אהבת על כל אשר שנאת וקבצתי אתם עליך מסביב וגליתי ערותך אלהם וראו את כל ערותך: {לח} ושפטתיך משפטי נאפות ושפכת דם ונתתיך דם חמה וקנאה: {לט} ונתתי אותך בידם והרסו גבך ונתצו רמתיך והפשיטו אותך בגדיך ולקחו כלי תפארתך והניחוך עירם ועריה: {מ} והעלו עליך קהל ורגמו אותך באבן ובתקוך בחרבותם: {מא} ושרפו בתיך באש ועשו בך שפטים לעיני נשים רבות והשבתיך מזונה וגם אתנן לא תתני עוד: {מב} והנחתי חמתי בך וסרה קנאתי ממך ושקטתי ולא אכעס עוד....לא להאמין מה בנימין נתניהו כתב בספריו: "מי שמשחרר טרוריסטים נכנע לטרור והדבר סולל את הדרך לטרור נוסף ולסחטנות... ממשלה הנענית לסחטנות הטרור משתפת עמו פעולה" ● ה' יבוא בחשבון עם ביבי על בוגדנותו

עדכוני ו' באלול ה'תשע"ג / 12.8.2013

חשבון ה' עם ארה"ב ועם העולם הולך וגובר בסדרת אסונות טבע שמוגדרים "אפוקליפטים": לקראת שקיעת ארה"ב וקנדה תחת המים! ● סופת טייפון "היאן" בפיליפינים! ● 77 סופות טורנאדו בארה"ב: ביממה אחת ● ציקלון קטלני בסרדיניה! ● הר הגעש סנאבונג התפרץ באינדונזיה לאחר תרדמה של 400 שנים! ● לפי הויקינגים עוד 100 ימים לסוף העולם?! ● לפי האר"י הקדוש: שנת ה'תשע"ד, שנת נפילת הבורסות בעולם! ● בישראל בחנוכה: חום שלא היה כמותו! ● ב- 27.3.14 יוקרן הסרט "נח" NOAH בארה"ב ● חשבון ה' עם אמריקה ועם הצורר אובמה קרב: שקיעת אמריקה וקנדה תחת המים!

עדכוני ל' בכסלו ה'תשע"ד / 3.12.2013

אם העם בישראל יעמוד מנגד בעת הדיבורים הנוכחיים על מסירת שטחים: העם יוצא נגד ה' במרד, וישלם מחיר דמים נורא! ● ביבי כבר מזמן הבטיח לאובמה להגיש לו על מגש את שטחי הארץ! לכן מראש ביבי מינה את הסוס הטרויאני השמאלני ציפי לבני לתפקיד מנהלת מו"מ עם העמלקים הפלסטינים! ● ביבי הכין סידרה של מצגי שווא פרובוקטיבים של "תג מחיר" תוצרת השב"כ + ערבים מקומיים: כדי להסית את הציבור נגד נאמני הארץ וכדי להפחיד את המתנחלים! ● רק על עצם הדיבורים על הבגידה בארץ ישראל ובתורת ישראל: עם ישראל ישלם מחיר דמים בארועי גוג ומגוג הקרבים! ● ביבי הוכשר כסוכן אמריקאי בעת שהותו בארה"ב!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ג / 23.7.2013מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.