בס"ד


 

בימים אלו השלטון "הימני" משתף פעולה עם הגייס החמישי בישראל, הכולל את מערכת האין משפט, את הפרקליטות ואת הסוסים הטרויאנים הנקראים "אנשי תקשורת"!
כאשר נשיא מדינת היהודים לא מפסיק להסית את מדינות העולם נגד היהודים תוך ליקוק בלתי פוסק לערבים, כאשר "שר הבטחון" דואג לישמעאלים ומצפצף על בטחון היהודים בארץ, אין פלא שברשת מופצים הסרטונים של "אשריקו מהפייסבוק"!
עדכוני כ"ט באב ה'תשע"ה / 14.8.2015


 

מרים נאור במדים נאצים

לחץ להגדלה 

 

 

 

 

 

הגייס החמישי השמאלני בישראל "מזועזע" מכאלו סרטונים...

מצטרפים אליהם גם צמרת האליטה ה"ימנית"...

 

פושעי השמאל הצבועים לא הזדעזעו כאשר משפחת הפשע אריאל שרון ובניו גרשו מביתם 10,000 יהודים!

ההיפך! הם רקדו משמחה!

פושעי השמאל הצבועים לא הזדעזעו כאשר בשנת 1947 יצחק רבין רצח 16 לוחמי אצ"ל באניה אלטלנה, חלקם נרצח בדם קר, בעודם שוחים אל החוף!

הנשק שהובא במאמצים קשים מאירופה לארץ יכל להציל את ירושלים מכיבוש האויב במלחמת השחרור!


 

עו"ד יורם שפטל מונה את פשעי המרצחים השמאלנים, חובה לשמוע:

 

שפטל פונה לעיתונאי רזי ברקאי: "המחנה שלך הוא מחנה של רוצחים אדומים מדופלמים!"

 


http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GGJJFH&c41t4nzVQ=KLרובי ריבלין ופושעי השמאל בתקשורת מוציאים דיבת הארץ רעה לפני אומות העולם, שממילא שונאים את ישראל וממתינים בסבלנות כמו שבעים זאבים, ליום שבו הם יעשו סעודת שווארמה מבשרה של הכבשה ישראל!

 

חזרנו וכתבנו!

 

יום ה' הגדול והנורא מתחיל!

 

כאשר בקרוב יכריז אליהו הנביא על מלך המשיח, יבוא ה' מלך העולם בחשבון עם כל מי שגרש יהודי מאדמתו, עם כל מי שרדף יהודי נאמן ארץ ישראל, חשבון ה' יבוא עם כל מי שיצא נגד ה', נגד תורתו ונגד עם ישראל!

 

באותו יום, ה' לא ישאיר כלב משתין בקיר מהמשפחות של ביבי, בוגי, רובי, ציפי, בוז'י, לפיד בנט וגם לא ממשפחות פושעי התקשורת, ממשפחות אנשי "מערכת הבטחון" שנתנו יד למרד ב- ה'!

 

מלך המשיח לא יעשה סרטונים בפייסבוק: הוא ינקום בשם ה' בכל מי שפגע בתורת ישראל ובארץ ישראל: הכל יקום ויהיה בפקודת ה' ביום הכרזת המשיח!


כאשר בקרוב יגיע המשיח לשלטון בארץ הוא יביא לכיכר העיר את כל אלו שיש להם יד ורגל בפשע שחרור מרצחי היהודים שנעשה! ● המשיח לא ישאיר זכר ממשפחת בנימין נתניהו, ממשפחת חברי ממשלתו, מנפתלי בנט, ציפי לבני, איווט ליברמן, יאיר לפיד, צחי הנגבי, משה יעלון!
זכר לא ישאר מכל 120 חברי הכנסת ומשפחותיהם!

עדכוני כ"ה בחשון ה'תשע"ד / 29.10.2013

דבר אליהו הנביא:
* שלטון המשיח מתקרב! קומו למהפכה ותעיפו את השלטון המושחת! המשיח יבוא כמו קצב שחותך עגלים.

עדכוני י"א באדר ה'תשע"ג / 21.2.2013

בנימין נתניהו במכוון יוזם פרובוקציות הסתה כנגד המתנחלים ("תג מחיר" ביצהר וכו'), כדי שיוכל להכין הסכם בוגדני נוסף של ויתורים ובונוסים מטורפים לאויב, תוך כדי מכירת עם ישראל וארץ ישראל!
● פעולות "תג מחיר" הינן עבודה בולשביקית של השב"כ כדי ליצור נגד המגורשים היהודים אווירת עליהום!

עדכוני כ"ה בניסן ה'תשע"ד / 25.4.2014

בנימין ניתאי נתניהו גוייס והוכשר בעת שהותו בארה"ב כסוכן אמריקאי! בהמשך, קיבל ראש הממשלה יצחק שמיר אולטימטום מהאמריקאים: עליך לקדם את בנימין נתניהו לצמרת השלטון! כך עקף הטירון הפוליטי ביבי במהירות את הבכיר דוד לוי בצמרת הליכוד!...

עדכוני ז' באדר א' ה'תשע"ד / 7.2.2014

מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.