בס"ד


 

● לרב עמרם ועקנין היה גילוי במוצאי שבת שבו נמסר לו על סכנה גדולה מאד לעם ישראל: אנשים הולכים להישחט ברחובות כמו תרנגולות!
צרות גדולות יבואו על עם ישראל כי העם לא חוזר בתשובה והגדולים ממשיכים עם השקר והממון!

● ר' שלמה ישראל זית – כותב בחריפות נגד בנייני הפאר של חצרות החרדים.

● אליפות העולם באתלטיקה בבייג'ין מתקיימת באצטדיון שנקרא "קן הציפור" מה הרמז.
עדכוני י"א באלול ה'תשע"ה / 26.8.2015


 

 

לרבי עמרם היה היום (מוצאי שבת) גילוי מה שנאמר לו ע"י ריבו רבי משה זריהן זצ"ל רבי מסעוד אבא שלו ז"ל אמא שלו ז"ל ואליהו הנביא!

 

קיימת סכנה גדולה מאוד לעם ישראל! העם נמצא בסכנה שמעולם לא הייתה כמותה.. האוייב מכין תוכניות מאוד מאוד קשות לעם ישראל.. אנשים הולכים להשחט ברחובות כמו תרנגולות. אנשים ייהרגו בדרכים בכבישים וכו... סכנה שמעולם לא נראתה בישראל! צריכה להפתח מלחמה איומה ונוראה.. אליהו הנביא גם אמר לרבי עמרם "אין ברירה.. כל עוד העם לא חוזר בתשובה והגדולים ממשיכים עם השקר והממון , יבואו הצרות הגדולות מכל על עם ישראל ח"ו" רבי עמרם צעק , בכה , והתחנן בפניהם שלא תהיה רעה על ישראל... אך לא יצליח כל עוד העם ישן ואינו מתעורר לתשובה! מה שנותר לנו זה רק לצעוק ולהתפלל לקודשא בריך הוא שיבטל את הגזירה הרעה הזו!

 

 

פרטים על התקשורים של הרב עמרם:

 

הרב עמרם ועקנין מאשדוד מזהיר: סכנה נוראה - מצפון תפתח הרעה! סכנה מערביי ישראל! מלחמה בפתח, גדולה ממה שהייתה! גם במרכז הארץ! הפתעה קשה מהחמאס! אובמה רוצה לקבור את עם ישראל חי!

עדכוני כ"ט בכסלו ה'תשע"ה / 21.12.2014

 

כך עלינו לצעוק ל- ה' כפי שהרב עמרם ואנשיו צועקים:

 

 


* קיבלנו מכתב מאיש דתי שעוקב אחרי המסרים של הרב עמרם ועקנין:

 

"הבוקר (יום ג', י' באלול, 25.8.15) ראיתי בחלום רשימה של ישובים בישראל על לוח עם ציון מספר הנפגעים במלחמה הקרובה, כאשר אני מבין בחלום שהמספרים הנקובים של האבדות נמסרים לי בהקשר לדברי הרב עמרם על מלחמה קרובה.

 

בחלום ראיתי את מספר האבידות רשום על לוח, עיר אחרי עיר: מדובר על בין 700 ל- 1,100 נפגעים בכל עיר, ה' ירחם.

הלוח היה בצבע לבן והאותיות בצבע שחור חזק, את שמות הערים לא הצלחתי לזכור, למרות שאמרתי לעצמי בחלום שאני חייב לזכור אותם.

 

 


 

 

* ר' שלמה ישראל זית– כותב בחריפות נגד בנייני הפאר של חצרות החרדים.

 

מסר: אמר הכתוב במשלי "כציפור נודדת מן קנה" "כן איש נודד ממקומו"

"ציפור" אומר תיקוני הזוהר היינו שכינה והיא נודדת ממקומה אחר שחרב בית המקדש ואין לה מקום לשכון בתוכו הרי היא בגלות ובצער - חובקת אשפתות -

"איש" היינו הקב"ה - קודשא בריך הוא - שגם הוא כביכול נודד עם השכינה כדי לשמור עליה מהקליפות הטמאות ומהחיצונים.

משל לאיש ואשה שהתחתנו ברוב פאר והדר מתוך אהבה גדולה (מעמד הר סיני)

מיד לאחר החתונה התגלו בין בני הזוג האוהבים מריבות וחוסר תקשורת בהמון תחומים (חטא העגל)

ברוב צער החליט האהוב לגרש את אישתו האהובה מביתו (חורבן שני בתי המקדש)

יצאה האהובה לרחוב הזר המנוכר והמסוכן בחוץ ואין מי שישמור עליה מהאנשים הרעים החומדים את טובה ואת יופיה.

בליבו של הבעל האוהב, שוכנת אהבה עזה לאשתו,

מה יעשה הבעל שאהבתו הראשונה מסתובבת בחוץ ללא מחסה ונתונה לחסדי אנשים רעים וחמדנים..

אומר הבעל האוהב, נכון שאין אני יכול להתייחד ולדור עם אהובתי, אבל האם בגלל זה אפקיר אותה לזרים??? הרי זו היא אחותי רעיתי יונתי תמתי שהלכה אחריי בארץ לא זרועה וכרתה עימי ברית נישואין מתוך אהבה ודביקות (מעמד הר סיני)

מייד אוזר הבעל האוהב כוח וגבורה, עוזב את ביתו הנעים והחמים, ונודד אחר אהובתו הנודדת, נודד קודשא בריך הוא עם אהובתו, השכינה הקדושה, משגיח מן החלונות מציץ מן החרכים - לבל יאונה לה כל רע מהחיצונים והקליפות הטמאות..

כותב אני לכם בדמעות דברים אלו, איך איך מרשים אתם לעצמיכם לבנות בתים שדות וכרמים ולשבת ברוגע ובשלווה כשקודשא בריך הוא ושכינתיה נודדים כבר יותר מ2000 שנה, איכה הייתה לזונה אשה נאמנה? האם אתם עם ישראל שבחרתי בכם במעמד הר סיני מכל האומות והאלילים. וסרתם מהר מן הדרך ולא מעניין אתכם בכלל ממצבי איך שאני שרויה ללא ביית בין האומות ובין הקליפות.. אני מדבר אליך אנשים נשים שומרי תורה ומצוות, מדוע במקום לצאת ולבכות ולבקש שקודשא בריך הוא ושכינתיה יתיחדו בבית המקדש אתם עסוקים בלפאר את ביתכם הגשמי והרוחני.. מדוע ולמה??

אמר רבי שמעון (בהקדמה לתיקוני הזוהר תרגום מארמית לעברית) בזמן שנחרב בית המקדש גזרו על בתי הצדיקים שהם קבועים ללמוד בהן תורה, שישארו ריקים כאילו נחרבו ויהא כל צדיק נודד ממקומו להשתתף בגלות השכינה עד כאן

ואתם יושבים בבתי פאר והדר ובתי הכנסיות והמדרשות עומדים ברוב פאר והדר.. דעו כי בקרוב מאוד תחרבו כי כל מה שעשיתם לפאר כבודכם עשיתם, שובו שובו למה תאבדו ..

שלמה ישראל זית

 

 
* הרב אברהם אשלג בהקלטה:

 

"אנחנו ממש בפתח הגאולה! בפתח ביאת משיח! מאידך גם בפתחה של מלחמה גדולה חס ושלום, אנחנו בסכנה קיומית."

 

 

להורדה mp3


 

בקרוב יעמוד כל אחד מישראל למשפט נורא של מלך המשיח, גם בבית דין שמים ישאלו: מדוע עיכבתם את הגאולה ולא צעקתם כל יום ל- ה' לבקש משיח כפי שציווה ה'?! בסופו של דבר, ממילא יצעקו כולם בקרוב ממש כשיבואו אירועי אימים כמותם לא היו לעם ישראל בעבר! מקורות של גדולי ישראל: רק בצעקה יתגלה המשיח!!

עדכוני י' באב ה'תשע"ה / 26.7.2015

  

* אליפות העולם באתלטיקה מתקיימת בבייג'ין (סין) באצטדיון שנקרא "קן הציפור":

 

 

משתתפים אתלטים מ- 207 מדינות, 207 = "אור" = "רז" (סוד)

 

מתואר בזוהר הקדוש שנשמת המשיח תבוא מהיכל שנקרא "קן הציפור".

 

"סין" = 120 = "אליהו הנביא"

 

האם יש כאן רמז להתקדמות בתהליך גילוי המשיח?

 

לְאַחַר שֶׁאוֹתָן צָרוֹת יִתְעוֹרְרוּ עַל יִשְׂרָאֵל, וְכָל הָעַמִּים וּמַלְכֵיהֶם יִתְיָעֲצוּ כְּאֶחָד עֲלֵיהֶם, וּמְעוֹרְרִים כַּמָּה גְזֵרוֹת רָעוֹת, וְכֻלָּם עוֹלִים בְּעֵצָה אַחַת עֲלֵיהֶם, וְיָבאוּ צָרָה עַל צָרָה, אַחֲרוֹנוֹת מְשַׁכְּחוֹת אֶת הָרִאשׁוֹנוֹת, אָז יִתְרָאֶה עַמּוּד אֵשׁ אֶחָד עוֹמֵד מִלְמַעְלָה לְמַטָּה אַרְבָּעִים יוֹם, וְכָל עַמֵּי הָאָרֶץ רוֹאִים אוֹתוֹ.

 

בְּאוֹתוֹ זְמַן יִתְעוֹרֵר מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ לָצֵאת מִתּוֹךְ גַּן עֵדֶן מֵאוֹתוֹ מָקוֹם שֶׁנִּקְרָא קַ''ן צִפּוֹ''ר, וְיִתְעוֹרֵר בְּאֶרֶץ הַגָּלִיל. וְאוֹתוֹ יוֹם שֶׁיֵּצֵא לְשָׁם, יִתְרַגֵּז כָּל הָעוֹלָם, וְכָל בְּנֵי הָעוֹלָם מִתְחַבְּאִים בְּתוֹךְ מְעָרוֹת וּסְלָעִים שֶׁלֹּא יַחְשְׁבוּ לְהִנָּצֵל, וְעַל אוֹתוֹ זְמַן כָּתוּב (ישעיה ב) וּבָאוּ בִּמְעָרוֹת צֻרִים וּבִמְחִלּוֹת עָפָר מִפְּנֵי פַּחַד ה' וּמֵהֲדַר גְּאוֹנוֹ בְּקוּמוֹ לַעֲרֹץ הָאָרֶץ.

 

מִפְּנֵי פַּחַד ה' - זֶהוּ אוֹתוֹ רֹגֶז שֶׁל כָּל הָעוֹלָם. וּמֵהֲדַר גְּאוֹנוֹ - זֶה מָשִׁיחַ. בְּקוּמוֹ לַעֲרֹץ הָאָרֶץ - כְּשֶׁיָּקוּם וְיִתְגַּלֶּה בְּאֶרֶץ הַגָּלִיל, מִשּׁוּם שֶׁהוּא מָקוֹם רִאשׁוֹן שֶׁנֶּחֱרַב בָּאָרֶץ הַקְּדוֹשָׁה, וְלָכֵן יִתְגַּלֶּה שָׁם רִאשׁוֹן לְכָל מָקוֹם, וּמִשָּׁם יְעוֹרֵר קְרָבוֹת לְכָל הָעוֹלָם.

(זוהר, פרשת שמות, דף ז')

 

גם בפרשת השבוע, כי תצא, מוזכר קן ציפור בהקשר למצוות שילוח הקן:

 

{ו} כִּי יִקָּרֵא קַן צִפּוֹר לְפָנֶיךָ בַּדֶּרֶךְ בְּכָל עֵץ אוֹ עַל הָאָרֶץ אֶפְרֹחִים אוֹ בֵיצִים וְהָאֵם רֹבֶצֶת עַל הָאֶפְרֹחִים אוֹ עַל הַבֵּיצִים לֹא תִקַּח הָאֵם עַל הַבָּנִים: {ז} שַׁלֵּחַ תְּשַׁלַּח אֶת הָאֵם וְאֶת הַבָּנִים תִּקַּח לָךְ לְמַעַן יִיטַב לָךְ וְהַאֲרַכְתָּ יָמִים:

(דברים, כ"ב) 

שימו לב שבסין היו החודש כמה אירועים דרמטיים:

 

* פיצוצים הרסניים בעיר הנמל טיאנג'ין

 

 


* נפילת הבורסה בשנחאי גררה למפולת עולמית בבורסות העולם (עולם החומר)

 

 

 

 


 

* אשריקו מהפייסבוק שוב תוקף את ממשלת סדום ועמורה שרודפת יהודים בארץ ישראל ונלחמת לטובת הפורעים הערבים ימ"ש:

 

 

 

בושה וחרפה לכל אותם היהודונים שבוגדים בארץ ישראל ויושבים בגלות עגל הזהב של ארה"ב ותומכים בהשמדת ישראל (חלילה) דרך הסכם הגרעין של הצורר חוסיין אובמה ימ"ש!

 

 


 

* לויתן ענק שצולם השבוע בקנדה


 

 

מאז חודש מאי 2015, נמצאו 30 לויתנים מתים במפרץ אלסקה.

 

Concerns mount over whale deaths in Gulf of Alaska

 

הלויתן, רמז ליונה הנביא שברח משליחותו, רמז לעם ישראל ולאנשי כדור הארץ: אתם בורחים משליחותכם!

 

"עוד ארבעים יום נינווה נהפכת"!...

 

מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.