בס"ד


 

נשאלנו על זהותו של גוג נשיא משך ותבל שיעלה על ישראל למלחמה:

היה ידוע שאובאמה הוא כנראה גוג.
לפי הפוסט האחרון שלכם, הבנתי מדבריו של הרב שבילי, כי כנראה רוסיה והעומד בראשה (פוטין) הוא כנראה גוג. אני קצת מבולבל. תוכלו להסביר לי? תודה
עדכוני י"ח תשרי ה'תשע"ו / 1.10.2015


* הנביא יחזקאל מתאר בפרק ל"ח את מלחמת גוג ומגוג:

 

{א} וַיְהִי דְבַר ה' אֵלַי לֵאמֹר: {ב} בֶּן אָדָם שִׂים פָּנֶיךָ אֶל גּוֹג אֶרֶץ הַמָּגוֹג נְשִׂיא רֹאשׁ מֶשֶׁךְ וְתֻבָל וְהִנָּבֵא עָלָיו: {ג} וְאָמַרְתָּ כֹּה אָמַר אֲדֹנָי ה' הִנְנִי אֵלֶיךָ גּוֹג נְשִׂיא רֹאשׁ מֶשֶׁךְ וְתֻבָל: {ד} וְשׁוֹבַבְתִּיךָ וְנָתַתִּי חַחִים בִּלְחָיֶיךָ וְהוֹצֵאתִי אוֹתְךָ וְאֶת כָּל חֵילֶךָ סוּסִים וּפָרָשִׁים לְבֻשֵׁי מִכְלוֹל כֻּלָּם קָהָל רָב צִנָּה וּמָגֵן תֹּפְשֵׂי חֲרָבוֹת כֻּלָּם: {ה} פָּרַס כּוּשׁ וּפוּט אִתָּם כֻּלָּם מָגֵן וְכוֹבָע: {ו} גֹּמֶר וְכָל אֲגַפֶּיהָ בֵּית תּוֹגַרְמָה יַרְכְּתֵי צָפוֹן וְאֶת כָּל אֲגַפָּיו עַמִּים רַבִּים אִתָּךְ: {ז} הִכֹּן וְהָכֵן לְךָ אַתָּה וְכָל קְהָלֶךָ הַנִּקְהָלִים עָלֶיךָ וְהָיִיתָ לָהֶם לְמִשְׁמָר: {ח} מִיָּמִים רַבִּים תִּפָּקֵד בְּאַחֲרִית הַשָּׁנִים תָּבוֹא אֶל אֶרֶץ מְשׁוֹבֶבֶת מֵחֶרֶב מְקֻבֶּצֶת מֵעַמִּים רַבִּים עַל הָרֵי יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר הָיוּ לְחָרְבָּה תָּמִיד וְהִיא מֵעַמִּים הוּצָאָה וְיָשְׁבוּ לָבֶטַח כֻּלָּם: {ט} וְעָלִיתָ כַּשֹּׁאָה תָבוֹא כֶּעָנָן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ תִּהְיֶה אַתָּה וְכָל אֲגַפֶּיךָ וְעַמִּים רַבִּים אוֹתָךְ: {י} כֹּה אָמַר אֲדֹנָי ה' וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא יַעֲלוּ דְבָרִים עַל לְבָבֶךָ וְחָשַׁבְתָּ מַחֲשֶׁבֶת רָעָה: {יא} וְאָמַרְתָּ אֶעֱלֶה עַל אֶרֶץ פְּרָזוֹת אָבוֹא הַשֹּׁקְטִים יֹשְׁבֵי לָבֶטַח כֻּלָּם יֹשְׁבִים בְּאֵין חוֹמָה וּבְרִיחַ וּדְלָתַיִם אֵין לָהֶם: {יב} לִשְׁלֹל שָׁלָל וְלָבֹז בַּז לְהָשִׁיב יָדְךָ עַל חֳרָבוֹת נוֹשָׁבֹת וְאֶל עַם מְאֻסָּף מִגּוֹיִם עֹשֶׂה מִקְנֶה וְקִנְיָן יֹשְׁבֵי עַל טַבּוּר הָאָרֶץ: {יג} שְׁבָא וּדְדָן וְסֹחֲרֵי תַרְשִׁישׁ וְכָל כְּפִרֶיהָ יֹאמְרוּ לְךָ הֲלִשְׁלֹל שָׁלָל אַתָּה בָא הֲלָבֹז בַּז הִקְהַלְתָּ קְהָלֶךָ לָשֵׂאת כֶּסֶף וְזָהָב לָקַחַת מִקְנֶה וְקִנְיָן לִשְׁלֹל שָׁלָל גָּדוֹל: {יד} לָכֵן הִנָּבֵא בֶן אָדָם וְאָמַרְתָּ לְגוֹג כֹּה אָמַר אֲדֹנָי ה' הֲלוֹא בַּיּוֹם הַהוּא בְּשֶׁבֶת עַמִּי יִשְׂרָאֵל לָבֶטַח תֵּדָע: {טו} וּבָאתָ מִמְּקוֹמְךָ מִיַּרְכְּתֵי צָפוֹן אַתָּה וְעַמִּים רַבִּים אִתָּךְ רֹכְבֵי סוּסִים כֻּלָּם קָהָל גָּדוֹל וְחַיִל רָב: {טז} וְעָלִיתָ עַל עַמִּי יִשְׂרָאֵל כֶּעָנָן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ בְּאַחֲרִית הַיָּמִים תִּהְיֶה וַהֲבִאוֹתִיךָ עַל אַרְצִי לְמַעַן דַּעַת הַגּוֹיִם אֹתִי בְּהִקָּדְשִׁי בְךָ לְעֵינֵיהֶם גּוֹג

(יחזקאל, ל"ח)

 

 

עוד בטרם נבחר אובמה לתפקידו כנשיא פרסמנו שהוא מסוכן לעם ישראל, שנשמתו גלגול פרעה וטיטוס צוררי ישראל.

 

בעקבות פרסומים בארה"ב, שהזהירו מפני אובמה, התקבלו גם תגובות כעס "ואיומים" דווקא מיהודים: איך מעזים לקבוע שהוא יהיה סכנה לישראל, בבחינת צורר!?

 

עברו כבר שנים מאז, ועתה ברור לכל שחוסיין אובמה הינו סכנה לעם ישראל, והוא במכוון מאפשר לאיראן להגיע להתחמשות בפצצות אטום שאכן ישוגרו בסופו של דבר לעבר ערי ישראל.

 

הקדנציה של אובמה מסתיימת בסוף שנת 2016, כלומר נותרה לו עוד שנה בתפקיד, את הנזק הגדול לישראל הוא כבר עשה עם חתימת הסכם הגרעין האיראני.....

 

כזכור ילקוט שמעוני שנכתב כבר לפני כ-800 שנים מתאר את השנה שבה יתגלה מלך המשיח, בהקשר למלך פרס שיתגרה במלך ערבי, ומלך פרס מחריב את כל העולם: אפשרי רק בנשק גרעיני!

 

א"ר יצחק שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה, מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארם (אדום) ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומר להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך, ואומר להם בני אל תיראו כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם מפני מה אתם מתיראים אל תיראו הגיע זמן גאולתכם

 (ילקוט שמעוני, ישעיהו ס')תמונה שצולמה השבוע בתל אביב, מזכיר מאוד פטריה גרעינית!

 

זהותו של המנהיג גוג שיעלה עם מדינות רבות אחרות על ירושלים לקרב, מתאימה לצורר חוסיין אובמה, כפי שתיארנו בעבר:

 

הנשיא גוג שיבוא נגדנו למלחמה הוא גלגול פרעה, שהוא גלגול סנחריב, שהוא גלגול נמרוד! נמרוד הבן של כוש: היה כושי! צורר היהודים חוסיין אובמה: כושי! הוא בן לנוצריה ומוסלמי: שתי האומות שיעלו עלינו בקרוב במלחמת גוג ומגוג – אדום וישמעאל!!

עדכוני ד' בניסן ה'תשע"ה / 24.3.2015

 

מנגד, מי הוא זה שמאפשר לאיראנים לבנות כורים גרעינים ומספק נשק לכל אויבי ישראל בסביבה: רוסיה! בהנהגת פוטין!

 

הרב שטרנבוך: התחזקות רוסיה - סימן לבוא המשיח

 

במהלך דברי חיזוק שמסר בכנס לאלפי אברכים התייחס הגר"מ שטרנבוך לסימנים לבוא המשיח ואמר: "אנחנו רואים התגברות של רוסיה, כבשו את האי קרים, מקובל בידינו שזה סימן לרגלי משיח. רוסיה תתחזק קודם ביאת המשיח"

 

 

הגאון מוילנה אמר שכל המלכויות ששיעבדו את עם ישראל, יחזרו לצער את ישראל בתקופת אחרית הימים!

 

מתואר בזוהר שבאחרית הימים (ימינו אלו) ה' מביא את כל צוררי ישראל מהעבר בגלגול של נשיאי וראשי מדינות העולם, כדי לפרוע מהם חשבון סופי וסופני:

 

... עתיד הקב"ה להחיות כל אלו המלכים שהצירו את ישראל וירושלים, דהינו לאנדריאנוס ללופינוס, ונבוכדנצר, ולסנחריב, ולכל שאר מלכי העולם, שהחריבו ביתו, ויתן להם ממשלה כמתחילה, ויאספו עמהם שאר העמים וילחמו על ירושלים, ועתיד הקב"ה להפרע מהם בגלוי סביב ירושלים. וז"ש וְזֹאת תִּהְיֶה הַמַּגֵּפָה אֲשֶׁר יִגֹּף יְיָ' אֶת כָּל הָעַמִּים אֲשֶׁר צָבְאוּ עַל יְרוּשָׁלַ ם. אשר יצבאו לא כתוב, אלא אשר צבאו... אז כתוב, וברב גאונך תהרס קמיך. זה כתוב, לזמן שיבא המשיח, ושירה זו, שירת עולם היא.

וברוח אפיך נערמו מים: היינו באותו זמן. ועל כך, יש זה באותו זמן, ובזמן מלך המשיח, ובזמן של גוג ומגוג. נצבו כמו נד, הוא לזמן העולם הבא, שהוא שמחת כל העולמות.

(זוהר, בשלח נ"ח)

 

כך שבעצם כל ראשי המדינות כיום בעולם, ברובם המכריע אלו צוררי ישראל עם תיקי פשע כבדים מהעבר נגד העם היהודי!

לכן ה' מביא אותם לירושלים כדי להשמידם, כחשבון סופי של ההסטוריה, ובכך ה' גם מראה לעם ישראל ולאומות העולם: מי בעצם בעל הבית בעולם!

 

כולם יראו בקרוב: אלוקי ישראל ולא אחר, הוא היחיד בעל הבית בעולם!

 

{טז} וְעָלִיתָ עַל עַמִּי יִשְׂרָאֵל כֶּעָנָן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ בְּאַחֲרִית הַיָּמִים תִּהְיֶה וַהֲבִאוֹתִיךָ עַל אַרְצִי לְמַעַן דַּעַת הַגּוֹיִם אֹתִי בְּהִקָּדְשִׁי בְךָ לְעֵינֵיהֶם גּוֹג

(יחזקאל, ל"ח)

 

אפילו הנפש הבהמית של סדאם חוסיין חשה שהוא "צורר ותיק" של עם ישראל: נבוכדנאצר מלך בבל!...

 

 

{א} וַיְהִי בִשְׁנַת הַתְּשִׁיעִית לְמָלְכוֹ בַּחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בֶּעָשׂוֹר לַחֹדֶשׁ בָּא נְבֻכַדְנֶאצַּר מֶלֶךְ בָּבֶל הוּא וְכָל חֵילוֹ עַל יְרוּשָׁלִַם וַיִּחַן עָלֶיהָ וַיִּבְנוּ עָלֶיהָ דָּיֵק סָבִיב: {ב} וַתָּבֹא הָעִיר בַּמָּצוֹר עַד עַשְׁתֵּי עֶשְׂרֵה שָׁנָה לַמֶּלֶךְ צִדְקִיָּהוּ: {ג} בְּתִשְׁעָה לַחֹדֶשׁ וַיֶּחֱזַק הָרָעָב בָּעִיר וְלֹא הָיָה לֶחֶם לְעַם הָאָרֶץ

(מלכים ב', כ"ה)

 

סדאם חוסיין שלט באזור בבל העתיקה והוא ראה את עצמו במשך כל השנים כיורשו של נבוכדנאצר מחריב ירושלים, שהחריב את בית המקדש הראשון...

 

סדאם בחר את השם "17 בתמוז" לכור האטומי שבנה: היום בו נפרצו חומות ירושלים בחורבן הבית השני, י"ז בתמוז.

 

סדאם נתלה בערב עשרה בטבת: יום הקמת המצור על ירושלים בידי נבוכדנאצר, שנת 588 לפני הספירה.

 

 

 

שאלה! אם כך, מי הוא בדיוק גוג שמוביל את כל המהלך?

 

התשובה!

מבחינת שמים בכל יום משתנים הדברים, לפי התנהגות עם ישראל ויושבי העולם, ולפי החלטת קודשא בריך הוא שחפץ להציל כמה שיותר בגאולה המסיימת הנוכחית.

 

לפני 25 שנים בקירוב שלט גורבצ'וב ברוסיה, והוא היה אמור להיות "גוג התורן".

 

 

מה עוד שהיה לו כתם דם על המצח שזוהה מראש על פי כמה מקורות כגוג...

 

אבל הודות לקרבות קבלה שעשו שליחי שמים באותה תקופה – בעיקר בצעקות (גם חומות יריחו נפלו: בצעקות ובתרועות שופר) - גורבצ'וב ועימו המעצמה האתאיסטית ברית המועצות, הכופרת בקיום ה': נמסו וקרסו, ללא ירייה אחת!

התכנון המקורי של גורבצ'וב היה אכן: להשתלט על העולם ולעלות על ירושלים לקרב.

 

"גוג התורן" הבא אחריו הוא חוסיין אובמה, אבל ממילא רוסיה, הישמעאלים, מדינות אירופה, ארה"ב, סין וצפון קוריאה: כל 70 הזאבים הגויים בדרך לעבר הכבשה היושבת בציון, מדינת ישראל!

 

ולדימיר פוטין, הסולטאן ארדואן, מנהיג איראן עלי חמינאי, נשיא צפון קוריאה המטורף קים ג'ונג איל ועוד אחרים שכרגע נראים "שפויים למחצה": כולם נמנים על מועדון "נשיאי גוג", כל אחד כמו בתזמורת נותן את חלקו לקראת הצעדה העולמית המשותפת של אומות העולם על ירושלים למלחמה!

 

 

פוטין מזהיר את ישראל מפני תקיפת מטרות איראניות בסוריה

טהרן הציבה את הבריגדיר-גנרל האיראני סעייד אזאדי Brig. Gen. Saeed Azadi , בסוריה כדי שייבנה את מערך הטרור האיראני-סורי-חיזבאללה שיפעל בעומק השטח הישראלי.

אתר דבקה

 

 

בימים אלו כבר מוצבת נושאת מטוסים סינית מול חופי סוריה בקואליציה גלויה של רוסיה – איראן – סוריה – סין, בשותפות פסיבית בהסכמה של ארה"ב ומדינות אירופה: ממש על גבולה הצפוני של ישראל!

 

חסר גפרור קטן שיביא את קואליציית כוחות הרשע האלו: על ירושלים לקרב!

 

לחץ להגדלה

 

רואים בימים אלו ארועים מתהפכים שלא חלמנו עליהם בעבר: התעוררות "האביב הערבי" שגרם באירופה ובארה"ב לאשליה שהנה "עידן הדמוקרטיה" משתלט על הפרימיטיבים פראי האדם הישמעאלים במזרח התיכון ובצפון אפריקה, התחלף בשפיכות דמים מטורפת בתוך מדינות הערבים ימ"ש, בבחינת "חרב איש באחיו"!

באכזריות שלא תתואר נהפך "האביב הערבי" לפסטיבל השמדה עצמית של אויבי ישראל החל מסוריה, מצרים, תוניס, לוב, עירק, לבנון ועד סעודיה מול תימן, כאשר ימיו של המלך עבדאללה בירדן ספורים!

 

לא לשכוח את חולה הנפש שהבטיח "בחזון" שלו "מזרח תיכון חדש": שמעון פרס!

פושע אוסלו ההזוי, שגם בימים אלו מנסה לסיים את מה שלא הצליח בעבר: להביא להתאבדות עם ישראל (חלילה) בארץ ישראל!

 

נס גדול עשה ה' לעם ישראל!

70 זאבים מתרוצצים בטירוף אכזרי מסביב לכבשה, ובמקום שיעלו כולם עליה לטרוף אותה, הם עסוקים בינהם בשחיטה הדדית באכזריות מצמררת, כאשר הכבשה ישראל ממש לידם: שלימה ובלי פגע!

 

אפילו ביבי קולט את המצב המוזר והגדיר אותו לקראת ראש השנה: "האדמה רועדת סביבנו, אבל ישראל היא אי של יציבות"...

 

אבל לא לאורך ימים חוסן.

 

ה' כבר הזהיר אותנו שאם נראה אסונות או פרעות חריגים אצל הגויים, ודאי אם נראה ממש בגבולותינו פסטיבל רציחות אכזרי, מטורף ומתמשך: עלינו לקחת מוסר ולחשוב מה עלינו לתקן כדי שלא יגיעו ארועים קשים חלילה אלינו!

 

{ו} הִכְרַתִּי גוֹיִם נָשַׁמּוּ פִּנּוֹתָם הֶחֱרַבְתִּי חוּצוֹתָם מִבְּלִי עוֹבֵר נִצְדּוּ עָרֵיהֶם מִבְּלִי אִישׁ מֵאֵין יוֹשֵׁב: {ז} אָמַרְתִּי אַךְ תִּירְאִי אוֹתִי תִּקְחִי מוּסָר וְלֹא יִכָּרֵת מְעוֹנָהּ כֹּל אֲשֶׁר פָּקַדְתִּי עָלֶיהָ אָכֵן הִשְׁכִּימוּ הִשְׁחִיתוּ כֹּל עֲלִילוֹתָם

(צפניה, ג')

 

ה' מביט יום יום בעם ישראל ורואה את המרד וכפיות הטובה:

 

במקום להזדעזע מהמצב באזור ובעולם...

להתאחד כולם בצעקה ל- ה' לבקש משיח...

במקום להזדעזע מממשלת סדום המושחתת בה מכהן פושע כאריה דרעי ימ"ש בתפקיד "שר כלכלה"

 

העם בישראל הולך כמו עם של עבדים אחר רועי שקר, אחר סרסורי הפוליטיקה השקרנים, אחר רבנים שאינם חפצים במלכות ה' דרך משיח אלא במלכותם הם עצמם!

 

על כן, ה' כבר מתחיל לקרב את 70 הזאבים יותר ויותר לכיוון עמו ישראל:

 


 

בוגי יעלון שרודף יהודים נאמני ארץ ישראל ומוציא עליהם צווי מעצר מנהליים, קיבל מ- ה' מלך העולם נושא אחר לעסוק בו:

המעצמה של פוטין, סין ואיראן על הזנב הטמא של בוגי יעלון רודף היהודים!

 

 

1) בילקוט שמעוני מתוארת השנה בה יתגלה מלך המשיח: מלך פרס מתגרה במלך ערבי... והולך מלך ערבי ליטול עצה ממלך אדום: המלך המודאג של ערב הסעודית סלמאן אכן נסע למנהיג אדום (הנוצרים) אובמה ליטול עצה בנוגע למלך הפרסי שבידיו יכולת החרבת עולם, אטום!

2) לפי הרב המקובל חיים שבילי זצ"ל: רוסיה היא גוג, ועתידה לפלוש מסוריה לישראל דרך רמת הגולן.

עדכוני כ"ד באלול ה'תשע"ה / 8.9.2015

 

סוף דבר

 

אם העם בישראל לא יזדרז ובימים אלו ממש יוכיח ציפייה למלכות ה' דרך משיח, אזי ה' שולח על ירושלים למלחמה את כל סדרת מנהיגי גוג, אלו צוררי ישראל האכזרים מהעבר!

 

על כן השאלה "מי הוא בדיוק גוג – אובמה או פוטין" מצביעה על ליקוי טראגי קשה בהבנת המציאות:

 

העם בישראל ערב גאולה, ונכון להיום אם לא נצעק ל- ה': הגאולה תבוא דרך שואה!

 

גם מדינת ישראל קמה רק אחרי השואה ו"הודות" להלם שקיבלו היהודים בשואה!

 

כך גם כל העליות לארץ, עליה ראשונה, שניה ושלישית וכו': באו בעקבות הפוגרומים ביהודי אירופה!

 

השואל אותנו על זהות "הנשיא גוג", קוראי האתר ושאר העם בישראל לא קולטים:

 

כולם כאן בישראל + יהודי העולם, בסכנת השמדה!!

 

ערב השואה שבדרך, מה שהיה צריך להטריד את האדם השפוי: מה עלי לעשות כדי שאנצל!?

 

אנצל, פירושו המדהים: אזכה לחיי נצח המובטחים לעידן המשיח, אראה את בית המקדש, תחיית המתים וכו'.

 

על כן אנו חוזרים ומזהירים!

 

רק מי שכל יום יצעק בקול רם ל- ה' לבקש משיח...

מי שיסמן את ביתו בשלט משיח...

מי שיסמן את מכוניתו בדגל משיח...

מי שמכספו יזהיר את העם לבקש משיח, ולשוב לתורת משה...

 

רק מי שיעשה כל אלו במסירות נפש ומיד:

אולי! אולי יזכה להישאר לזמן משיח, אם גם כמובן התחיל והתקדם בשמירת המצוות וכו'.

 

הסבר מפורט מה יעשה אדם וינצל:

 

מה לעשות כדי להינצל

 

בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!

 

בקרוב בקרוב ה' ידבר עם העם בישראל בשפת הכח:

 

{לב} וְהָעֹלָה עַל רוּחֲכֶם הָיוֹ לֹא תִהְיֶה אֲשֶׁר אַתֶּם אֹמְרִים נִהְיֶה כַגּוֹיִם כְּמִשְׁפְּחוֹת הָאֲרָצוֹת לְשָׁרֵת עֵץ וָאָבֶן: {לג} חַי אָנִי נְאֻם אֲדֹ-נָי ה' אִם לֹא בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה וּבְחֵמָה שְׁפוּכָה אֶמְלוֹךְ עֲלֵיכֶם: {לד} וְהוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מִן הָעַמִּים וְקִבַּצְתִּי אֶתְכֶם מִן הָאֲרָצוֹת אֲשֶׁר נְפוֹצֹתֶם בָּם בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה וּבְחֵמָה שְׁפוּכָה: {לה} וְהֵבֵאתִי אֶתְכֶם אֶל מִדְבַּר הָעַמִּים וְנִשְׁפַּטְתִּי אִתְּכֶם שָׁם פָּנִים אֶל פָּנִים: {לו} כַּאֲשֶׁר נִשְׁפַּטְתִּי אֶת אֲבוֹתֵיכֶם בְּמִדְבַּר אֶרֶץ מִצְרָיִם כֵּן אִשָּׁפֵט אִתְּכֶם נְאֻם אֲדֹ-נָי ה'...

(יחזקאל, כ')

 

הציבור הדתי והחרדי חי באשליה שהוא ינצל במלחמת גוג ומגוג!

 

ראשי הציבור הדתי והחרדי לא צועקים בקול לבקש משיח, הם גם לא ישימו שלט משיח בחזית הבית וכו': "לבקש משיח" אצלם זה רק בתפילה בבית הכנסת, בסריקה בסידור במהירות האור!

 

הציפייה לגאולה במגזר החרדי והדתי היא מהשפה לחוץ! סינטטית!

 

הרמב"ם הנשר הגדול ציווה בשם ה' לצעוק ל- ה' בעת צרה, אבל כל "הגדוילים" היום במגזר החרדי והדתי: עושים מרד בציווי ה'!

 

על כן מה זה כבר חשוב מי הוא "גוג התורן", בשעה שרבים! רבים! לא ישארו כאן בחיים?!

 

אל תאמרו שלא הזהרנו אתכם!

 

בבית דין שמים יראו לכם: הוזהרתם... ציפצפתם... רציתם סקופים "מיהו גוג"... "מי המשיח"... לא היה אכפת לכם שבית המקדש חרב... שהקב"ה לא בכסא הכבוד... שבגהנום נשרפים רבים שכבר יכלו מזמן לקום בתחיית המתים...

 

 

עורו הישנים!

 

אתם חושבים שתזכו לחיי נצח, תחיית המתים ובית המקדש, מבלי שתוכיחו ציפייה למלכות ה' דרך משיח!?

אתם חושבים שתראו פני משיח אם אתם הולכים ככבשים אחר פושעי כנסת ישראל, סרסורי שלטון כמו דרעי ימ"ש, ליצמן, ביבי, בוגי, בוז'י, ציפי?!

כמו הנחש הלקקן רובי ריבלין נשיא מדינת פלסטין?!

 

ה' לא ישאיר זכר מפושעי ישראל שמוליכים את העם לאבדון: חשבון ה' יבוא גם עם כל הרבנים, מקובלים ואדמו"רים "שלא מתאים" להם ולאינטרס שלהם לומר לכם האמת = צעקו מיד ל- ה' לבקש משיח!

 

המשיח יתגלה בקרוב: אם תרצו או לא!

 

הולכים וקרבים הימים בהם ישמעו מכל בית בישראל צעקות רמות ל- ה':

 

או צעקות: "משיח! משיח! משיח!"...

 

או צעקות: "אוי! אוי! אוי!"...

 

ישראל לפני רעידת אדמה קטלנית...

ישראל לפני גשם טילים כימים, ביולוגים, אטום...

 

אטום מגיע: לעם אטום לאזהרות אמת!

כבר נאמר "דור שבן דוד בא בו העזות תרבה... האמת תהיה נעדרת... ונהפכה כל המלכות למינות ואין תוכחה"...

 

 

כך צועקים ל- ה' לבקש משיח!

 

 

 

 

 

הרב שלמה ישראל זית:

 

מסר: לחג סוכות תשע"ו

מסר חובה לפרסם לכל בני ישראל חג הסוכות הבא עלינו לטובה בקשה לכל עם ישראל לצאת מהבתים ולשבת בסוכות במקום רחוק מהבתים.. ולזעוק בתוך הסוכה למשיח, גם מי שלא מקפיד בסוכה שידאג השנה לאכול ולישון ולשהות בסוכה למרות המפריעים והמשטינים כי רק שם תינצלו

 

רציתי מאוד לסיים בחג שמח לכולכם, אך לא אוכל לשקר ולהונות כי מחג סוכות זה ילכו הצרות ויטפטפו עד שיתגברו מאוד, ועם ישראל יתברר ויתלבן לקראת ביאת מלכינו משיחינו בקרוב, צאו לסוכות עם ילדיכם וקראו יחד פרשת יציאת מצריים וענני כבוד, ובזכותם ומכוחם יתגלה משיח ותורותו ועתיקא קדישא בקרוב מאוד

 

ילדי משיח - בלוג בת קול ישראל

 

 
● שואלים אותנו שוב: לא בציניות, מה עם ההצפה של ארה"ב? תשובה: חורבן ארה"ב מתקרב!
● סגן נשיא ארה"ב ג'ו ביידן: לאיראן יש עכשיו יכולת לשמונה פצצות אטום! ● ארדואן רוצה לאחד את העולם המוסלמי - שיעים וסונים לכיבוש ירושלים!

עדכוני כ"ח באייר ה'תשע"ה / 17.5.2015

עוד לפני שנים כתבנו: על ישראל לתקוף את איראן לפני שיהיה מאוחר! אם ישראל תתמהמה ותאחר את זמן התקיפה ישראל אכן תותקף בכמה פצצות אטום!
התאריך המקסימלי שנקבע לתקיפה כבר עבר מזמן!
● בימים אלו קולטים בישראל: אנו כבשה בודדה שעומדת מול שבעים זאבים! ● ביבי שקבע "קו אדום" לאיראן הוא זיקית מחליפת צבעים! ביבי הינו רודף בצע שיביא עצב: צבוע ושקרן שמייצג בארץ את האינטרס של אמריקה!

עדכוני י"א בכסלו ה'תשע"ד / 14.11.2013

תזכורת לנכתב בילקוט שמעוני לשנה שבה נגלה מלך המשיח "וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם": חמינאי הסביר בעבר כי הנשק הגרעיני רק יקדם את בואו של האימאם הנעלם המהאדי, האימאם ה-12 מבשר הגאולה! ● האיראנים מחכים לאימאם הנעלם, ומה איתנו?!

עדכוני י"ח בכסלו ה'תשע"ד / 21.11.2013

לקראת יום הדין: ה' יטביע מדינות תחת המים בסגנון המבול של נח ● מתקרב חשבון ה' עם הצורר אובמה, ארה"ב והעולם! ● בארה"ב, בצורת מתמשכת בקליפורניה, מול שטפונות גם בקיץ! ● השלטון בארה"ב מסתיר: הכלכלה קורסת! ● חשש מהתפרצויות מגה וולקניות ● חשש מפגיעת אסטרואידים ● התחממות כדור הארץ בקיץ שברה שיא של 130 שנים!

עדכוני כ"ז בתשרי ה'תשע"ה / 21.10.2014

מדוע המשיח אמור להתגלות ולהנהיג בקרוב?!
כל הסימנים כבר ברורים, רק תפקחו את העיניים!

עדכוני ה' באייר ה'תשע"ד / 5.5.2014


מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.