בס"ד


 

* חלום של ט' באב, שחוזה תחילת מלחמה בעוד חודש: אובמה החליט על תקיפה בירושלים!

* בעוד חודש וחצי ליקוי ירח אדום רביעי המרמז על ארוע דרמטי בקנה מידה היסטורי הנוגע לעם היהודי!

* הימים החמים מרמזים על יום ה' הגדול אז תהיה נקמה ברשעים. לפי מלאכי ג': הנה היום בא בוער כתנור!
עדכוני כ' באב ה'תשע"5.8.2015


 

ביום שבת שעבר (ט' באב) חלמה בת אל (חוזרת בתשובה בת 24) חלום שבו נמסר לה מבורא עולם: "שיחות הגרעין (עם איראן) זה רק עוד קואליציה שהעולם בונה נגדנו. בעוד חודש תתחיל מלחמה ויהיה משודר ברשת CNN שאובמה החליט על תקיפה בירושלים!"

 

חזרנו וכתבנו בעבר!

 

הרבה אנשים בארץ חלמו חלומות הקשורים לגאולה, למשיח, למלחמה ולבית המקדש.

 

מאחר ואין נביאים בדורינו, מטרת החלומות היא לנסות לעורר את העם מפני הסכנה הנוראה הקשורה ליום ה' הגדול והנורא, אולי אנשים יצילו עצמם אם יבינו שביום גילוי המשיח כבר יהיה מאוחר לעשות שינוי שיזכה את האדם לחיות בתקופת משיח:

חיי נצח בעולם מופלא בו אין מלחמות, אין מחלות, הגויים עולים לרגל לירושלים, כולם מדברים עברית, בית המקדש יורד משמים למקומו הסופי (כרגע בית המקדש בתנועה לכוון ירושלים ומתקדם לפי מעשינו בציפייה למשיח), תהיה תחיית המתים וכו'.

 

חבל חבל שהאנשים הרבים שחלמו חלומות הקשורים לגאולה: לא מוסרים זאת לאחרים ובכך הם בעצם מעלימים מידע שאותו רוצים השמים להעביר לעם ישראל, שיתעורר!!

 


 

הנביא יואל מתאר בפרק ג' שלפני יום ה' הגדול והנורא, דווקא אנשים רגילים ופשוטים (לא "גאונים", לא "אדוננו מורנו", לא ראשל"צים וכו'): יקבלו משמים חלומות וחזיונות לגבי מה שצפוי להתרחש!

 

{א} והיה אחרי כן אשפוך את רוחי על כל בשר ונבאו בניכם ובנותיכם זקניכם חלמות יחלמון בחוריכם חזינות יראו: {ב} וגם על העבדים ועל השפחות בימים ההמה אשפוך את רוחי: {ג} ונתתי מופתים בשמים ובארץ דם ואש ותימרות עשן: {ד} השמש יהפך לחשך והירח לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא: {ה} והיה כל אשר יקרא בשם ה' ימלט כי בהר ציון ובירושלם תהיה פליטה כאשר אמר ה' ובשרידים אשר ה' קרא:

(יואל, ג')

 

שלחה לנו חוזרת בתשובה מהצפון חלום שחלמה בשבת תשעה באב, 25.7.15, יום משמעותי לעם ישראל, ואלו דבריה:

 

נעים מאוד,שמי בתאל

חלמתי היום (יום שבת) חלום ובחלום שמעתי את בורא עולם מדבר איתי,כמובן שלא ראיתי שום פרצוף או איזשהיא דמות אלא שמעתי רק קול מדבר אליי ופשוט ידעתי שזה בורא עולם וככה גם פניתי אליו ובחלום הוא אמר לי שהשיחות עם הגרעין זה רק עוד קואליציה שהעולם בונה נגדנו ובעוד חודש תתחיל מלחמה ויהיה משודר ברשת cnn שאובמה החליט על תקיפה בירושלים והשם אמר לי לפרסם את החלום ובדמיון שלי בחלום נזכרתי באתר שלכם אז אשמח אם תוכלו לעשות זאת ולעזור לי לפרסם את החלום כי זה מה שבורא עולם ביקש.

אני לא יודעת עם זה היה חלום אמת או לא אבל למען הסר ספר וחלילה שלא יצא תחת ידי סירוב.

 

עוד לפני הבחירות לנשיאות ארה"ב בהן נבחר חוסיין אובמה בפעם הראשונה, ניתנו אזהרות בפירסומים בארה"ב בהן נרשם בפירוש:

 

אובמה הוא גלגול פרעה וטיטוס, אם יבחר הוא יהיה עויין את ישראל! אויב מסוכן לישראל!

 

מעניין שהיו כמה יהודים (או ישראלים) מארה"ב שהגיבו בזעם לדברים אלו, ואף איימו שזו "הסתה" והם ימסרו את הפרסומים האלו לידיעת רשויות הבטחון בארה"ב!...

 

לפניכם סרטון הממחיש את מהותו של הצורר חוסיין אובמה:

 

 

לא לשכוח ש 70% מיהודי ארה"ב תמכו ותומכים בצורר אובמה ימ"ש, גם בבחירות בפעם השניה שנבחר, וכיום הם מחרישים ואינם מוחים ומפגינים נגד נסיונו של אובמה לחסל את עם ישראל: בפצצות אטום תוצרת איראן!

 

כך גם היה במהלך השואה באירופה!

להוציא בודדים, הרוב המכריע של יהודי ארה"ב שתקו ולא לחצו על הנשיא רוזוולט לפעול למען אחיהם באירופה, למרות שקיבלו ידיעות מהימנות על מישרפות אושויץ ומיידנק!

 

דברים קשים שקיבלנו לאחרונה בנושא זה:

 

הלן פרידמן שארגנה את ההפגנה מול ביתו של צ'רלס שומר אומרת מניו יורק: כי  חב"ד  שוב כמו  בגוש  קטיף  יושבת  לה ולא  מעורבת  והאסון  מול  עיננו  .

הלן  טוענת  מניו  יורק כי  אילו  רבני  חב"ד  בארצות  הברית  היו  כעת  יוצאים  לרחובות ....

היו  כעת  רק  בניו  יורק  נגד  ההסכם  עם  אירן  יותר  מ300  אלף  אנשים  עם  חב"ד  ....

מייק  הוקבי  יצא  בראיון  כי  אובמה מוליך  את  ישראל  למשרפות .  מדוע  חב"ד  ישנה ולא  צועקת  בכל  העולם  נגד  ההסכם  האיום  הזה ...?

  אלן  ווסט  מהמפלגה הרפובליקאית  יצא  בראיון  נגד  אובמה  ...

אובמה הוא  ב ו ג ד  !!!!

  היהודים  כמו  בשואה וכמו  בגוש  קטיף  אחר  כך  יבכו  ...

 

 

* שאלנו את בת אל אם חלמה חלום אחר בנושא הגאולה, והיא השיבה:

 

ועוד חלום שחלמתי לפני חצי שנה שנה

שהמשיח הגיע וכל העם עומד והמשיח אומר לכל אחד את המעשים שלו ומה יהיה עליו.

 

כמו שכתבנו בעבר!

המשיח אכן ישפוט כל אחד ואחת מישראל וישאל:

מה עשית כדי להמליך את ה' כמלך, דרך ציפייה לעבדו משיח בן דוד?!

 

האם צעקת כל יום לבקש משיח?!

פירסמת אזהרות לעם ישראל בעתונים ובתקשורת?!

עלית לשיחות מאזינים ברדיו לדבר בנושא?!

שמת דגל משיח במכונית, שלט משיח בחזית הבית?!

 

בקרוב יעמוד כל אחד מישראל למשפט נורא של מלך המשיח, גם בבית דין שמים ישאלו: מדוע עיכבתם את הגאולה ולא צעקתם כל יום ל- ה' לבקש משיח כפי שציווה ה'?! בסופו של דבר, ממילא יצעקו כולם בקרוב ממש כשיבואו אירועי אימים כמותם לא היו לעם ישראל בעבר! מקורות של גדולי ישראל: רק בצעקה יתגלה המשיח!!

עדכוני י' באב ה'תשע"ה / 26.7.2015

 

כאמור, אין לתאר את הצער הנורא שיהיה לאנשים ביום הכרזת המשיח שעומדת להיות יחסית בקרוב, כאשר יוודע להם שהם הפסידו חיי נצח בעולם מופלא וחלומי, ופירוש הדבר שהם בעצם מיועדים לחיי נצח: במדור תחתיות! בשפה עדינה!!

 

* שימו לב שאנו מתקרבים לליקוי ירח אדום "ירח דם"

 

הרביעי מתוך ארבעה, שמתרחשים בשנה וחצי האחרונות, בדיוק במועדי ישראל פסח וסוכות, דבר המרמז לעם ישראל:

 

אנו היהודים, עומדים לפני ארוע דרמטי בקנה מידה היסטורי!!

 

הנביא יואל: "הירח יהפך לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא" ● ביום ראשון של פסח ט"ו ניסן, 15.4.14 (בליקוי הירח) צבע הירח: אדום! ● בשנה וחצי הקרובות יהיו ארבעה פעמים בהם הירח יהיה אדום: ראו מה קרה לעם ישראל בפעמים הקודמות בהן הירח נצבע באדום!...

עדכוני י' בניסן ה'תשע"ד / 10.4.2014

 
* מעניין מה מוסר ה' לנביא יואל בפרק ד' (אחרי נושא החלומות): ה' אוסף את כל הגויים למשפט בעמק יהושפט!!

 

{א} כִּי הִנֵּה בַּיָּמִים הָהֵמָּה וּבָעֵת הַהִיא אֲשֶׁר (אשוב) אָשִׁיב אֶת שְׁבוּת יְהוּדָה וִירוּשָׁלִָם: {ב} וְקִבַּצְתִּי אֶת כָּל הַגּוֹיִם וְהוֹרַדְתִּים אֶל עֵמֶק יְהוֹשָׁפָט וְנִשְׁפַּטְתִּי עִמָּם שָׁם עַל עַמִּי וְנַחֲלָתִי יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר פִּזְּרוּ בַגּוֹיִם וְאֶת אַרְצִי חִלֵּקוּ: {ג} וְאֶל עַמִּי יַדּוּ גוֹרָל וַיִּתְּנוּ הַיֶּלֶד בַּזּוֹנָה וְהַיַּלְדָּה מָכְרוּ בַיַּיִן וַיִּשְׁתּוּ: {ד} וְגַם מָה אַתֶּם לִי צֹר וְצִידוֹן וְכֹל גְּלִילוֹת פְּלָשֶׁת הַגְּמוּל אַתֶּם מְשַׁלְּמִים עָלָי וְאִם גֹּמְלִים אַתֶּם עָלַי קַל מְהֵרָה אָשִׁיב גְּמֻלְכֶם בְּרֹאשְׁכֶם: {ה} אֲשֶׁר כַּסְפִּי וּזְהָבִי לְקַחְתֶּם וּמַחֲמַדַּי הַטֹּבִים הֲבֵאתֶם לְהֵיכְלֵיכֶם: {ו} וּבְנֵי יְהוּדָה וּבְנֵי יְרוּשָׁלִַם מְכַרְתֶּם לִבְנֵי הַיְּוָנִים לְמַעַן הַרְחִיקָם מֵעַל גְּבוּלָם: {ז} הִנְנִי מְעִירָם מִן הַמָּקוֹם אֲשֶׁר מְכַרְתֶּם אֹתָם שָׁמָּה וַהֲשִׁבֹתִי גְמֻלְכֶם בְּרֹאשְׁכֶם: {ח} וּמָכַרְתִּי אֶת בְּנֵיכֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיכֶם בְּיַד בְּנֵי יְהוּדָה וּמְכָרוּם לִשְׁבָאיִם אֶל גּוֹי רָחוֹק כִּי ה' דִּבֵּר: {ט} קִרְאוּ זֹאת בַּגּוֹיִם קַדְּשׁוּ מִלְחָמָה הָעִירוּ הַגִּבּוֹרִים יִגְּשׁוּ יַעֲלוּ כֹּל אַנְשֵׁי הַמִּלְחָמָה: {י} כֹּתּוּ אִתֵּיכֶם לַחֲרָבוֹת וּמַזְמְרֹתֵיכֶם לִרְמָחִים הַחַלָּשׁ יֹאמַר גִּבּוֹר אָנִי: {יא} עוּשׁוּ וָבֹאוּ כָל הַגּוֹיִם מִסָּבִיב וְנִקְבָּצוּ שָׁמָּה הַנְחַת ה' גִּבּוֹרֶיךָ: {יב} יֵעוֹרוּ וְיַעֲלוּ הַגּוֹיִם אֶל עֵמֶק יְהוֹשָׁפָט כִּי שָׁם אֵשֵׁב לִשְׁפֹּט אֶת כָּל הַגּוֹיִם מִסָּבִיב: {יג} שִׁלְחוּ מַגָּל כִּי בָשַׁל קָצִיר בֹּאוּ רְדוּ כִּי מָלְאָה גַּת הֵשִׁיקוּ הַיְקָבִים כִּי רַבָּה רָעָתָם: {יד} הֲמוֹנִים הֲמוֹנִים בְּעֵמֶק הֶחָרוּץ כִּי קָרוֹב יוֹם ה' בְּעֵמֶק הֶחָרוּץ: {טו} שֶׁמֶשׁ וְיָרֵחַ קָדָרוּ וְכוֹכָבִים אָסְפוּ נָגְהָם: {טז} וַ- ה' מִצִּיּוֹן יִשְׁאָג וּמִירוּשָׁלִַם יִתֵּן קוֹלוֹ וְרָעֲשׁוּ שָׁמַיִם וָאָרֶץ וַ-ה' מַחֲסֶה לְעַמּוֹ וּמָעוֹז לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל: {יז} וִידַעְתֶּם כִּי אֲנִי ה' אֱלֹ-הֵיכֶם שֹׁכֵן בְּצִיּוֹן הַר קָדְשִׁי וְהָיְתָה יְרוּשָׁלִַם קֹדֶשׁ וְזָרִים לֹא יַעַבְרוּ בָהּ עוֹד: {יח} וְהָיָה בַיּוֹם הַהוּא יִטְּפוּ הֶהָרִים עָסִיס וְהַגְּבָעוֹת תֵּלַכְנָה חָלָב וְכָל אֲפִיקֵי יְהוּדָה יֵלְכוּ מָיִם וּמַעְיָן מִבֵּית ה' יֵצֵא וְהִשְׁקָה אֶת נַחַל הַשִּׁטִּים: {יט} מִצְרַיִם לִשְׁמָמָה תִהְיֶה וֶאֱדוֹם לְמִדְבַּר שְׁמָמָה תִּהְיֶה מֵחֲמַס בְּנֵי יְהוּדָה אֲשֶׁר שָׁפְכוּ דָם נָקִיא בְּאַרְצָם: {כ} וִיהוּדָה לְעוֹלָם תֵּשֵׁב וִירוּשָׁלִַם לְדוֹר וָדוֹר: {כא} וְנִקֵּיתִי דָּמָם לֹא נִקֵּיתִי וַ- ה' שֹׁכֵן בְּצִיּוֹן.

(יואל, ד')

 

 

כפי שמתואר במקורות! ה' דווקא מעוניין בהקדמת חשבונו ונקמתו עם מנהיגי הגויים בדור זה של משיח: בבקשה שיקדימו ויעלו צוררי ישראל מארה"ב, ממדינות אירופה, רוסיה ואחרים על ירושלים!

 

כל ההתרפסויות לפני הגויים הישמעאלים (ערבים) והאדומים (הנוצרים) שמציגים בבזיון היסטרי ביבי - בוגי - רובי - בוז'י - ציפי: לא יועילו!

 

הגויים מתוכנתים: לעלות על ירושלים, למלחמה!

 

כל ריקודי הבטן המכוערים של ביבי - בוגי - רובי - ציפי: לא יועילו!

 

הגויים בזים לסמרטוטים הבוגדנים, שגורמים לעם ישראל בארץ הקודש 2015 להראות כיהודים גלותיים חסרי כבוד וחסרי ישע!

 

כל ריקודי הבטן של חונטת הזיקיות הנ"ל רק מגבירה את תוקפנות הישמעאלים ומדינות עשיו, שמבינות שהכבשה הישראלית מתחננת להגיע לדוכן השווארמה ולשמש כמנה עיקרית לשבעים הזאבים הגויים הטורפים!

 

 

 

מנהיגי אומות העולם כיום: אלו גלגולי צוררי ישראל מהעבר!

 

... עתיד הקב"ה להחיות כל אלו המלכים שהצירו את ישראל וירושלים, דהינו לאנדריאנוס ללופינוס, ונבוכדנצר, ולסנחריב, ולכל שאר מלכי העולם, שהחריבו ביתו, ויתן להם ממשלה כמתחילה, ויאספו עמהם שאר העמים וילחמו על ירושלים, ועתיד הקב"ה להפרע מהם בגלוי סביב ירושלים. וז"ש וְזֹאת תִּהְיֶה הַמַּגֵּפָה אֲשֶׁר יִגֹּף יְיָ' אֶת כָּל הָעַמִּים אֲשֶׁר צָבְאוּ עַל יְרוּשָׁלַם. אשר יצבאו לא כתוב, אלא אשר צבאו... אז כתוב, וברב גאונך תהרס קמיך. זה כתוב, לזמן שיבא המשיח, ושירה זו, שירת עולם היא.

וברוח אפיך נערמו מים: היינו באותו זמן. ועל כך, יש זה באותו זמן, ובזמן מלך המשיח, ובזמן של גוג ומגוג. נצבו כמו נד, הוא לזמן העולם הבא, שהוא שמחת כל העולמות.

(זוהר, בשלח נ"ח)

 

כאשר בקרוב יעלו צוררי ישראל על ירושלים לקרב, יהיה כאן בארץ פחד נוראי, ואז כמובן כולם יצעקו ל- ה', אלא שאז כבר לא יהיו להם זכויות, וחבל!

 

כל אחד ואחת ישאלו בידי המשיח:

 

למה לא הקדשת כל יום עשר דקות לפחות לעמוד ולצעוק ל- ה' בקול רם לבקש משיח?!

 

וַ- ה' מִצִּיּוֹן יִשְׁאָג וּמִירוּשָׁלִַם יִתֵּן קוֹלוֹ וְרָעֲשׁוּ שָׁמַיִם וָאָרֶץ וַ-ה' מַחֲסֶה לְעַמּוֹ וּמָעוֹז לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל

(יואל, ד', פס' ט"ז)

 

 

אם ה' מלך העולם ישאג בקול אדיר ונורא מירושלים (דבר שיגרום פחד איום לכל הגויים שיצורו על ירושלים)...

אז לכם בני ובנות ישראל: "לא מתאים" לצעוק כל יום ל- ה' לבקש את מלכותו?!

 

● הרב עמרם ועקנין, שצופה עת צרה לישראל, קורא לצעוק בקול רם לבקש משיח כדי לבטל את הגזירה ● הרב עמרם ועקנין עם קבוצת מתפללים בצעקות לבקש משיח בכותל ובקברי צדיקים.

עדכוני ל' בשבט ה'תשע"ה / 19.2.2015

 

שעון החול אוזל... עוד מעט: העיירה בוערת!... גם האטום כבר בדרך...

 

אבל הציבור עסוק במטרות סרק: עסקת הגז... עבודות לרכבת הקלה... נסיעות לחו"ל... החרדים משתוללים להשיג עוד מינויים של ראשי ועדות "בבית הועד יהיה לזנות" כנסת סדום של ישראל...

 

שימו לב לשילוב רכבת (קלה) + (עסקת) גז, מרמז על תקופות קשות: כפי שהיו ברכבות ההשמדה למחנות הגז...


 

אבל הישראלי הממוצע לא מתרגש מרכבות גז, מפצצות אטום: הוא ממתין שאריאלה ממפעל הפיס תתקשר ותבשר לו "זכית בחצי מיליון!...תגיד תודה למזל שלך"

 

 

יום ה' הגדול והנורא מתחיל בקרוב!

 

בקרוב ממש כולם כבר יקלטו ויבינו:

בלי ה' מלך העולם, זכר לא ישאר כאן מאיש!

 

לא יעזרו לכם "כיפת ברזל", גם לא המקלט האטומי, לא צה"ל עם הגנרלים השמאלנים שלו, ודאי שלא יעזרו לכם ה"גאונים" והרבנים של קורח ועדתו חובבי ממון, מחלוקות, כבוד וכסא!

 

רבי שמעון בר יוחאי בזוהר (שמות ז' ע"ב) כשראה את דורנו ברוח קודשו זקף ידוי ובכה, אמר: וי מאן דיזדמן בההוא זמנא, וזכאה מאן דיזדמן בההוא זמנא במהימנותא, הרי שרשב"י נזדעזע כשראה את דורנו וחרד לגורלו של כל אחד שיימצא בדור זה.

 

 * רואים ומרגישים את החום הנוראי בימים אלו בישראל ובעולם:

 


הנה היום בא בוער כתנור!!

 

{יט} כִּי הִנֵּה הַיּוֹם בָּא בֹּעֵר כַּתַּנּוּר וְהָיוּ כָל זֵדִים וְכָל עֹשֵׂה רִשְׁעָה קַשׁ וְלִהַט אֹתָם הַיּוֹם הַבָּא אָמַר ה' צְבָאוֹת אֲשֶׁר לֹא יַעֲזֹב לָהֶם שֹׁרֶשׁ וְעָנָף: {כ} וְזָרְחָה לָכֶם יִרְאֵי שְׁמִי שֶׁמֶשׁ צְדָקָה וּמַרְפֵּא בִּכְנָפֶיהָ וִיצָאתֶם וּפִשְׁתֶּם כְּעֶגְלֵי מַרְבֵּק: {כא} וְעַסּוֹתֶם רְשָׁעִים כִּי יִהְיוּ אֵפֶר תַּחַת כַּפּוֹת רַגְלֵיכֶם בַּיּוֹם אֲשֶׁר אֲנִי עֹשֶׂה אָמַר ה' צְבָאוֹת: (פ) {כב} זִכְרוּ תּוֹרַת מֹשֶׁה עַבְדִּי אֲשֶׁר צִוִּיתִי אוֹתוֹ בְחֹרֵב עַל כָּל יִשְׂרָאֵל חֻקִּים וּמִשְׁפָּטִים: {כג} הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא לִפְנֵי בּוֹא יוֹם ה' הַגָּדוֹל וְהַנּוֹרָא: {כד} וְהֵשִׁיב לֵב אָבוֹת עַל בָּנִים וְלֵב בָּנִים עַל אֲבוֹתָם פֶּן אָבוֹא וְהִכֵּיתִי אֶת הָאָרֶץ חֵרֶם:

(מלאכי, ג')

 

רש"י> יום זה לשון שמש הוא שכך אמרו חכמי' אין גיהנם לעתיד לבא אלא הקב''ה מוציא חמה מנרתיקה ורשעים נדונים בה וצדיקים מתרפאין בה וזהו שנאמ' וזרחה לכם יראי וגו'

 

אם יש התחממות זה סימן לדינים (לפי הרמח"ל)

 

 

סוף דבר

 

ה' מלך העולם יחליט מתי יתחילו קוביות הדומינו של גוג ומגוג ליפול אחת אחרי השניה, כפי שקיבלו אנשים רבים בחלומות!

 

גם אם יתאחר יום החשבון הנקמה של ה' ביחס לאותו זמן שנמסר בחלום, מה זה כבר משנה: חשבון ה' הגדול והנורא קרוב עם כל אחד ואחת מעם ישראל ומיושבי תבל!

 

במקום להיות אהבל ולומר: "אני עוקב אחרי התאריך ולא קרה כלום"...

החכם באדם יבין שאולי נדחתה הגזירה כדי שהוא ואחרים יתחילו לעשות הנאמר להציל עצמם, כי הרבה הזדמנויות לא יהיו בקרוב:

 


 

* הצילום הטוב בעולם לשנת 2015: לוויתן ממכסיקו

 

 

האם אנו מתקרבים לסעודת משיח הכוללת לוויתן ושור הבר?

 

לתחרות הצילומים לשנת 2015 של נשיונל ג'אוגרפיק הגיעו יותר מ-17,000 תמונות.

 
הסבר למה המשיח מאחר: פורסם בידיעות אחרונות 5.8.15 / כ' באב 

 

בדיקה עצמית: האם אני אשאר חי ושלם מהמלחמות והארועים הקרבים.
הגאולה הנוכחית תבוא כפי שכתבנו באופן כוחני ואלים: באופן סינתטי!! מי שחושב שהוא יגן על עצמו ובני משפחתו במקלט אטומי או במסיכת אב"כ – הוזה באשליות!


חלומות וחזיונות מדהימים לפני גילוי המשיח
1) חלום של עמרי: "אם נצעק ונבקש משיח, הר הבית יהיה שלנו, בית המקדש יוקם מחדש והמשיח יתגלה!"...
2) חלום של יפה: בבקשה תפיצי שהמשיח עומד להתגלות ממש עכשיו ותבקשי מכולם לעשות תשובה ומהר!"...

עדכוני י"א בסיון ה'תשע"ה / 29.5.2015

איך תיראה חזית הבית שלכם עם שלט משיח:
שימו סימן ברור במי אתם באמת בוחרים!!
דגל משיח = התשובה לדגלים השחורים של דעא"ש!

עדכוני י"ב באלול ה'תשע"ד / 7.9.2014

 

לא להאמין מה שאנשים כאן מפסידים ומחמיצים,: ה' מלך העולם בכבודו ובעצמו מוכן להיות עד לטובתך בבית המשפט בשמים, אם רק תעשה השתדלות פשוטה!

עדכוני כ"ח בסיון ה'תשע"ה / 15.6.2015

מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.