בס"ד


 

ביום הראשון של חג הפסח ט"ו ניסן (4.4.15) יתרחש ליקוי ירח אדום שלישי מתוך סדרה של ארבעה: "השמש יהפך לחשך והירח לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא" (הנביא יואל פרק ג')
עדכוני י"א בניסן ה'תשע"ה / 31.3.2015


 

 

 

סדרה של ארבעה ליקויי ירח אדומים ארעו בתאריכים משמעותיים לעם היהודי:

 

א) בשנים 1494 – 1493: גירוש יהודי ספרד (1492), וגם גילוי אמריקה.

 

ב) בשנים 1950 – 1949: סמוך לקום המדינה ומלחמת השחרור...

 

ג) בשנים 1968 – 1967: במלחמת ששת הימים כאשר ישראל שחררה את ירושלים וזכתה כמו גם בקום המדינה – בשטחים וניצחון, למרות האיום שהופיע בתחילה!

 

ד) בשנים 2015 – 2014: אחרי הליקוי השני (מתוך ארבעה) בסוכות (י"ד תשרי ה'תשע"ה) פרצה מלחמת צוק איתן למשך 50 ימים, לפנינו עוד שני ליקויים...

 

הנביא יואל: "הירח יהפך לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא" ● ביום ראשון של פסח ט"ו ניסן, 15.4.14 (בליקוי הירח) צבע הירח: אדום! ● בשנה וחצי הקרובות יהיו ארבעה פעמים בהם הירח יהיה אדום: ראו מה קרה לעם ישראל בפעמים הקודמות בהן הירח נצבע באדום!...
● האם ילוסטון בארה"ב לקראת התפרצות סופר וולקנית?

עדכוני י' בניסן ה'תשע"ד / 10.4.2014

 

האסטרולוגית מרים בנימיני צופה בעיות בטחוניות קשות אחרי ליקוי הירח השלישי בפסח התשע"ה:

 

מרים בנימיני

ידיעות אחרונות 20.3.15 , כ"ט באדר תשע"ה

 

מרים בנימיני

ידיעות אחרונות 27.3.15 , ז' בניסן תשע"ה

 

 

המלחמה שמתנהלת בתימן לאחר שהחותים השתלטו עליה בהובלת איראן, הינה תחילתה של מלחמת עולם בין השיעים (בהנהגת איראן) לבין הסונים (בהובלת סעודיה)...

 

המורדים החותים בצנעא

המורדים החותים בצנעא

 

בימים אלו ממש מתגרות אומות העולם זו בזו...

מלך פרס (איראן) מתגרה במלך ערבי (סעודיה)...

למלך פרס יש יכולת להחריב את העולם (פצצות גרעיניות)...

 

 

 

על כך כבר נכתב בילקוט שמעוני לפני למעלה מ- 700 שנה ומיוחס לרב שמעון אשכנזי מפרנקפורט:

 

א"ר יצחק שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה, מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארם ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומר להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך, ואומר להם בני אל תיראו כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם מפני מה אתם מתיראים אל תיראו הגיע זמן גאולתכם

 (ילקוט שמעוני, ישעיהו ס')

 

 

תזכורת לנכתב בילקוט שמעוני לשנה שבה נגלה מלך המשיח "וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם": חמינאי הסביר בעבר כי הנשק הגרעיני רק יקדם את בואו של האימאם הנעלם המהאדי, האימאם ה-12 מבשר הגאולה! ● האיראנים מחכים לאימאם הנעלם, ומה איתנו?!

עדכוני י"ח בכסלו ה'תשע"ד / 21.11.2013

 

 

"תהיו בטוחים שלאירן יש פצצות גרעיניות" - עידן יוסף

מוטי בריל, ד"ר להנדסה גרעינית, שעבד 27 שנים בקריה הגרעינית בדימונה, טען ב"סדנת אלפרדו למלחמה הבאה", שעסקה בהתקפה גרעינית על ישראל, כי משנת 2009 מחזיקה אירן פצצות גרעיניות מסוג פלוטוניום פצצות אלה ניתן לשגר על גבי טילים, ולכן בלימתם אינה ודאית, וזאת הסיבה שהממשל האמריקני מתנהל מולם כיום בזהירות רבה

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-362501-00.html

 

 

עוד לפני שנים הזהרנו!

 

אם ישראל לא תזדרז לתקוף את מתקני הגרעין באיראן, ישראל תותקף בכמה פצצות אטום!

 

 

הסנטור לינדזי גרהאם: הערבים לא יקבלו את ההסכם המתגבש. אנחנו בדרך לגוג ומגוג 

http://rotter.net/forum/scoops1/195741.shtml

 


 

'מאיר דגן ידע ויודע – איראן כבר גרעינית'

בכיר מודיעין אמריקאי דיווח על מפגש לפני למעלה מ-4 שנים עם דגן שסיפר על פרטי הסכנה האיראנית בתוך חודשים. ההיסטוריון אריה יצחקי מספר.

לדברי יצחקי המו"מ אינו אלא קרקס שכן הצדדים כולם יודעים שאיראן הפכה זה מכבר למדינה גרעינית והיחס אליה כמדינת סף גרעינית אינו אלא הטעייה מכוונת. "גם ארצות הברית וגם בעלות בריתה וגם ישראל יודעות היטב שאיראן אינה מדינת סף גרעינית שאפשר למנוע ממנה הגעה לנשק גרעיני על ידי הקפאת חלק מהצנטריפוגות, אלא מדינה גרעינית מזה 9 שנים. לאיראן יש נשק גרעיני שכולל פצצות גרעין על יסוד פלוטוניום ופצצות על יסוד אורניום. להערכתי יש לאיראן 15 ראשי נפץ גרעיניים פעילים".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/295797

 

 

 

אסון רודף אסון, גם במגזר החרדי...

 

אבל "ראשי הציבור" אדישים ואינם צועקים ל- ה' כפי שציווה הרמב"ם לעת צרה!

 

העיקר הי"ב של הרמב"ם:
"אני מאמין באמונה שלימה בביאת המשיח ואף על פי שיתמהמה  עם כל זה אחכה לו בכל יום שיבוא".

הרמב"ם בהלכות תענית:
מצוה עשה מן התורה לזעוק ולהריע בחצוצרות על כל צרה שתבא על הציבור שנאמר "על הצר הצורר אתכם והרעותם בחצוצרות "

 

אפילו האסון הנורא של שבעה ילדים שנשרפו למוות בברוקלין:

לא מזיז את "גדולי הדור" להורות לעם שיצעק ל- ה' לבקש משיח...

 

על כן כדברי הרמב"ם, התעלמות אכזרית שכזו: תביא צרה קשה פי כמה מקודמתה!...

 

כל הדם הרב שישפך בארץ ובעולם הוא על ראשם של מנהיגי הציבור החרדי והדתי "הרבנים", "מקובלים", אדמו"רים, "הגאונים" וכל שאר הדרשנים שמבריקים משפע "חכמה"!

 

חכמה חכמה, אבל אפס מעשים: לאחד את העם למלכות ה' בצעקה למשיח!

 

 

 

יחזקאל פרק לד: דברי ה' הקשים על מנהיגי ישראל ("רועים")
– בדור זה של הגאולה!


על כן, יכפה ה' על עם ישראל את מלכותו דרך המשיח:

 

{לב} וְהָעֹלָה עַל רוּחֲכֶם הָיוֹ לֹא תִהְיֶה אֲשֶׁר אַתֶּם אֹמְרִים נִהְיֶה כַגּוֹיִם כְּמִשְׁפְּחוֹת הָאֲרָצוֹת לְשָׁרֵת עֵץ וָאָבֶן: {לג} חַי אָנִי נְאֻם ה' אִם לֹא בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה וּבְחֵמָה שְׁפוּכָה אֶמְלוֹךְ עֲלֵיכֶם: {לד} וְהוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מִן הָעַמִּים וְקִבַּצְתִּי אֶתְכֶם מִן הָאֲרָצוֹת אֲשֶׁר נְפוֹצֹתֶם בָּם בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה וּבְחֵמָה שְׁפוּכָה: {לה} וְהֵבֵאתִי אֶתְכֶם אֶל מִדְבַּר הָעַמִּים וְנִשְׁפַּטְתִּי אִתְּכֶם שָׁם פָּנִים אֶל פָּנִים: {לו} כַּאֲשֶׁר נִשְׁפַּטְתִּי אֶת אֲבוֹתֵיכֶם בְּמִדְבַּר אֶרֶץ מִצְרָיִם כֵּן אִשָּׁפֵט אִתְּכֶם נְאֻם ה': {לז} וְהַעֲבַרְתִּי אֶתְכֶם תַּחַת הַשָּׁבֶט וְהֵבֵאתִי אֶתְכֶם בְּמָסֹרֶת הַבְּרִית: {לח} וּבָרוֹתִי מִכֶּם הַמֹּרְדִים וְהַפּוֹשְׁעִים בִּי מֵאֶרֶץ מְגוּרֵיהֶם אוֹצִיא אוֹתָם וְאֶל אַדְמַת יִשְׂרָאֵל לֹא יָבוֹא וִידַעְתֶּם כִּי אֲנִי ה':

(יחזקאל, כ')

 


 

{יח} הוֹי הַמִּתְאַוִּים אֶת יוֹם ה' לָמָּה זֶּה לָכֶם יוֹם ה' הוּא חֹשֶׁךְ וְלֹא אוֹר: {יט} כַּאֲשֶׁר יָנוּס אִישׁ מִפְּנֵי הָאֲרִי וּפְגָעוֹ הַדֹּב וּבָא הַבַּיִת וְסָמַךְ יָדוֹ עַל הַקִּיר וּנְשָׁכוֹ הַנָּחָשׁ: {כ} הֲלֹא חֹשֶׁךְ יוֹם ה' וְלֹא אוֹר וְאָפֵל וְלֹא נֹגַהּ לוֹ: {כא} שָׂנֵאתִי מָאַסְתִּי חַגֵּיכֶם וְלֹא אָרִיחַ בְּעַצְּרֹתֵיכֶם: {כב} כִּי אִם תַּעֲלוּ לִי עֹלוֹת וּמִנְחֹתֵיכֶם לֹא אֶרְצֶה וְשֶׁלֶם מְרִיאֵיכֶם לֹא אַבִּיט:

(עמוס, ה')

 
ערב סוכות י"ד בתשרי 8.10.14 יהיה ליקוי ירח אדום Blood Moon כמוזכר בנביא יואל: השמש יהפך לחשך והירח לדם לפני בוא יום ה' הגדול והנורא !

כל אחד ישים בסוכה ובחזית ביתו שלט ציפייה למשיח!

עדכוני י"ב בתשרי ה'תשע"ה / 6.10.2014

שנת ה'תשע"ה נפתחת באשליה כאילו ארה"ב ואירופה שוב "עושות את העבודה" לישראל ונלחמות בפושעי דאעש?! כגודל האשליה כך גודל התדהמה והפחד שיאחזו בתושבי ישראל כאשר "הידידים" יחליפו תקליט ויעלו לכוון ירושלים! ● על נאום נתניהו בפני העכו"ם באו"ם

עדכוני ז' בתשרי ה'תשע"ה / 1.10.2014

עדכון מפורט על גלות ישמעאל (איסלם) הנקרא פרא אדם וזו הגלות הקשה מכולן!
בספר הזוהר תואר מראש את אשר יקרה בשנים אלו: ישמעאל (מדינות האיסלם) יביאו צרות נוראיות על ישראל! בעקבות הצרות נצעק ל- ה', אז ישמע- (ה)אל את זעקתנו ויגלה משיח צדקנו, בהמשך יתחברו ישמעאל (המוסלמים) ועשו (הנוצרים) ויעלו על ירושלים לקרב: הכל קרוב!!

עדכוני ט"ז באב ה'תשע"ד / 12.8.2014


מה לעשות כדי להינצלמקורות מהתורה, נביאים, רמב"ם וכו':
המשיח יבוא רק אחרי שנצעק לבקש אותו כפי שצעקו אבותינו במצרים.